Skrzynki na listy dla domu i lokatorskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 115

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 115

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona

Skrzynki na listy

Skrzynki na listy to tradycyjny i wymagany prawnie element elewacji budynków mieszkalnych. Skrzynka na listy w domku jednorodzinnym to gwarancja bezpieczeństwa dla naszej korespondencji przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostaniem się w niepowołane ręce. Lokatorskie skrzynki na listy składają się z różnej liczby modułów i każdy z nich posiada dopasowany kluczyk.

Skrzynki na listy w sklepie Bonmario.com

W ofercie sklepu internetowego Bonmario.com znajduje się szeroka oferta skrzynek na listy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i w atrakcyjnej cenie. Proponujemy tradycyjne modele oraz te bardziej nowoczesne z wbudowanym wideodomofonem, skrzynki przelotowe do zabudowy a także lokatorskie skrzynki na listy. Każda oferowana przez nas skrzynka na listy może zostać odpowiednio dopasowana do charakteru i wyglądu budynku. 

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej skrzynki na listy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, między innymi lampy zewnętrzne, napędy do bram, systemy balustrad szklanych i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej