Napędy do bram garażowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody, ale i troska o bezpieczeństwo Twojego auta. Unikasz wysiadania z samochodu, co jest dużym udogodnieniem zwłaszcza wtedy, kiedy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, minimalizujesz także ryzyko, że do garażu nie dostanie się nikt nieproszony. W asortymencie sklepu internetowego Bonmario znajdziesz najnowszej generacji napędy do bram garażowych, wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie napędy do bram garażowych wybrać?

Napęd musi być dopasowany do typu i wielkości bramy. Powinien także poradzić sobie z jej ciężarem. Wyróżnić można napędy do bram garażowych uchylnych, segmentowych i rozwieralnych. Istotne kryterium stanowi wysokość oraz powierzchnia bramy - im większa, tym mocniejszy napęd należy wówczas zainstalować. Konieczne jest sprawdzenie automatyki pod kątem możliwości wejścia do garażu w przypadku braku prądu czy usterki. Napędy do bram garażowych charakteryzują takie parametry jak siła ciągnięcia i pchania, które należy dopasować do ciężaru bramy, a także prędkość przesuwu, która podawana jest w centymetrach na sekundę - im większa, tym szybciej brama otwiera się i zamyka.

Dobry napęd powinien być także wyposażony w funkcję regulacji szybkości otwierania, co pozwoli na wygodne ustawienie płynnego startu oraz zatrzymania bramy. Dzięki tej funkcji napędy do bram garażowych zużywają się znacznie wolniej. Brama garażowa może także współpracować z bramą wjazdową - najlepiej wyposażyć je wówczas w napędy pochodzące od tego samego producenta oraz centralkę, która pozwoli obsługiwać je za pomocą jednego pilota.

Gdzie kupić napędy do bram garażowych?

W sklepie internetowym Bonmario kupisz napędy do bram garażowych znanych i renomowanych na rynku producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Dzięki współpracy z wiodącymi markami w branży automatyki do bram jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu.

Nowości

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej