Zobacz, na jakie wartości stawiamy:

 

 

Zaangażowanie
Wierzymy, że dobra współpraca jest wynikiem zaangażowania obu stron. Dużo od siebie dajemy, a tym samym dużo wymagamy. Wiemy, że co dwie głowy to nie jedna, w związku z czym chcemy działać – razem z Tobą, z uśmiechem na twarzy. Bo liczy się satysfakcja.

Doświadczenie
Na rynku jesteśmy od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas sporo zdążyliśmy się już dowiedzieć. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że najlepiej uczy się od siebie nawzajem, więc cenimy świeże pomysły i nowe inicjatywy. Ze swojej strony oferujemy fachowe porady i wypracowane, poddane próbie czasu rozwiązania.

Profesjonalizm
Doświadczenie podpowiada nam, że najlepsza inwestycja to pracownik. Dobrze wyposażone stanowisko, nowoczesny sprzęt i kompleksowe szkolenia – chcemy dla Ciebie jak najlepiej. Z nami już dzisiaj zadbasz o swoją przyszłość.

Rozwój
Rozumiemy, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego celujemy w rozwój – szkolimy, inwestujemy w technologie, tworzymy nowe miejsca pracy. Dzielimy się wiedzą i energią, zarażamy entuzjazmem i rozbudzamy ciekawość. Przejrzysta ścieżka zawodowa oraz zróżnicowane możliwości kariery – z nami naprawdę możesz więcej.

E-commerce w sercu Poznania


Obsługa sklepu internetowego, działania marketingowe i zarządzanie projektami IT – na poznańskich Jeżycach pracują nasi specjaliści z działu e-commerce. Dbanie o wygodę klientów sklepu bonmario.com to ich codzienna praca.

Magazyn w Tarnowie Podgórnym


7 500 m² powierzchni użytkowej. Ponad 100 pracowników. W Tarnowie Podgórnym mieści się nasze centrum logistyczno-magazynowe. Wysyłka towarów, obsługa klientów, kwestie administracyjne – to właśnie tutaj obmyślamy strategię i podejmujemy ważne decyzje.

Wieloletnia współpraca


W naszej firmie stawiamy na trwałość. Dlatego średni czas stażu pracy to 8 lat, za którymi kryje się lojalność i wzajemne zaufanie. Nie oznacza to jednak, że nasi pracownicy nie zostają z nami jeszcze dłużej – tylko w tym roku dwójka z nich obchodzi jubileusz 15 lat pracy.