Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Zaczepy furtkowe

Liczba produktów:

13,20 zł
Ostatnio oglądane

Zaczepy furtkowe to niewielkie elementy, które wchodzą w skład konstrukcji ogrodzenia posesji i spełniają ważną rolę. Odpowiadają za prawidłowe, komfortowe i bezpieczne otwieranie bramki czy furtki, które bez nich mógłby samoistnie otwierać się pod wpływem wiatru. Brak zaczepów nie zapewnia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, a także wiążę się z szeregiem niekorzystnych następstw. Zatem już dziś zadbaj o swoją posesję lub obiekt firmowy i wybierz najwyższej jakości zaczepy furtkowe od renomowanych producentów.

 

Zaczepy furtkowe – niezawodność i wysoka jakość

 

Zaczepy furtkowe zapewnią zatrzymanie się furtki w pożądanym miejscu, dlatego są to zdecydowanie niezbędne części każdej tego rodzaju konstrukcji. Wszystkie z nich słyną z wysokiej jakości, starannego wykonania z najwyższej klasy materiałów, które są dostosowane do niezawodnej pracy w trudnych warunkach. Instalowane na zewnątrz dają gwarancję odporności na uszkodzenia mechaniczne, korozję czy też negatywne działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Nie niszczą się z czasem, są łatwe w wymianie i dostępne w atrakcyjnej cenie. Wiele zaczepów ma możliwość regulacji, co pozwala jeszcze lepiej dopasować je do indywidualnych potrzeb. Do najbardziej polecanych należą modele z opatentowanym systemem hakowym, który zabezpiecza odciągnięcie furtki od słupka.

 

Dostępne w Bonmario zaczepy furtkowe to elementy zaprojektowane od podstaw przez doświadczonych producentów, którzy cieszą się doskonałą opinią na rynku. Mowa między innymi o firmie PSG czy Locinox. Zaczepy furtkowe od wspomnianych marek są przeznaczone praktycznie do wszystkich furtek metalowych, aluminiowych i wykonanych z PCV oraz wszelkiego rodzaju bram, gdyż są uniwersalne, co zwiększa ich praktyczność.

 

Czym różnią się zaczepy furtkowe?

 

Oferowane zaczepy różnią się przede wszystkim wielkością, wykończeniem i kolorem, który można dopasować do ogrodzenia, aby tworzyły z nim spójną całość. Dodatkowo różnice wynikają również z samej konstrukcji. Można wyróżnić modele klasycznie dokręcane do furtki za pomocą standardowych wkrętów, przeznaczone do montażu do płaskownika oraz warianty wpuszczane pod zamek. Każdy zaczep spełnia bardzo ważną funkcję, gdyż bez niego nie byłoby możliwości zamknięcia furtki. Stale otwarte skrzydło mogłoby uszkodzić samochody zaparkowane w zasięgu jego ruchu, uderzyć w ogrodzenie i również je zniszczyć czy też zrobić komuś krzywdę, kto przechodziłby tuż obok. Ponadto brak zaczepu wiąże się z ryzykiem dostania się na dany teren niepowołanych osób, dlatego warto zastosować te niewielkie i proste w montażu elementy dla własnego bezpieczeństwa. Szybka i solidna instalacja jest możliwa dzięki systemowi Quick-Fix.

 

Elementy, które doskonale uzupełniają zaczepy furtkowe

 

Poza zaczepami furtkowymi w naszym sklepie znajdziesz również odbojniki, które ochronią przed zbyt szerokim otwarciem się skrzydła. To idealne uzupełnienie zaczepów, gdyż w połączeniu z nimi zwiększysz swoje bezpieczeństwo i innych osób podczas wchodzenia czy wychodzenia z posesji.

 

 

FAQ:

 

 1. Gdzie montuje się zaczepy furtkowe?

  Zaczepy furtkowe dostępne w sklepie Bonmario to produkty przeznaczone do montażu we wszystkich rodzajach bram czy furtek metalowych, aluminiowych i wykonanych z PCV. Tak szerokie zastosowanie czyni zaczepy bardzo uniwersalnymi elementami, co zwiększa ich praktyczność i możliwości montażowe.
   

 2. Do czego służą zaczepy furtkowe?

  Zaczepy furtkowe odpowiadają za prawidłowe i wygodne otwieranie i zamykanie bramki, jednocześnie zatrzymują skrzydło w pożądanym miejscu i tym samym zabezpieczają posesję, gdyż chronią przed jego niekontrolowanym otwarciem np. pod wpływem silnego wiatru.
   

 3. Dlaczego warto zadbać o wyposażenie furtki w dobrej jakości zaczepy?

  Brak sprawnych zaczepów w furtce może prowadzić do jej samoistnego otwierania się, co wiąże się z ryzykiem ucieczki zwierząt domowych z terenu posesji czy wkroczenia na nią niepowołanych osób. Ponadto otwarta furtka bez ograniczenia może uszkodzić zaparkowane w pobliżu samochody czy też zrobić komuś krzywdę, dlatego warto zawsze warto zadbać o sprawność zaczepów.
   

 4. Na co zwracać uwagę podczas wyboru zaczepów furtkowych?

  Zaczepy furtkowe są przeznaczone do montażu na zewnątrz, dlatego podczas wyboru warto stawiać na modele odporne na korozje, uszkodzenia mechaniczne i działanie zewnętrznych czynników, w tym dużej wilgoci i zmiennych temperatur. Materiały wykonania powinny być trwałe i wytrzymane, dzięki czemu doskonale poradzą sobie podczas pracy w trudnych warunkach.

   
 5. Jakich firm zaczepy furtkowe są najbardziej polecane?

  Do najbardziej polecanych zaczepów furtkowych należą te wykonane przez firmę PSG i Locinox. To renomowani producenci, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a ich produkty doskonałą opinią wśród wymagających specjalistów.