pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

AKCESORIA DO BRAM I OGRODZEŃ

Liczba produktów:

5,02 zł
6,11 zł
6,56 zł
9,13 zł
11,40 zł
13,79 zł
23,78 zł
29,98 zł
Wózek jezdny 80 do bramy przesuwnej, 5-rolkowy, rolki stalowe
148,83 zł
Wózek jezdny 70 do bramy przesuwnej, 5-rolkowy, rolki stalowe
134,51 zł
159,54 zł
156,57 zł
Wózek jezdny 70 do bramy przesuwnej, wahliwy, 5-rolkowy, rolki z tworzywa sztucznego
152,19 zł
112,00 zł
96,59 zł
91,76 zł
Wózek jezdny 80 do bramy przesuwnej, 9-rolkowy, rolki stalowe
287,75 zł
Wózek jezdny 80 do bramy przesuwnej, 9-rolkowy, rolki z tworzywa sztucznego
287,22 zł
295,80 zł
121,17 zł
Wózek jezdny 70 do bramy przesuwnej, 5-rolkowy, rolki stalowe H150 mm
149,60 zł
Wózek jezdny 80 do bramy przesuwnej, 5-rolkowy, rolki stalowe
151,88 zł
17,79 zł
15,61 zł
15,90 zł
15,12 zł
Pakiet wózków 60.008.70 do bramy przesuwnej z akcesoriami
327,34 zł
Pakiet wózków 60.008.80 do bram przesuwnych z akcesoriami
335,93 zł
343,29 zł

Ostatnio oglądane

Akcesoria do bram i ogrodzeń

Bogata oferta sklepu internetowego gwarantuje nie tylko szeroki wybór produktów, ale także ich najwyższą klasę. Pochodzą one bowiem od takich producentów jak Pinox, LOB, PSG oraz Locinox. Dzięki dokładnej selekcji artykułów cechuje je niezawodność i łatwość montażu, przez co wiele akcesoriów zamontujesz całkowicie sam.

Pragniemy, aby w Bonmario jakość i konkurencyjna cena szły ze sobą ramię w ramię. Dlatego niezależnie od tego, czy kupujesz akcesoria do bram dwuskrzydłowych, czy interesują Cię akcesoria do bram uchylnych, na pewno znajdziesz u nas produkty, odpowiadające na Twoje potrzeby i wymagania.

W jakie akcesoria do bram warto zainwestować?

Akcesoria do bram i furtek mają gwarantować bezpieczeństwo i funkcjonalność przez wiele lat. Z pewnością ich prawidłowe działania ułatwi szereg elementów pomocniczych, które nie tylko zwiększą ochronę Twojej posesji, ale również pozytywnie wpłyną na samą ich pracę – szczególnie w przypadku różnego rodzaju automatycznych urządzeń.

Dedykowane akcesoria do bram przesuwnych i skrzydłowych

W asortymencie Bonario znajdziesz listwy zębate do bram, zbudowane z metalu lub poliamidu. To podstawowe wyposażenie dla tego typu sprzętu. Odpowiada bowiem za transferowanie siły utworzonej przez siłownik, na skrzydło. Dzięki temu ich mechanika działa w prawidłowy sposób.

Ponadto równie ważne są elementy jezdne do bram. Ich zadaniem jest zachowanie płynności działania cyklu otwierania. Znakiem wskazującym na odpowiednie dopasowanie tych akcesoriów, jest ich cicha praca podczas ruchu. W sklepie posiadamy pojedyncze wózki jezdne oraz pakiety. Rolki w zależności od modelu są wykonane ze stali bądź tworzywa sztucznego. Wybór zależy od miejsca i stopnia eksploatacji, w którym będzie używany produkt.

Akcesoria do bram garażowych uchylnych... i nie tylko

Nasz asortyment bogaty jest w wiele dodatków uniwersalnych. Są to:

Dzięki temu zrobisz u nas kompleksowe zakupy, bez potrzeby szukania produktów w innych sklepach. Przykład to chociażby akcesoria do bram segmentowych, które są bardzo popularnym wyborem do garażów. W Bonario mamy jednak oddzielną kategorię „BRAMY PODWIESZANE”, w której znajduje się oprzyrządowanie dedykowane tylko dla nich.

Akcesoria do ogrodzeń od Bonmario

W naszej ofercie odkryjesz wiele artykułów, które odmienią charakter i poszerzą funkcjonalność Twojego płotu. Są to między innymi:

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Zamki do bram i ogrodzeń to podstawowe ogniwa mechanizmu zabezpieczenia – to od ich funkcjonowania tak naprawdę zależy cały ten system. Dysponujemy takimi modelami jak zamki hakowe, zapadkowo-zasuwkowe, przemysłowe i antypaniczne.

By zwiększyć poziom ochrony, warto zakupić dodatkowe rygle i zasuwy. Możesz wykorzystać je również do furtek i drzwi pomieszczeń znajdujących się w ogrodzie. Dzięki temu uniemożliwisz wtargnięcie osób nieuprawionych na Twój teren, a bramy oraz inne wejścia, nie będą otwierać się samoistnie.

Jest to możliwe podczas trudnych warunków atmosferycznych, jak porywisty wiatr i ulewny deszcz. Wtedy poruszająca się w niekontrolowany sposób furtka lub skrzydło bramy, mogą uszkodzić przedmioty wokół i stanowić śmiertelne zagrożenie dla osób przebywających w ich pobliżu. Dlatego w tym przypadku zaleca się też elementy blokujące do bram i ogrodzeń. Są nimi gumowe bądź metalowe odbojniki, stopery i nóżki.

Bonmario – sklep internetowy

Akcesoria do bram skrzydłowych to nie jedyna kategoria produktów, którą znajdziesz w naszym asortymencie. Posiadamy bogaty wybór napędów łączników, maskownic i uchwytów ze stali nierdzewnej. Ponadto poza technicznym artykułami, mamy dekoracje do ogrodu oraz wnętrza domu. Bonmario to połączenie wysokiej funkcjonalności, wytrzymałości, estetyki i niezawodności, ponieważ dystrybuujemy tylko od firm z renomowaną pozycją na rynku. Czas, byś nam zaufał – zrobiło to już tysiące zadowolonych konsumentów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z Bonmario poprzez formularz na stronie, a także za pośrednictwem numeru telefonu i adresu e-mail. Chcemy być blisko naszych klientów, aby szczegółowo poznać ich indywidualne potrzeby.