Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Rozety

Liczba produktów:

67,40 zł
Strona
Ostatnio oglądane

Przyozdobienie bramy, ogrodzenia, furtki lub balustrady, ma ogromne znaczenie przede wszystkim dla estetów, którzy chcą, aby ich konstrukcje wyglądały znakomicie we wszystkich, nawet tych najmniejszych szczegółach. Na tej podstronie oferujemy rozety kute, przypominające liście, kwiaty czy też figury geometryczne. Poszczególne warianty różnią się stylistyką, lecz łączy je najwyższa jakość i korzystna cena. Przejrzyj już dziś wszystkie propozycje i wybierz idealne dla siebie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

 

Rozety kute – do czego służą?

 

Rozety ozdobne metalowe to elementy przeznaczone do przyozdobienia każdej bramy, ogrodzenia, balustrady lub furtki, które różnią się pomiędzy sobą wyglądem zewnętrznym oraz przeznaczeniem. Rozety dekoracyjne metalowe wykorzystuje się jeszcze na etapie projektowania każdej z powyższych konstrukcji. Ich późniejszy montaż mógłby okazać się utrudniony lub nawet niemożliwy. Zależnie od wielkości można je zastosować w samym centrum przęsła lub kilka mniejszych wariantów np. w narożnikach.

 

Tak naprawdę każda rozeta kuta jest osobną dekoracją, którą można wkomponować do swoich konstrukcji na wiele przeróżnych sposobów. Co więcej, zdecydowanie warto to robić. To z pozoru tylko dodatki stylistyczne, które jednak mogą zupełnie zmienić estetykę każdej stalowej bramy, furtki czy balustrady.

 

Rozety ozdobne metalowe – wygląd ma znaczenie

 

Oferujemy rozmaite rozety dekoracyjne metalowe, różniące się przede wszystkim wielkością oraz wzorem, który warto dopasować do swojej bieżącej aranżacji. Wybór odpowiedniego wariantu jest kluczowy. Niedopasowana rozeta, która wygląda na klasyczną, nie będzie pasować do nowoczesnych przęseł, cechujących się modernistyczną lub minimalistyczną stylistyką. Z tego względu oferujemy elementy kute rozety, które różnią się przede wszystkim wyglądem.

 
 • Liście oraz kwiaty – naturalna estetyka zawsze będzie modna. Ozdoby te wyglądają wspaniale przede wszystkim w konstrukcjach usytuowanych tuż obok linii drzew lub przy ogrodach. Dobrze dopełniają powyższe przestrzenie stylistyką nawiązującą do natury, dlatego też sięgają po nie wielbiciele florystycznych motywów. Oferujemy warianty w postaci liści klonu czy dębu, a także te, które do złudzenia przypominają płatki tulipana i róży. Bardzo dużą popularnością cieszą się także modele w kształcie rozłożystych roślin czy fantazyjnie wygięte w spiralę wersje zakończone owocami. Warianty te znakomicie nawiązują do charakterystycznych greckich meandrów.

 •  
 • Figury geometryczne – wspaniałe elementy kute, które sprawdzą się najlepiej w przypadku ogrodzeń nowoczesnych, otaczających betonowe i rozłożyste podjazdy, balkony i tarasy. Mogą być w kształcie kwadratów bądź innych figur lub też w formie rozet greckich, czyli podłużnych i długich i charakterystycznych wzorzystych pasków.

 

Rozety metalowe to bardzo istotna część każdego projektu bramy czy ogrodzenia lub balustrady, która ma bezpośredni i największy wpływa na ich ostateczny wygląd. Oznacza to, że warto zdecydować się na model, który będzie pasował wizualnie do otoczenia i stanowił raczej dopełnienie już istniejącej aranżacji.

 

Oferujemy warianty w wielu różnych rozmiarach, w tym wersje duże i obszerne, jak i te niewielkie, idealne do mniejszych ogrodzeń.

 

Rozety dekoracyjne metalowe – czy ich jakość też się liczy?

 

Metalowe rozety do bram, balustrad i ogrodzeń będą w trakcie użytkowania siłą rzeczy narażone na przyspieszone zużycie, wynikające w głównej mierze z działania na ich powierzchnię zewnętrzną wielu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tego względu oferujemy wyłącznie takie rozety kute do bram, które bez większego problemu przetrwają próbę czasu i będą wyglądać doskonale zarówno w dniu montażu, jak i po wielu latach. Materiały są odporne na blaknięcie, zmianę struktury czy też uszkodzenia mechaniczne. Fundamentalne jest jednak wykończenie.

 

Proponujemy naszym klientom w sklepie Bonmario wyłącznie rozety ogrodzeniowe w formie surowej, które w większości przypadków stanowią znacznie lepszy wybór niż te wykończone wstępnie przez producenta. Dzięki temu klient lub projektant może je wykończyć samodzielnie i we własnym zakresie, stosując sprawdzone przez siebie zabezpieczenia i lakiery. Prawie wszystkie elementy kute do balustrad znajdujące się w ofercie Bonmario są surowe, a tym samym proste w dalszej obróbce mechanicznej.

 

Wszystkie powyższe elementy kute do ogrodzeń są wykonane z zakrzywionych płaskowników o wymiarach:

 
 • 8 x 8 mm,

 • 10 x 10 mm,

 • 10 x 5 mm,

 • 12 x 12 mm,

 • 12 x 16 mm,

 • 12 x 6 mm,

 • 14 x 14 mm,

 • 16 x 8 mm,

 • 20 x 4 mm.

 

Sama wielkość gotowej rozety zależy już przede wszystkim od jej kształtu. I tak najtańszy wariant ma około 410 mm wysokości i 165 mm szerokości, podczas gdy te największe – nawet 800 mm x 1900 mm.

 

Elementy kute rozety – dlaczego warto zamawiać w sklepie Bonmario?

 

Przejrzyj koniecznie jeszcze przed zakupem wszystkie elementy kute do bram i złóż zamówienie już dziś w sklepie Bonmario. Jesteśmy największym dostawcą stalowych elementów w naszym kraju i z tego względu zapraszamy do współpracy także najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się przede wszystkim jak najwyższa jakość wybieranych produktów i profesjonalna obsługa klienta.

Rozety