Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Spawalnictwo

Liczba produktów:

4 462,00 zł
7 660,00 zł
2 225,00 zł
2 463,00 zł
3 466,00 zł
2 900,00 zł
266,00 zł
2 552,00 zł
307,00 zł
971,00 zł
1 671,00 zł
1 089,01 zł
Strona
Ostatnio oglądane

Narzędzia spawalnicze — kompleksowe wyposażenie twojego warsztatu

 


Kiedy myślisz o profesjonalnym warsztacie spawalniczym, kluczowym elementem jest wybór odpowiednich narzędzi. Właśnie dlatego prezentujemy bogaty wybór narzędzi spawalniczych dla Twojego warsztatu, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających specjalistów.
Nasz profesjonalny dział spawalniczy oferuje sprzęt i akcesoria spawalnicze najwyższej jakości.

Spawalnictwo jest uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty tak, by nasi klienci mogli w jednym miejscu nabyć wszystkie materiały niezbędne do wykonania usługi. To właśnie dlatego stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę, która jest w stanie spełnić nawet największe wymagania klientów.
W asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie artykuły pochodzące od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki temu nasz sklep z akcesoriami do spawania cieszy się renomą i zaufaniem klientów, którzy nas polecają i cały czas do nas wracają. Wszystkie oferowane u nas akcesoria spawalnicze to wysoka jakość, dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Wśród oferowanych produktów znajdziecie między innymi druty spawalnicze, spawarki, akcesoria ochronne różnego rodzaju czy elektrody. Dostępne w tej, kategorii akcesoria spawalnicze to szeroki wybór, który spełni oczekiwania każdego - nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Nasze akcesoria pozwolą Wam wykonać każde zadanie.

 

Najwyższej klasy urządzenia spawalnicze i akcesoria

 

Nie ma miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o jakość. Nasze urządzenia spawalnicze reprezentują najwyższy standard w branży, gwarantując precyzję i trwałość w każdym projekcie.
Są to wysokiej jakości spawarki od firmy Esab, świetnie sprawdzają się do spawania wszelkich materiałów: stali węglowej i nierdzewnej. A także stopy aluminium bez względu na miejsce użytkowania.
W naszej kategorii znajdziesz spawarki, które umożliwią Ci pracę w dowolnym miejscu, są mobilne.
Urządzenia te są w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych.

 

Uchwyty spawalnicze

 

To wysokiej jakości uchwyty głównie od firmy ESAB, które nadają się do spawania metodą TIG. Za komfort ich użytkowania odpowiada ergonomiczna rękojeść, dzięki której praca może się odbywać nawet w najtrudniejszych pozycjach.
Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią, szeroki wybór urządzeń sprawi, że dostosujesz produkt na pewno do własnych potrzeb.

 

Środki ochrony osobistej

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Oferujemy szeroką gamę środków ochrony osobistej, które chronią spawacza w każdej sytuacji. Do tych produktów należą rękawice ochronne, czy gogle i przyłbice.
Nasze rękawice są to wysokiej jakości akcesoria, wykonane ze skóry dwoinowej, które stanowią niezawodną ochronę dla Twoich rąk. Obok nich w naszej ofercie znajdziesz także gogle i przyłbice, czy pojedyncze soczewki. Zapewniają one doskonałą ochronę przy nieograniczonej widoczności.

 

Materiały spawalnicze

 


Doskonałe spawanie zaczyna się od doskonałych materiałów. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości materiały spawalnicze.
W naszej kategorii znajdziesz drut spawalniczy różnego rodzaju i na szpulach o różnej wielkości.
W tym miejscu warto zaznaczyć, że możemy Państwu zaoferować drut spawalniczy naszych autorskich marek: Star Wire i Platinium.
Co wyróżnia wymienione produkty? Nasz bestseller, czyli drut spawalniczy, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG, dostępny jest w trzech grubościach: 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm. Wykorzystuje się go w zakładach wykonujących konstrukcje stalowe, a także w warsztatach samochodowych i ślusarskich. Jego jakość gwarantuje wysoką trwałość spoin. Dostępny na pięcio- lub piętnastokilogramowej szpule jest wygodny w użytkowaniu.

 

Akcesoria spawalnicze

 


Dopełnienie każdego projektu. Nasza gama akcesoriów spawalniczych zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje prace spawalnicze były kompleksowe i profesjonalne.
Wybierz nas i przekonaj się, jak doskonałość spotyka się z praktycznością.
W tej kategorii znajdziesz m.in. dysze prądowe i gazowe w bardzo korzystnych cechach. Są także filtry z możliwością regulacji zaciemnienia podczas spawania, nie powodując oślepienia. Możemy także zaoferować systemy jezdne do chłodnicy, które przystosowane są do butli o pojemności 20-50.

 

Przekrój produktów jest bardzo szeroki i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Nasz profesjonalny dział spawalniczy oferuje sprzęt i akcesoria spawalnicze najwyższej jakości. Spawalnictwo jest uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty tak by nasi klienci mogli w jednym miejscu nabyć wszystkie materiały niezbędne do wykonania usługi. To właśnie dlatego stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę, która jest w stanie spełnić nawet największe wymagania klientów. W asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie artykuły pochodzące od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki temu nasz sklep z akcesoriami do spawania cieszy się bardzo dobrą renomą i zaufaniem klientów, którzy nas polecaja i cały czas do nas wracają. Wszystkie oferowane u nas akcesoria spawalnicze to wysoka jakość, dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Wśród oferowanych produktów znajdziecie między innymi druty spawalnicze , charakteryzujące się różną grubością i długością, z plastikową lub metalową szpulą. Dostępne w tej, jak i pozostałych kategoriach akcesoria spawalnicze to szeroki wybór, który spełni oczekiwania każdego - nawet najbardziej wymagających. Nasze akcesoria pozwolą Wam wykonać każde zadanie!