Napędy do bram garażowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Napęd do bramy garażowej

W tej kategorii przedstawiamy wysokiej jakości produkty dostosowane do potrzeb każdego, kogo interesuje napęd do bramy garażowej. Wieloletnia obecność na rynku oraz znajomość potrzeb Klientów pozwalają nam stawiać wyłącznie na niezawodne rozwiązania odznaczające się solidnością i imponującym standardem wykonania. Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody, ale i troska o bezpieczeństwo Twojego auta.

Możliwość przechowania pojazdu w zamkniętym garażu jest szczególnie cenna zimą, kiedy to wielu kierowców zaczyna dzień od odśnieżania auta, Ty po prostu do niego wsiadasz i wyjeżdżasz. Solidna automatyka do bram garażowych minimalizuje też ryzyko włamania – odpowiednio dobrane silniki do bram garażowych gwarantują niezwykle skuteczne zabezpieczenie przed mechanicznym sforsowaniem zamknięcia. W asortymencie sklepu internetowego Bonmario znajdziesz najnowszej generacji napędy do bram garażowych, wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie wybierzesz napęd do bramy garażowej uchylnej odpowiadający Twoim potrzebom.

Jaki silnik do drzwi garażowych wybrać?

Automatyka bram garażowych musi być dopasowana do typu i wielkości samej bramy. Powinien także poradzić sobie z jej ciężarem. Wyróżnić można napędy do bram garażowych uchylnych, segmentowych i rozwieralnych. Istotne kryterium stanowi wysokość oraz powierzchnia bramy – im większa, tym mocniejszy napęd należy wówczas zainstalować. Konieczne jest sprawdzenie automatyki pod kątem możliwości wejścia do garażu w przypadku braku prądu czy usterki. Napędy do bram garażowych charakteryzują takie parametry jak siła ciągnięcia i pchania, które należy dopasować do ciężaru bramy, a także prędkość przesuwu, która podawana jest w centymetrach na sekundę - im większa, tym szybciej brama otwiera się i zamyka.

Dobre automaty do bram garażowych powinny być także wyposażone w funkcję regulacji szybkości otwierania, co pozwoli na wygodne ustawienie płynnego startu oraz zatrzymania bramy. Dzięki tej funkcji napędy do bram garażowych zużywają się znacznie wolniej. Brama garażowa może także współpracować z bramą wjazdową – najlepiej wyposażyć je wówczas w napędy pochodzące od tego samego producenta oraz centralkę, która pozwoli obsługiwać je za pomocą jednego pilota.

Gdzie kupić napędy do drzwi garażowych?

W sklepie internetowym Bonmario mechanizm bramy garażowej znanych i renomowanych na rynku producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Dzięki współpracy z wiodącymi markami w branży automatyki do bram jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Zależy nam, aby automatyka do bram garażowych dostępna w naszym sklepie była na wyciągnięcie ręki Klientów zainteresowanych podobnym asortymentem.

Konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość produktów to połączenie, na które stawiamy od lat – każdy automat do drzwi garażowych będący częścią naszej oferty to niezawodne i sprawdzone rozwiązanie warte swojej kwoty. Wiele osób zastanawia się, czy jeśli chodzi o napęd do bramy garażowej, cena zawsze musi być wysoka – naszym zdaniem nie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu.

Bestsellery

Zobacz więcej