pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Napędy do bram garażowych

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Napędy do bram garażowych to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie otworzyć bramę bez wychodzenia z samochodu. Wieloletnia obecność na rynku oraz znajomość potrzeb Klientów pozwalają nam stawiać na niezawodne rozwiązania, wyróżniające się solidnością i najwyższym standardem wykonania.

 

Możliwość przechowania pojazdu w zamkniętym garażu jest szczególnie cenna zimą, kiedy zamiast rozpoczynania dnia od odśnieżania auta, po prostu do niego wsiadamy i odjeżdżamy. Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody, ale także bezpieczeństwa przechowywanego w garażu samochodu. 

 

Niektóre z zestawów napędowych dostępnych w naszej ofercie wyposażone są w enkodery, czujniki krańcowe i amperometryczne, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

 

Automatyka bram garażowych w sklepie Bonmario.com

 

Automatyka bram garażowych musi być dopasowana do typu, wielkości oraz silnika bramy a także posiadać funkcję regulacji szybkości jej otwierania. Wyróżniamy napędy do bram garażowych uchylnych, segmentowych i rozwiernych. Brama garażowa może współpracować z bramą wjazdową – najlepiej wyposażyć je wówczas w napędy pochodzące od tego samego producenta oraz centralkę, która pozwoli obsługiwać je za pomocą jednego pilota.

 

Napędy renomowanych producentów

 

W naszym sklepie internetowym bonmario.com oferujemy napędy do bram garażowych znanych i renomowanych na rynku producentów takich jak Beninca, BFT, Came, FAAC, NICE oraz HATO. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki współpracy z wiodącymi markami w branży automatyki do bram, od lat oferujemy najwyższej klasy rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do bram, napędów do bram skrzydłowych i przesuwnych oraz wiele innych!

Napędy do bram garażowych
Czat