• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Zamienniki
  • Opinie

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy CAME XTS 7 WiFi z panelem LITHOS


CAME XTS 7 WiFi to bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy ze wbudowanym Wi-Fi i panelem LITHOS do zdalnego sterowania nieograniczonymi połączeniami interkomowymi. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkownikom – pozwala kontrolować dostęp do domu lub biura.

 

 

Najważniejsze funkcje zestawu


To narzędzie komunikacyjne do kontaktu pomiędzy mieszkańcami a portierem w obiektach mieszkalnych (np. powiadomienie o zamknięciu ulicy, remoncie, dostarczeniu paczek oraz opcja połączenia alarmowego). XST to także możliwość nagrywania połączeń i funkcja wideo-sekretarki (można nagrać do 100 10-sekundowych nagrań!). To idealne rozwiązanie, by zostawić instrukcję dla kuriera, którą będzie mógł odtworzyć z nagrania.


By lepiej kontrolować obszar przed otwarciem drzwi system można zintegrować z monitoringiem. Dzięki podłączeniu mobilnemu (aż 19 telefonów i tabletów) do Internetu możemy zdalnie odbierać połączenia, włączać światła, wyświetlać obrazy na żywo z paneli zewnętrznych, dzwonić do domu za pośrednictwem panelu XTS.


Funkcja automatycznego otwierania drzwi przydaje się zwłaszcza w biurach, gdzie jest ciągły ruch. Czas aktywacji tej funkcji jest programowany na podstawie godziny otwarcia biura, a drzwi otwierają się automatycznie.

 

 

Personalizacja i nowoczesna technologia wyświetlacza


XTS został zaprojektowany w taki sposób, aby stanowić eleganckie uzupełnienie wszystkich miejsc, w których jest zainstalowany. Pełna personalizacja interfejsu XTS jest możliwa dla wszystkich monitorów w danym systemie. Technologia wiązania optycznego minimalizuje uciążliwe odbicia świetlne na 7-calowym wyświetlaczu, co znacznie zwiększa kontrast wyświetlacza i jakość obrazu. Wpływa to także na większą czułość panelu dotykowego, odporność na matowienie oraz trwałość i wytrzymałość.

 

 

Zestaw zawiera:

  • panel wejściowy wideodomofonu, monolityczny, dla systemu X1, z możliwością rozszerzenia do 4 wywołań (LVC/01) – 1 szt.,
  • pojedynczy przycisk o podwójnej wysokości z etykietą na nazwisko (DPH) – 1 szt.,
  • wideodomofon bezsłuchawkowy full-touch dla systemu X1, wyświetlacz TFT touch screen 7", wyposażony w Wi-Fi i graficzny interfejs użytkownika, kolor biały (XTS 7 WH WIFI) –1 szt.,
  • zasilacz dodatkowy 17,5 V DC 1700 mA (VAS/100.30) – 1 szt.

Specyfikacja produktu: Bezsłuchawkowy panel mieszkaniowy XTS 7 WH WIFI

 

Wymiary (mm)

185 x 129 x 24

Zasilanie lokalne (V)

14 ÷ 18 DC

Pobór prądu w lokalu (mA)

520

Pobór prądu w trybie Stand-by (mA)

360

Stopień ochrony (IP)

30

Standard wideo

PAL/NTSC

Temperatura eksploatacji (°C)

0 ÷ +40

Częstotliwość (MHz)

2.412 - 2.472

Standard bezprzewodowy

IEEE 802.11b/g/n

Kolor

biały

 

 

 

Specyfikacja produktu: Panel wejściowy wideo LITHOS

 

Wymiary (mm)

99 x 207 x 30

Zasilanie (V)

16 ÷ 18 DC

Pobór prądu w trybie Stand-by [mA]

100

Maks. pobór prądu (nA)

250

Temperatura eksploatacji (°C)

-25 ÷ +50

Stopień ochrony (IP)

54

Rozdzielczość wideo (piksele)

680 x 512

Kolor

stal nierdzewna szczotkowana

Ostatnio oglądane