Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Okucia do daszków szklanych

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Okucia do daszków szklanych to niezbędny element, który gwarantuje stabilne i bezpieczne mocowanie szkła dachowego. Elementy te powinny być wykonane z najwyższą dbałością i starannością przy użyciu najlepszych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz okucia do daszków szklanych, które zapewnią Ci maksymalne zadowolenie z uzyskanych efektów.


Mocowania ze sklepu Bonmario zagwarantują nie tylko przemyślane metody montażu, ale również estetykę połączoną z najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Tworzymy elementy okuć oraz całe okucia do daszków szklanych przy użyciu najnowszych technologii obróbki stali nierdzewnej, dzięki czemu każdy nasz produkt odznacza się najwyższą jakością. Nasze okucia i mocowania szklanych dachów cechują się wytrzymałością, stabilnością i wizualną atrakcyjnością.

 

Okucia do daszków szklanych — stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

 

Produkując okucia do daszków szklanych, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Jest to dla nas priorytet, ponieważ chcemy dbać nie tylko o zadowolenie naszych klientów z efektów, ale również o to, aby nasze elementy okuć i mocowania dawały im bezpieczeństwo oraz schronienie od warunków atmosferycznych.


W naszej ofercie znajdziesz okucia do daszków szklanych zarówno w pojedynczym, jak i w podwójnym systemie zadaszenia szklanego. Do wyboru masz pojedyncze elementy okuć — odciągi o różnej długości, grubości oraz udźwigu. Oferujemy także całe zestawy składające się z dwóch lub trzech części, które gwarantują stabilne i bezpieczne utrzymanie szkła na swoim miejscu, nawet podczas niesprzyjających warunków.

 

Podwójne systemy okuć do daszków szklanych

 

Warte uwagi są również okucia przeznaczone do systemów podwójnego zadaszenia szklanego. Takie okucia do daszków szklanych stosuje się w sytuacjach, gdy architektura i wielkość budynku wymaga użycia więcej niż jednej tafli szkła w jednym ciągu. Podwójne mocowanie daszków szklanych zapewnia nie tylko wysokie walory estetyczne i odpowiada za wizualną lekkość całej konstrukcji, ale — co najważniejsze — właściwie stabilizuje na raz dwie tafle szkła. Jest to odpowiednie zabezpieczenie, które gwarantuje bezpieczeństwo większości podwójnych daszków szklanych.


Co więcej, przy wyborze odpowiedniego zestawu okuć do daszków szklanych warto zwrócić uwagę, czy zawiera on gumki dociskowe. Pełnią one dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki temu, że mocowanie nie dotyka bezpośrednio szkła, a opiera się na gumce umiejscowionej między szkłem a elementami odciągu, całość mocowania cechuje się wręcz niebywałą stabilnością.

 

Estetyka okuć do daszków szklanych od Bonmario

 

W Bonmario doskonale wiemy, że czasami okucia do daszków szklanych nie wyglądają estetycznie. Często źle wykonane lub po prostu brzydkie okucia do daszków niszczą efekt i zamiast zdobić budynek — szpecą go. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo i jakość, jednak zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest element wizualny, dlatego w naszej ofercie znajdziesz mocowania do szkła, które zapewnią schludny wygląd całego okucia do daszków szklanych.


Okucia do daszków szklanych w naszym asortymencie wyróżniają się prostotą i klasycznym designem, dopasowanym do szkła daszków, za którym kryje się jakość i bezpieczeństwo. Poszczególne elementy dostępne w naszym sklepie zostały wykończone powierzchnią satynową, która zwieńcza technologiczne rozwiązania zastosowane w naszych okuciach.

 

Takie okucie doskonale podkreśli estetykę szklanego daszku, a mocowanie do ściany nie odwróci uwagi od ostatecznego projektu zadaszenia. Dodatkowo polecane przez nas okucia do daszków szklanych nie przyćmią tafli szkła i nadadzą całej konstrukcji wizualną lekkość.

 

Okucia do daszków szklanych ze stali nierdzewnej

 

Wybierając okucia do daszków szklanych, zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. To jeden z najważniejszych czynników, które powinny przemawiać za wybraniem między poszczególnymi ofertami okuć do szklanych daszków. Nasi eksperci zadbali o to, aby elementy naszych okuć, były wykonane z jednego z najwytrzymalszych stalowych materiałów dostępnych na rynku, czyli ze stali nierdzewnej.

 

Mocowanie ze stali nierdzewnej cechuje się dłuższym czasem użytkowania. Co więcej, dłużej zachowuje estetyczny wygląd, ponieważ materiał ten jest odporny na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak między innymi deszcz bądź śnieg.

 

Wysoka jakość nierdzewnych okuć do daszków szklanych 

 

Okucia do daszków szklanych ze stali nierdzewnej cieszą się niezmienną popularnością wśród naszych klientów, którzy przyzwyczajeni są do najwyższej jakości i najlepszych materiałów. Nierdzewne okucia do daszków to element obowiązkowy każdego mocowania szklanej tafli przed wejściem do budynku. Wybierają nasze okucia, zapewniasz sobie bezpieczeństwo, estetykę mocowania oraz długotrwałość.

 

Pamiętaj, że stal nierdzewna to materiał, który nie tylko jest odporny na korozję oraz temperaturę, to także materiał cechujący się wysokim połyskiem, który idealnie współgra ze szkłem zastosowanym w daszku oraz poszczególnymi elementami okucia. Dbałość o detale to pewna droga do sukcesu. 
 

Okucia do daszków szklanych