Came

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Napędy do bram przesuwnych Came

Zachęcamy do zapoznania się z kategorią, w której znajdziesz napędy do bram przesuwnych Came oraz akcesoria do tych systemów. Dzięki rozbudowanemu asortymentowi bez trudu zgromadzisz wszystkie potrzebne elementy niezbędne do wygodnego operowania bramą. Oczywiście zależy nam na maksymalnej satysfakcji z zakupów, zatem decydując się na napęd do bramy Came, instrukcja, którą znajdziesz w środku, przeprowadzi Cię przez proces montażu krok po kroku. A w przypadku napotkania trudności, zawsze możesz skontaktować się z nami – służymy fachową ekspertyzą oraz poradami.

Pilot zmiennokodowy Space SP2

W ofercie znajdziesz nie tylko napędy do systemów przesuwnych, ale także piloty do bram Came – rozwiązanie dwukanałowe dostosowane do urządzeń tej samej marki to akcesorium gwarantujące swobodną pracę aż do 150 metrów, w temperaturze od -20 stopni do +70. Taki pilot 2 kanałowy to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę – za niewielką cenę zapewniasz sobie pilot Came Space SP2, którego użytkowanie znacznie poprawi wygodę korzystania z systemu przesuwnego. Zaprogramowany jest w taki sposób, aby działać z jak największą liczbą urządzeń tej firmy

Piloty Space i inne akcesoria Came

Oczywiście w kategorii znajdziesz nie tylko takie rozwiązania jak Space pilot do bramy czy napędy. Oferujemy zróżnicowany asortyment w zakresie produktów sygnowanych logotypem tego producenta. Proponujemy Klientom również centrale sterujące, zapory parkingowe, zestawy wideodomofonowe czy siłowniki elektromechaniczne do kontroli miejsc parkingowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z szerokiego zakresu potrzeb Klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na możliwie jak największy asortyment w zakresie produktów Came. Jeśli więc interesuje Cię pilot do bramy Space lub napędy do bram tej firmy, zapoznaj się z dostępnymi produktami.

Nowości

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej