Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Artykuly BHP

Liczba produktów:

Strona
Ostatnio oglądane

Artykuły BHP — ochrona i bezpieczeństwo

 


Bezpieczeństwo i higiena pracy to kluczowe aspekty w każdym miejscu pracy, niezależnie od branży czy specyfiki wykonywanych zadań. Artykuły BHP to produkty i narzędzia, które mają na celu zapewnienie ochrony pracownikom przed różnymi zagrożeniami, które mogą wystąpić podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Dział BHP to miejsce, w którym znajdą Państwo produkty przeznaczone do ochrony indywidualnej w celu zachowania bezpieczeństwa i higieny w trudnych warunkach pracy. Wysoki standard bezpieczeństwa w dużej mierze zależy od wysokiej jakości środków bezpieczeństwa, dlatego przygotowaliśmy w jednym miejscu takie artykuły jak rękawice robocze oraz produkty do ochrony oczu i ochrony słuchu.

Nasze artykuły BHP to sprzęt, który zapewnia jednocześnie wysoką ochronę jak i komfort użytkowania przez długi czas. Jakość materiałów jest dostosowana do trudnych warunków pracy, dlatego nie musisz obawiać się już o ochronę rąk np. podczas spawania czy wykonywania ciężkich prac. Okulary ochronne i soczewki ochronią Twój wzrok, a specjalne zatyczki zminimalizują hałas wytwarzany podczas pracy. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników.

Artykuły BHP zapewnią bezpieczeństwo w czasie Twojej pracy 

 


Stosowanie odpowiednich artykułów BHP jest nie tylko wymogiem prawnym, ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowie swoje i pracowników. Dzięki nim można znacząco zredukować ryzyko wypadków przy pracy, urazów czy chorób zawodowych. Właściwe wyposażenie i środki ochrony indywidualnej są niezbędne w wielu zawodach, gdzie narażenie na szkodliwe czynniki jest szczególnie wysokie. 

Czynniki, przed którymi mogą ochronić, to:

  • ekstremalne temperatury, zarówno wysokie i niskie (w przypadku rękawic),
  • nadmierny hałas, mogący prowadzić do uszkodzenia słuchu,
  • iskry, cząstki stałe, odpryski,
  • promieniowanie UV i IR.

Materiały BHP — wszystko w jednym miejscu

 


Materiały BHP to szeroka gama produktów, które mają na celu ochronę różnych części ciała oraz zapewnienie bezpiecznych warunków pracy. Do tych, w które możesz się zaopatrzyć w sklepie Bonmario, należą:

Rękawice ochronne

 

 

Chronią dłonie przed czynnikami chemicznymi, mechanicznymi, termicznymi czy biologicznymi. W ofercie sklepu Bonmario znajdziesz szeroki wybór rękawic od tych wykonanych z poliestru czy bawełny, aż po rękawice z dodatkiem skór naturalnych. Są to produkty wysokiej jakości, gwarantujące doskonałą przyczepność i zachowujące elastyczność.

Maski i przyłbice

 

 

Zapewniają ochronę wzroku przed cząstkami stałymi, cieczami czy promieniowaniem. W naszym asortymencie to znajdziesz m.in. przyłbice spawalnicze, z funkcją automatycznego przyciemniania od marki Star Wire. Obok nich, możemy także zaoferować przyłbice ochronne, tzn. maski wielokrotnego użytku z tworzywa, zmniejszające ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową.

Ochrona słuchu

 

 

Zatyczki czy nauszniki chronią słuch przed nadmiernym hałasem, który może prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu. Są one niezbędne w wielu zawodach i branżach, gdzie występuje ryzyko nadmiernego narażenia na hałas. 

Ochrona wzroku

 

 

Możemy zaoferować lekkie, jednoczęściowe okulary ochronne. Wykonane z wytrzymałego poliwęglanu, skutecznie zabezpieczają przed uderzeniami cząstek stałych i promieniowaniem podczerwonym i ultrafioletowym, a także przyłbice ochronne z wymiennymi wkładami.


Prawo jasno określa, że pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Obejmuje to między innymi obowiązek wyposażenia pracowników w odpowiednie środki ochrony indywidualnej oraz szkolenie z zakresu BHP. Nieprzestrzeganie tych przepisów może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych dla pracodawcy, ale przede wszystkim naraża zdrowie i życie pracowników.

BHP to nie tylko sucha teoria czy zbędne przepisy. To przede wszystkim troska o zdrowie i życie ludzi, którzy każdego dnia wykonują swoją pracę, często narażając się na różnego rodzaju zagrożenia. Stosowanie się do zasad BHP i korzystanie z odpowiednich artykułów ochronnych to podstawa bezpiecznej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów BHP i dokonania zakupu, dbając o komfort i ochronę siebie oraz swojego zespołu. Niech bezpieczeństwo zawsze będzie na pierwszym miejscu.