Napędy do bram garażowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie otworzyć bramę bez wychodzenia z samochodu. Wieloletnia obecność na rynku oraz znajomość potrzeb Klientów pozwalają nam stawiać na niezawodne rozwiązania, wyróżniające się solidnością i najwyższym standardem wykonania.

Możliwość przechowania pojazdu w zamkniętym garażu jest szczególnie cenna zimą, kiedy zamiast rozpoczynania dnia od odśnieżania auta, po prostu do niego wsiadamy i odjeżdżamy. Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody, ale także bezpieczeństwa przechowywanego w garażu samochodu. 

Niektóre z zestawów napędowych dostępnych w naszej ofercie wyposażone są w enkodery, czujniki krańcowe i amperometryczne, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Automatyka bram garażowych w sklepie Bonmario.com

Automatyka bram garażowych musi być dopasowana do typu, wielkości oraz silnika bramy a także posiadać funkcję regulacji szybkości jej otwierania. Wyróżniamy napędy do bram garażowych uchylnych, segmentowych i rozwiernych. Brama garażowa może współpracować z bramą wjazdową – najlepiej wyposażyć je wówczas w napędy pochodzące od tego samego producenta oraz centralkę, która pozwoli obsługiwać je za pomocą jednego pilota.

Napędy renomowanych producentów

W naszym sklepie internetowym bonmario.com oferujemy napędy do bram garażowych znanych i renomowanych na rynku producentów takich jak Beninca, BFT, Came, FAAC, NICE oraz HATO. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki współpracy z wiodącymi markami w branży automatyki do bram, od lat oferujemy najwyższej klasy rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do bram, napędów do bram skrzydłowych i przesuwnych oraz wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej