Napędy do bram. Automatyka do bram przesuwnych i skrzydłowych | Sklep internetowy BONMARIO

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 325

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 325

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych

W ofercie naszego sklepu znajdują się napędy oraz akcesoria do bram przesuwnych i skrzydłowych, jak lampy sygnalizacyjne lub piloty do bram. Komfort korzystania z bramy zależy w dużym stopniu od tego, jak działają jej poszczególne mechanizmy. Mając napęd oraz pilot do bramy nie trzeba wychodzić z samochodu, aby ją otworzyć i wjechać do garażu. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w chłodne i deszczowe dni.

Oferujemy wysokiej jakości napędy do bram od renomowanych producentów jak Beninca, które zostały zamontowane w wielu bramach lub niezawodna automatyka włoskiej firmy SEA. Dobierając do napędu dedykowany pilot można od razu skupić się na wygodzie użytkowania.  Automatyka do bram wjazdowych potrzebuje jednak uzupełnienia o jeszcze jeden element - jest nim fotokomórka do bramy tej samej marki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w asortymencie posiadamy również elementy automatyki do bram innych marek. Są to między innymi fotokomórki Nice, charakteryzujące się odpowiednią wrażliwością działania, dzięki czemu bez problemu wykrywają ruch.

Nowości

Zobacz więcej