• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Zamienniki
  • Opinie

Skrzynka na listy

Wielofunkcyjna skrzynka pocztowa o wymiarach 405 x 255 x 90 mm. Korpus wykonany z blachy stalowej o wysokiej odporności na korozję, malowanej proszkowo w kolorze miedzianym, natomiast front ze zdobionego aluminium. Produkt łączy w sobie wysoką funkcjonalność, trwałość oraz elegancki wygląd.

Skrzynka na listy wyposażona jest w otwór wrzutowy z pokrywą zabezpieczającą przed warunkami atmosferycznymi, umiejscowiony na przedniej ściance, drzwiczki frontowe zamykane na zamek oraz miejsce, umożliwiające umieszczenie plakietki informacyjnej z nazwiskiem lub adresem. Dodatkowo skrzynka posiada otwory dające możliwość sprawdzenia zawartości skrzynki bez jej otwierania. Tylna ścianka wyposażona została w cztery otwory montażowe, ułatwiające jej instalację na płocie lub ścianie budynku. Do zestawu dołączono komplet śrub wraz z kołkami oraz dwa klucze.

Produkt gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.


W dzisiejszych czasach skrzynki na listy nie są jedynie praktycznym narzędziem, ale również elementem dekoracyjnym. Jeśli prezentowana skrzynka nie jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami estetycznymi lub funkcjonalnymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów w kategorii skrzynki na listy. Każda skrzynka została zaprojektowana z myślą o różnych potrzebach i gustach naszych klientów.

Materiał:

Stal / Aluminium

Kolor:

 Miedziany

Wysokość:

405 mm

Szerokość:

255 mm

Głębokość:

90 mm

Waga:

 1,8 kg

Format korespondencji:

A4

 

 

 

Opinie

Opinie klientów

5
6 Opinii
0
0
0
0
6
Śliczna
Śliczna
Super wygląd i wykonanie
Skrzynkę kupiłem na początku maja tego roku więc trochę już z niej korzystam. Teraz kupiłem drugą dla teściów. Skrzynka dobrze znosi warunki atmosferyczne. Jest wykonana z materiałów bardzo dobrej jakości. Wykonana estetycznie.
Udany i godny polecenia zakup
Skrzynki szukałem dosyć długo i zawsze coś nie pasowało. A to zdobienie a to inne rzeczy. W końcu trafiłem na tę skrzynkę, ziomek z roboty polecił. Kupiłem i jestem zadowolony. Dobra jakość, cena też ok, montaż banalny.
Skrzynka godna polecenia
Jest ok. na plus zdecydowanie jakość i funkcjonalność. Też nie będę wydawał jakichś osądów bo użytkuję zbyt krótko, ale wydaje mi się że to skrzynka na wiele lat.
Polecam!!!
Fajna skrzynka bez specjalnych dodatkowych zdobień. Klasyka gatunku, a ja właśnie czegoś takiego szukałem. Bardzo szybka wysyłka, poziom obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie. W komplecie śruby oraz kołki do montażu oraz dwa klucze.
Jest ok
Skrzynka w pełni spełnia moje oczekiwania. Estetyczna, do tego bardzo dobra cena wg mnie, wielkość w sam raz, nie jest ani za mała, ani za masywna. Dostawa w niecałe 24h. Polecam
10
20
50

Ostatnio oglądane