• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

Skrzynki na listy są nieodzownym elementem wyposażenia każdego lokalu mieszkalnego i biurowego.

 

Wielofunkcyjna skrzynka pocztowa

 

o wymiarach 410 x 330 x 102 mm, wykonana ze stali ocynkowanej elektrolitycznie, malowanej proszkowo na kolor grafitowy. Produkt łączy w sobie wysoką funkcjonalność, trwałość oraz elegancki i nowoczesny wygląd. Przystosowany został do obsługi korespondencji w formacie B4.

Skrzynka na listy wyposażona jest w przedni otwór wrzutowy o wymiarach 350 x 35 mm oraz górny o wymiarach 360 x 25 mm, oba zabezpieczone pokrywą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wyposażona została w drzwiczki frontowe zamykane na zamek, przeźroczysty panel z tworzywa sztucznego, umożliwiający umieszczenie plakietki informacyjnej z nazwiskiem lub adresem oraz boczne okienko do sprawdzania zawartości skrzynki bez konieczności jej otwierania. Tylna ścianka zaopatrzona została w otwory montażowe, ułatwiające jej instalację na elewacji budynku. Do zestawu dołączono dwa kluczyki.

Produkt gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

  

 

 

Znamy znaczenie odpowiedniego doboru skrzynki na listy. Jeżeli prezentowany model nie jest tym, czego szukasz, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty w dziale skrzynki na listy.

Materiał:

Stal ocynkowana elektrolitycznie

Kolor:

Grafitowy

Wysokość:

330 mm

Szerokość:

410 mm

Głębokość:

102 mm

Format korespondencji:

B4

Przedni wrzut:

350 x 35 mm

Górny wrzut:

360 x 25 mm

Waga:

3,9 kg

Okienko na wizytówkę:

TAK

Okienko do sprawdzenia zawartości:

TAK

Gazetnik:

NIE

Ostatnio oglądane