Napędy i automatyka do bram przesuwnych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Napędy do bram przesuwnych 

Napędy do bram przesuwnych w asortymencie sklepu internetowego bonmario.com to starannie wyselekcjonowany asortyment w oparciu o restrykcyjne standardy i wyśrubowane normy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, którzy szukają połączenia wysokiej jakości z konkurencyjną ceną. Stawiamy na renomowanych producentów takich jak Beninca, Came, FAACNice oraz SEA, proponujących niezawodne rozwiązania odpowiadające za komfort i bezpieczeństwo użytkowania napędów bram przesuwnych.

Jakie napędy do bram przesuwnych wybrać?

Wybierając odpowiedni napęd do bramy przesuwnej należy wziąć pod uwagę rozmiar, ciężar oraz częstotliwość użytkowania bramy. Parametry napędu zastosowanego w przypadku bramy przydomowej będą różnić się od tego, który należy zainstalować w bramie przemysłowej. Napędy do bram przesuwnych przemysłowych powinny charakteryzować się dużym zapasem mocy, co przekłada się na płynność i niezawodność działania.

Napędy do bram w sklepie bonmario.com

Napędy do bram przesuwnych należy montować na podwyższeniu, co zapobiegnie ewentualnemu zalaniu i uszkodzeniu automatu. Ważne jest zatem sprawdzenie stanu fundamentu, na którym ma być zainstalowany siłownik. Do napędu należy doprowadzić zasilanie za pomocą kabla przeznaczonego do układania w gruncie. Konieczne będzie także wyprowadzenie przewodu dla urządzeń dodatkowych takich jak fotokomórki czy lampy. Napęd bramy wjazdowej przesuwnej  można zamontować samodzielnie, korzystając ze szczegółowej instrukcji krok po kroku, jednak nasi specjaliści oferują kompetentną pomocw tym zakresie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem akcesoriów do bram, napędów do bram garażowych i skrzydłowych oraz wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej