Klamka do drzwi Augusta ze stali nierdzewnej z długim szyldem, nierdzewna


Klamka do drzwi Augusta to produkt, który łączy w sobie nowoczesny design oraz niezrównaną trwałość. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, klamka posiada długi, subtelny szyld, który doskonale wpisuje się w współczesne trendy w aranżacji wnętrz.
Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie estetykę, solidność oraz wygodę codziennego użytkowania. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej odporności na uszkodzenia, klamka Augusta będzie doskonale służyć przez wiele lat.
Główne cechy klamki Augusta:
- Materiał: stal nierdzewna AISI 304 – zapewnia wyjątkową odporność na korozję oraz długowieczność. Baza klamki/ podkładka montażowa (tzw. underbase), została wykonana również z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, co dodatkowo zwiększa stabilność i trwałość całej konstrukcji.
-
Długość rękojeści: 135 mm - zapewnia komfortowy chwyt.
- Kolor: srebrny - elegancki i ponadczasowy wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz.
- Trzpień klamki: 8 mm - standardowa wielkość, zapewniająca łatwą instalację.
- Wymiary szyldu: 245 x 45 mm
- Zastosowanie: bardzo dobrze sprawdzą się w miejscach użytku publicznego.
- Kompletny zestaw: do klamki Augusta dołączone są niezbędne elementy montażowe oraz trzpień łączący.
Długi szyld - nowoczesny design i funkcjonalność
Elegancki, długi szyld klamki Augusta o wymiarach 245 x 45 mm doskonale komponuje się z nowoczesnym stylem wnętrz. Taki kształt dodaje drzwiom lekkości, a zarazem wyrafinowanego charakteru.
Stal nierdzewna - trwałość i odporność na korozję
Klamka Augusta została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia jej wyjątkową odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Dzięki temu, produkt zachowuje swój estetyczny wygląd oraz funkcjonalność przez długie lata, nawet w trudnych warunkach. Stal nierdzewna to materiał, który nie tylko wygląda elegancko, ale również jest łatwy w utrzymaniu, co czyni klamkę idealnym wyborem do każdego wnętrza.
Komfortowy chwyt, ergonomiczna rękojeść
Zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, rękojeść klamki Augusta o długości 135 mm zapewnia pewny chwyt i łatwość obsługi. Ergonomiczny kształt sprawia, że klamka doskonale leży w dłoni, zapewniając wygodę i komfort codziennego użytkowania. To rozwiązanie idealne dla osób, które cenią funkcjonalność połączoną z elegancją.
Klamka do drzwi Augusta | |
---|---|
Materiał | Stal nierdzewna |
Trzpień klamki | 8 mm |
Długość rękojeści | 135 mm |
Odległość od szyldu | 60 mm |
Wymiary szyldu | 245 x 45 mm |
Kolor | Srebrny |
Baza/ Podkładka montażowa (underbase) | Stal nierdzewna AISI 304 |
Kompletny zestaw |
|