Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

WARSZTAT I MAJSTERKOWANIE

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Wyposażenie warsztatu

 


Każdy profesjonalny warsztat, niezależnie od specjalizacji, wymaga odpowiedniego wyposażenia. Dobrej jakości narzędzia i urządzenia gwarantują nie tylko wydajność pracy, ale także bezpieczeństwo pracowników. Wybierając odpowiednie wyposażenie, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów:

 • Jakość materiałów: Inwestując w trwałe i solidne narzędzia, zapewniamy sobie ich długotrwałe użytkowanie.
 • Funkcjonalność: Nowoczesne urządzenia często oferują wiele funkcji w jednym, co pozwala na oszczędność miejsca i zwiększenie efektywności pracy.
 • Bezpieczeństwo: Odpowiednie certyfikaty i zabezpieczenia są kluczem do bezpiecznej pracy w warsztacie.

Bogata oferta wyposażenia warsztatu sklepu Bonmario

 

Rynek oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do wyposażenia warsztatów. Niezależnie od tego, czy dopiero zakładasz swój warsztat, czy planujesz jego modernizację, nasz sklep oferuje produkty z kategorii:

 • BHP
 • Materiały ścierne
 • Spawalnictwo
 • Technika zamocowań

BHP- artykuły niezbędne dla twojego bezpieczeństwa

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) to kluczowe aspekty w każdym miejscu pracy, niezależnie od branży czy specyfiki wykonywanych zadań. Właściwe wyposażenie i środki ochrony indywidualnej są niezbędne do zapewnienia ochrony przed potencjalnymi zagrożeniami. W tej kategorii skupiamy się na kilku podstawowych elementach wyposażenia.

Przyłbice

 

Przyłbice to jedne z najważniejszych elementów ochrony twarzy i oczu. Chronią przed iskrami, odpryskami, chemikaliami czy promieniowaniem UV. W naszym sklepie są to głównie przyłbice spawalnicze: z automatycznym przyciemnianiem, chroniące przed iskrami i promieniowaniem podczas spawania.

Rękawice

 

Rękawice ochronne to nieodłączny element wyposażenia w wielu zawodach. Chronią dłonie przed urazami mechanicznymi, chemicznymi czy termicznymi. W sklepie Bonmario znajdziesz szeroki wybór rękawic spawalniczych, ochronnych. Są to produkty wysokiej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo. Wykonane ze skóry dwoinowej, koziej, czy te z dzianiny poliestrowej, w szerokim przedziale rozmiarowym.

Ochrona wzroku i słuchu

 

Ochrona wzroku w warsztacie to kluczowy element dbałości o bezpieczeństwo. W miejscach, gdzie występuje ryzyko odprysków, iskier, pyłu czy kontaktu z chemikaliami, oczy są szczególnie narażone na urazy. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich okularów czy gogli ochronnych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz m.in. przyłbicę ochronną do twarzy, czy okulary ochronne z poliwęglanu, które zapewniają nie tylko ochronę przed uderzeniami cząstek stałych, ale także wykazują odporność na promieniowanie podczerwone i ultrafioletwe.

Materiały ścierne

 

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór tarcz i krążków.

Nasza oferta składa się z:

 • tarcz do cięcia stali – czarnej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Dzięki podwyższonej twardości produkty są ekonomiczne: tarcze wystarczają na długi czas pracy,
 • tarcz do zdzierania – idealnych do usuwania brudu, rdzy, kleju, a także starych powłok z lakieru i farb
 • tarcz pachwinowych – gwarantujących gładkie wykończenie powierzchni na spoinach pachwinowych,
 • tarcz listkowych do szlifowania – umożliwiające pracę na krawędziach, bez ryzyka pozostawienia rys na przedmiotach.

Warto tutaj zaznaczyć, że jedną z marek, które można znaleźć w tej kategorii, to nasza marka Star Flex. Nasze produkty wyróżnia niezawodność działania i wszechstronność. Są wytrzymałe na działanie sił bocznych, a przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Cechują się efektywnością cięcia i szybkim szlifowaniem stali.

Obok nich możesz znaleźć także wiele innych produktów, m.in. tych od marki Pferd.

Wyposażenie Twojego warsztatu spawalniczego

 


Jeśli specjalizujesz się w spawaniu, wiesz, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie. Warsztat spawalniczy wymaga specjalistycznych narzędzi i urządzeń, które zapewnią precyzyjną i bezpieczną pracę. Oto kilka kluczowych elementów, na które warto zwrócić uwagę:

 • Spawarki: Dostępne są różne typy spawarek, dostosowane do różnych technik spawania. Wybór odpowiedniego modelu zależy od Twoich potrzeb i specyfiki pracy.
 • Drut spawalniczy: te z przeznaczeniem do spawania metodą MIG/MAG oraz TIG.
 • Przyłbice i gogle: Chronią twarz i oczy przed iskrami i promieniowaniem UV. Warto inwestować w modele z automatycznym przyciemnianiem.
 • Rękawice: Zapewniają ochronę przed wysokimi temperaturami, iskrami czy uszkodzeniami mechanicznymi.
 • i wiele innych akcesoriów niezbędnych do wykonania kompleksowej pracy w spawalnictwie.

 

Poza wyżej wymienionymi możemy Państwu zaoferować także w tej kategorii elementy zamocowań. Możesz znaleźć w niej różnego rodzaju kołki, kotwy chemiczne, a nawet nakrętki. 

Wyposażenie warsztatu to inwestycja, która przekłada się na jakość wykonywanych prac, komfort pracy oraz bezpieczeństwo.

Dlatego warto dokładnie przemyśleć każdy zakup i wybierać sprawdzone i rekomendowane produkty w sklepie Bonmario.