• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

System podwójnego zadaszenia szklanego

System doskonale sprawdzi się w przypadku konieczności montażu tafli szkła o dużych rozmiarach. Uchwyt został przeznaczony do montażu szkła o grubości od 8 do 16 mm.

Szkło nie przylega bezpośrednio do uchwytu, a chronione jest gumkami dociskowymi, dołączonymi do zestawu, które dodatkowo dociskają szybę, by trzymała się w odpowiednim miejscu.

 

Zazwyczaj wejścia do hoteli lub budynków użyteczności publicznej mają bardzo reprezentacyjne szerokie wejścia, nad którymi należy zamontować odpowiednio duży daszek szklany. W takich przypadkach wykorzystuje się co najmniej dwie szyby. Aby w estetyczny sposób je połączyć stworzono system podwójnych daszków szklanych, dzięki którym można powiązać dwie tafle za pomocą jednego uchwytu.


Element ma zamaskowany otwór do przymocowania do muru, nadając całości atrakcyjniejszy efekt wizualny.

Możliwe jest również zastosowanie dodatkowej płytki montażowej w przypadku konieczności wywiercenia większych otworów (np. przez wzgląd na grubość styropianu w murze budynku). Dzięki temu zestaw jest niezwykle uniwersalny i daje możliwość montażu daszków w różnych rodzajach budynków.

 

Zadaszenia szklane pełnią funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną  chronią przed opadami atmosferycznymi. Tafla szkła, z której wykonany jest daszek, nadaje lekkości konstrukcji.


Zawartość zestawu:

  • łącznik podwójny ściana-szkło

 

Zestaw nie zawiera: tafli szkła, odciągów ani innych elementów niewymienionych w zawartości zestawu a widocznych na zdjęciach.

Ostatnio oglądane