Napędy i automatyka do bram skrzydłowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem – oferowane przez nas napędy do bram dwuskrzydłowych to starannie wyselekcjonowany zestaw produktów dostosowanych do zróżnicowanych warunków pracy oraz typów bram skrzydłowych. Odpowiednio dobrane napędy do bram skrzydłowych stanowią gwarancję niezawodnej pracy przez długi czas. To od tych mechanizmów w znacznej mierze zależy, w jaki sposób brama będzie eksploatowana. Podczas wyboru napędu należy mieć na uwadze szereg parametrów, które będą miały wpływ na jego prawidłowe działanie.

W ofercie sklepu internetowego Bonmario znajdziesz innowacyjne napędy do bram skrzydłowych, dostosowane do różnych rozmiarów, wagi, częstotliwości, a także szybkości otwierania bram. Oferowane przez nas rozwiązania to połączenie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania w eleganckim wydaniu. Napędy do bram dwuskrzydłowych dostępne w sklepie Bonmario odznaczają się wysoką estetyką, dzięki czemu prezentują się doskonale. Automatyka do bram skrzydłowych w naszym wydaniu to połączenie jakości, nietuzinkowego wyglądu oraz konkurencyjnych cen.

Jakie napędy do bram skrzydłowych wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego napędu szczególną uwagę należy zwrócić na parametry bramy, zwłaszcza jej wysokość, długość skrzydła, a także wysokość i głębokość osadzenia. W karcie katalogowej produktów podana jest maksymalna długość oraz ciężar skrzydła, które dany siłownik do bram skrzydłowych jest w stanie obsłużyć. Odpowiednie dopasowanie tych parametrów zapewni nie tylko efektywną pracę napędu, ale także jego wieloletnią eksploatację, co z kolei przełoży się na Twoją satysfakcję – automatyka do bram dostępna w sklepie Bonmario to propozycje liderów na rynku, proponujemy więc m.in. napęd do bramy dwuskrzydłowej Nice – prawdziwa gratka dla entuzjastów wysokiej jakości i inwestowania w produkty służące przez lata. Pamiętaj, aby zawsze upewniać, że kiedy kupujesz systemy do bram skrzydłowych odpowiednio dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Źle dopasowany do wymiarów bramy napęd uniemożliwi jej stabilną pracę. Kolejny ważny parametr, którym należy kierować się, wybierając napędy do bram skrzydłowych, to intensywność ich użytkowania. Bramy skrzydłowe na prywatnych posesjach, parkingach czy osiedlach mieszkaniowych pracują z intensywnością do 50 cykli na dobę, obejmujących otwieranie i zamykanie. W przypadku bram przemysłowych praca ta jest znacznie intensywniejsza – powyżej 50 cykli na dobę – tu automatyka powinna być oparta na znacznie mocniejszych napędach. Bramy skrzydłowe z napędem dobranym pod kątem częstotliwości użytkowania mają szanse spełniać swoją funkcję wiele lat, lecz jeśli źle oszacujemy potrzebę wykorzystania silnika o konkretnej mocy, możemy spotkać się z problemami. Lepiej nie dopuścić do ich powstawiania i przed zakupem zorientować się, jakiego typu automat do bramy dwuskrzydłowej wybrać, aby cieszyć się wieloma latami nienagannej pracy.

Jak zamontować napęd do bramy skrzydłowej?

Montaż napędu do bramy skrzydłowej nie jest skomplikowany, choć z uwagi na obwody elektryczne, które łączą poszczególne części układu, pracę tę najlepiej powierzyć fachowcom. Sterownik przy bramie najczęściej zasilany jest kablem z głównej rozdzielnicy budynku, który wyprowadzany jest przez jego podziemną część oraz ścianę zewnętrzną. To, w jaki sposób zostanie on ułożony w ziemi, zależy w głównej mierze od warunków panujących na działce. Nad kablem układa się także specjalną folię sygnalizacyjną.

Niejeden mechanizm do bramy skrzydłowej dostępny w sklepie Bonmario wyposażony jest w szczegółową instrukcję demonstrującą przebieg instalacji. Doskonale rozumiemy, że nie każdy Klient jest gotowy na samodzielną pracę tego typu – jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doboru oraz montażu odpowiednich napędów do bram skrzydłowych, zgłoś się do nas – służymy fachowym doradztwem. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie wynikające z obecności na rynku powoduje, że doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych problemów i potrzeb Klientów. Ta wiedza pozwala nam na dostosowywanie najlepszej oferty na rynku. Niezależnie więc od tego, czy zamierzasz zamontować siłowniki bram skrzydłowych sam, czy z pomocą fachowców, nasze produkty zagwarantują Ci stuprocentową satysfakcję.

Napęd do bramy skrzydłowej – cena

W naszym sklepie znajdziesz napędy do bramy skrzydłowej w wielu odmiennych przedziałach cenowych – odpowiadających rozmaitym typom bram i oczekiwaniom Klientów. Przeglądając asortyment sklepu Bonmario, szybko zorientujesz się, że jeśli chodzi o takie opcje, jak napęd bramy dwuskrzydłowej, cena uwarunkowana jest od mocy silnika, higieny pracy systemu, producenta itd. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci mają bardzo szerokie potrzeby, toteż staramy się wychodzić naprzeciw możliwie jak największej ich liczbie – jeśli więc interesuje Cię napęd do bramy skrzydłowej, cena, jaką przyjdzie Ci za niego zapłacić, z pewnością będzie wynikiem jakości samego systemu. Unikamy zawyżania kwot potrzebnych na zakup produktów w przekonaniu, że solidność, standard wykonania i konkurencyjna cena stanowią podstawowe filary satysfakcji Klientów.

Nowości

Zobacz więcej