Skrzynki na listy. Skrzynki pocztowe | Skrzynki na listy dla domu. Skrzynki lokatorskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 118

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 118

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona

Skrzynki na listy w sklepie bonmario.com

Skrzynki na listy to tradycyjny i wymagany prawnie element elewacji każdego budynku  mieszkalnego. Skrzynka na listy w domku jednorodzinnym to gwarancja ochrony korespondencji przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostaniem się jej w niepowołane ręce.

W sklepie Bonmario prezentujemy szeroką ofertę skrzynek na listy znajduje się szeroka oferta skrzynek na listy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Proponujemy tradycyjne skrzynki na listy, a także nowoczesne skrzynki na listy, w tym skrzynki przelotowe do zabudowy w ogrodzeniu a także lokatorskie skrzynki na listy.
Każda oferowana przez nas skrzynka może zostać odpowiednio dopasowana do charakteru i wyglądu budynku.

Skrzynka przelotowa na listy - do zabudowy w ogrodzeniu

Przed podjęciem decyzji, jaką skrzynkę na listy kupić, należy rozważyć warunki, w których będzie ona zamocowana. Skrzynka przelotowa na listy może być trwale zabudowana w murowanym słupku ogrodzenia. Dzięki temu mamy lepszą gwarancję zabezpieczenia skrzynki przed jej uszkodzeniem i czynnikami atmosferycznymi. Wiele osób decyduje się na przelotowe skrzynki na listy ze względu na ich estetyczne wykonanie. Od frontu ogrodzenia widoczny jest jej panel z wrzutnikiem i ewentualnym wyposażeniem (np. wideodomofonemoznaczeniem domu).

Skrzynki lokatorskie - praktyczne i bezpieczne

Skrzynki lokatorskie są przeznaczone do budownictwa wielorodzinnego i charakteryzują się większą liczbą kasetek na korespondencję, a co za tym idzie - mogą służyć jednocześnie większej liczbie użytkowników. Skrzynki lokatorskie można podzielić na takie, które montuje się na ścianie lub skrzynki do zabudowy. Składają się z różnej liczby modułów, dzięki czemu można je dowolnie dostosować do liczby mieszkań w danym budynku. Plusem wykonanych ze stali nierdzewnej skrzynek lokatorskich jest nie tylko bezpieczeństwo dla korespondencji, ale także ich estetyczny wygląd.

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej skrzynki na listy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem produktów przydatnych w każdym domu, takim jak: lampy zewnętrzne, napędy do bram, systemy balustrad szklanych i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej