Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Kule

Liczba produktów:

0,20 zł
0,41 zł
0,80 zł
1,21 zł
1,89 zł
2,90 zł
5,81 zł
1,00 zł
1,21 zł
1,70 zł
2,80 zł
4,00 zł
1,30 zł
0,60 zł
0,80 zł
1,00 zł
1,21 zł
1,60 zł
5,60 zł
7,60 zł
8,79 zł
9,59 zł
Strona
Ostatnio oglądane

Kule stalowe to stosunkowo niewielkie elementy wykonane ze stali, które pełnią funkcję ozdobną przy każdym ogrodzeniu, bramie, furtce lub balustradzie. Służą jako zwieńczenie grotów oraz słupków i przęseł, dlatego można nimi separować wybrane przez siebie odległości czy też wydzielać konkretne obszary.

 

Oferujemy kule kute stalowe w wersji pełnej oraz pustej, a także półkule o wizualnie lekkiej stylistyce. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi!

 

Kule stalowe – do czego je stosować?

 

Kule kute to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem także praktycznych ozdób, odgrywających w każdej bramie, furtce, ogrodzeniu lub balustradzie, bardzo ważną rolę dekoracyjną. Zakończenie grotów, słupków i przęseł rzadko wygląda atrakcyjnie. Ostre lub zupełnie nieobrobione elementy wydają się niedokończone, a z tego względu niezbyt atrakcyjne. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku, gdy chcemy, aby nasza stalowa konstrukcja mogła zwracać na siebie uwagę gości i stała się wizytówką całej posesji.

 

Kule metalowe to jedna z najlepszych ozdób, które można wykorzystać przede wszystkim do zwieńczania najmniej atrakcyjnych elementów konstrukcyjnych. Tym samym zdecydowanie warto je zastosować w przypadku swojej przestrzeni przydomowej, pamiętając jednak, że istotna jest ich jakość.

 

Kule kute stalowe – warianty

 

Wszystkie kule metalowe to elementy konstrukcyjne, które w bardzo dużym stopniu wpływają na estetykę bram, ogrodzeń, balustrad i furtek. Mimo ich niewielkiego rozmiaru są doskonale widoczne z każdej perspektywy i ciężko przejść obok nich obojętnie. Z tego względu jako firma Bonmario z wieloletnim stażem na rynku oferujemy wyłączenie modele, które cieszą się dużą popularnością, uniwersalne i proste w stworzeniu za ich pomocą wspaniałej, atrakcyjnej przydomowej aranżacji.

 

  • Kule stalowe pełne – to najpopularniejsze ozdobne elementy kute do balustrad, które cechują się przede wszystkim tym, że wyglądają na bardzo masywne i ciężkie, a z tego względu także luksusowe i eleganckie. Nie jest to z resztą sam efekt wizualny – duże kule stalowe pełne mogą osiągać wagę nawet 0,62 kg w przypadku wariantu o średnicy 50 mm. Oferujemy modele gładkie, idealne do nowoczesnych aranżacji oraz te z subtelną strukturą i zdobione, doskonałe z kolei do klasycznych ogrodzeń, bram i balustrad.

  •  

  • Kule stalowe puste – to ciekawe rozwiązanie do szczególnie nowoczesnych konstrukcji, w których stawia się na modernistyczne, atrakcyjne wizualnie elementy dekoracyjne. Kule te są lekkie – waga w przypadku modelu o średnicy fi 60 mm nie powinna wynosić więcej, niż 0,124 kg, a przy tym także są lekkie wizualnie. To wynik ich połyskującego, subtelnego wykończenia zewnętrznego, które prezentuje się bardzo elegancko.

  •  

  • Półkule puste – w sklepie Bonmario oferujemy także półkule, które wyglądają wspaniale w każdej aranżacji, a ich ogromną zaletą jest szeroki wybór w kwestii rozmiarów. Proponujemy modele o średnicy wynoszącej nawet 150 mm, doskonałej do dużych konstrukcji stalowych, ogrodzeń, bram i balustrad.

 

Wszystkie powyższe elementy kute do bram cechują się zadbaną i niepowtarzalną stylistyką, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Prawie każdy powyższy produkt dociera do klienta w formie surowej, tj. do wykończenia we własnym zakresie. Rozwiązanie to ma jedną zaletę – możliwość łatwego dostosowania konkretnego akcesorium do koloru bramy oraz pozostałych elementów dekoracyjnych. Można powierzchnię także dodatkowo zabezpieczyć przed innymi czynnikami atmosferycznymi i w ten sposób chronić przed destrukcyjnym wpływem deszczu, śniegu czy promieniowania słonecznego na ich strukturę, a tym samym także wygląd.

 

Nowoczesne i klasyczne kule metalowe – popraw stylistykę swoich ogrodzeń

 

Warto wiedzieć, że zarówno balustrady, jak i furtki czy też bramy wjazdowe, potrafią zupełnie zmienić estetykę danej posesji. Co ciekawe, przekonuje się o tym coraz więcej osób, które traktują kule stalowe pełne, puste lub półkule, jako podstawę do zwieńczenia najważniejszych elementów konstrukcyjnych stalowej architektury przydomowej. Można za ich pomocą poprawić wygląd niewykończonych przęseł oraz grotów i słupków, a przy tym stosować je zarówno jako ostateczny element dekoracyjny w ich górnej części, lub np. w połowie wysokości. Z tego względu warto skorzystać z ich zalet i tym samym cieszyć się dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach ogrodzeniem własnej posesji, niezależnie od zewnętrznej aranżacji.

 

Dlaczego kule stalowe kute warto zamówić w sklepie Bonmario?

 

W naszej firmie wszystkie elementy kute do ogrodzeń charakteryzują się wysoką jakością, lecz także korzystną ceną. Z tego względu zapraszamy do ich zakupu już dziś, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami. Dział obsługi chętnie odpowie na każde z nich, a także doradzi w zakupie.

Kule