Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Klamki

Liczba produktów:

80,90 zł
61,60 zł
39,46 zł
39,95 zł
15,10 zł
19,10 zł
84,51 zł
33,41 zł
4,44 zł
5,61 zł
6,22 zł

Ostatnio oglądane

Klamka do furtek

 

Klamki do furtek to niezbędne elementy każdego ogrodzenia, stanowiące nie tylko praktyczne, ale i estetyczne jego uzupełnienie. Wybór odpowiedniej klamki do furtki jest kluczowy dla wygody domowników czy gości. Jednakże nie pozostaje on bez znaczenia również dla harmonijnego połączenia elementów ogrodzeniowych w jedną, spójną całość.

 

Wybierając klamki do furtek, powinieneś brać pod uwagę zarówno funkcjonalność, jak i design produktu. Solidne wykonanie i odpowiednie materiały gwarantują trwałość i niezawodność klamki, podczas gdy atrakcyjny wygląd jest w stanie podkreślić charakter ogrodzenia i całego domu.

 

Z czego zostały stworzone klamki do furtek w Bonmario?

 

Warto pamiętać, że klamki do furtek ogrodzeniowych różnią się nieco od tych przeznaczonych do drzwi zewnętrznych. Są one przecież nieustannie wystawione na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też materiał ich wykonania powinien być trwały oraz odporny na różne uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

 

Nasze klamki przeznaczone do furtki są zatem wykonana z takich materiałów jak stal, która w wielu modelach została dodatkowo ocynkowana. Ten szczególny rodzaj obróbki powierzchniowej ma kluczowe znaczenie dla trwałości i wytrzymałości produktów.

 

Ocynkowanie to proces, podczas którego stal pokrywana jest cienką warstwą cynku. Poprawia to znacząco odporność stali na korozję, co jest niezmiernie istotne w przypadku klamek do furtki, które są narażone na różne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy słońce. Dzięki ocynkowaniu nasze klamki nie stracą swojego pierwotnego wyglądu i będą funkcjonować przez długie lata, niezależnie od wyzwań, którym będą musiały stawić czoła!

 

Klamka do furtek ogrodzeniowych – funkcjonalność i estetyka

 

Klamki do furtek dostępne w ofercie naszego sklepu stanowią harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki. Dbamy o to, aby każdy z produktów nie tylko spełniał swoje zadanie, ale również stanowił atrakcyjny element dekoracyjny, podkreślający styl i charakter całej posesji.

 

Klamka do furtek w Bonmario dostępna jest w różnych kształtach i stylach. Dzięki czemu każdy klient znajdzie tutaj produkt idealny dla siebie. Zakupisz u nas klamki o nowoczesnym designie, na przykład te w kolorze czarnym, które doskonale wpasują się w otoczenie industrialnych, minimalistycznych domów.

 

Jednakże przygotowaliśmy coś też dla miłośników klasyki. Klamki te są nieco bardziej zdobione i mają charakterystyczne kształty. Jesteśmy przekonani, że idealne dopasują się do atmosfery posesji utrzymanych w tradycyjnym stylu – chociażby te modele w kształcie gałki. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie sprawiają, że nasze klamki dodają elegancji każdej furtce i podkreślą unikalny charakter Twojego domu.

 

Klamka do bramy w naszej ofercie

 

W naszej ofercie znajdują się różne klamki do bram – asortyment Bonmario jest bogaty, choć starannie wyselekcjonowany. Stworzone z myślą o komforcie użytkowania, pozwalają na intuicyjne otwieranie i zamykanie bramy, co stanowi istotne ułatwienie dla wszystkich domowników.

 

Dzięki klamkom tego typu, z każdej bramy można korzystać jak z furtki – otwierać i zamykać ją ręcznie, bez konieczności korzystania z mechanizmów automatycznych. To nieocenione rozwiązanie w sytuacjach, gdy na przykład nie działa napęd bramy z powodu awarii prądu, lub kiedy po prostu chcesz szybko wydostać się czy wejść na teren posesji.

 

Produkty od Bonmario, czyli wszystko dookoła domu!

 

W naszym sklepie otrzymasz wiele produktów, które doskonale sprawdzą się na Twojej posesji. Mamy w ofercie artykuły, stanowiące istotne elementy wyposażenia każdego domu, takie jak skrzynki na listy, zamki do drzwi wejściowych, akcesoria do bram, a także elementy ze stali nierdzewnej cenionej marki PINOX. Dbamy bowiem o to, aby artykuły były nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie wykonane i trwałe.

 

Jednym z naszych atutów jest posiadanie własnego magazynu, co znacząco wpływa na to, że zamówienie szybko trafi w Twoje ręce. Jesteśmy w stanie wysłać produkty na wskazany adres w ciągu zaledwie 24 godzin od złożenia zamówienia. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!