pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Domofony

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Nowoczesne domofony, wideodomofony, zestaw wideodomofonowy

Domofony to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na identyfikację głosową osób i kontrolę, kto wejdzie na posesję, bez konieczności wychodzenia z domu. Wideodomofony dodatkowo pozwalają podejrzeć kim jest osoba dzwoniąca przed wejściem. Domofony i wideodomofony to urządzenia, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w domu, chroniąc tym samym przed oszustami i kontaktem z niepożądanymi osobami. 

Domofony i wideodomofony w sklepie bonmario.com

W naszym sklepie internetowym bonmario.com znajdują się zarówno klasyczne jak i bardziej nowoczesne domofony i wideodomofony z formie z słuchawką lub bez. Stawiamy na funkcjonalne i bezpieczne domofony od renomowanych producentów Came i Nice, cechujących odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia oraz najwyższą jakością przesyłu dźwięku i obrazu. Mamy w ofercie zestaw wideodomofonowy z wyświetlaczem LCD dla jak najlepszej jakości obrazu a dla miłośników praktycznych rozwiązań zestawy skrzynki pocztowej z wideodomofonem.

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą domofony i wideodomofony do potrzeb każdego Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, między innymi skrzynki na listy, napędy do bram, zamki i wiele innych!

Domofony