Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Mocowania poręczy

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Balustrady oraz poręcze muszą zostać solidnie przytwierdzone. Aby tego dokonać, należy wybrać odpowiednie mocowania, które ustabilizują całą konstrukcję. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdziesz mocowanie osiowe rury, które, odpowiednio dobrane do średnicy, skutecznie utrzymają balustradę w profilach instalowanych do ścian i elewacji.

 

Sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje mocowania rur stalowych dostępnych w różnych rozmiarach, średnicach i kształtach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online online dostępnego na stronie.

 

Mocowanie osiowe rury ze stali nierdzewnej

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kolekcję elementów montażowych do balustrad. Szeroką paletę akcesoriów stanowią specjalne uchwyty do poręczy, których mocowanie jest szybkie i proste. Dzięki takiemu zastosowaniu balustrada będzie stabilna, co gwarantuje bezpieczeństwo osób przebywających zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach usługowo-handlowych.

 

Mocowanie rurek zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na zmienne warunki atmosferyczne. Produkty można dobrać na podstawie szlifu – połysk lub satyna. Każdy z elementów został precyzyjnie wykonany i pasuje do konkretnych rozmiarów poręczy. Dodatkowo mocowanie osiowe rury sprawdzi sprawdzi się jako estetyczny i miły dla oka detal.

 

Mocowania rur – co to jest?

 

System montażowy przeznaczony do poręczy gwarantuje stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowników. Mocowania poręczy są małymi, choć bardzo ważnymi, elementami konstrukcyjnymi, które przywierca się do części części stałych budynku. W otwór, przeznaczony do poręczy, wpuszcza się rurę. Następnie każdy z elementów pochwytów spaja się ze sobą specjalnymi łącznikami.

 

Jak zamontować poręcz?

 

Po wybraniu odpowiedniego modelu poręczy – o przekroju kwadratowym lub okrągłym – należy zamontować ją przynajmniej w odległości 5 cm od ściany. W przypadku gdy poręcz jest zakończeniem balustrady, rury powinny posiadać dodatkowe części uniemożliwiające zsuwanie się po jej gładkiej powierzchni – rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku miejsc, do których uczęszczają dzieci. Mocowanie osiowe rury, balustrady lub poręczy należy skręcić za pomocą śrub. Montaż do ścian powinien odbywać się przy użyciu kołków rozporowych lub kotew, które zapewnią stabilność. Mocowanie rury do ściany jest banalnie prostym procesem, z którym powinien poradzić sobie każdy majsterkowicz.

 

Rozmiary mocowania do rur

 

W ofercie Bonmario znajdziesz szeroki wachlarz akcesoriów przeznaczonych do mocowania rur stalowych. Wybierz spośród dostępnych rozmiarów:

 
 • fi 42,4 mm montowane do ściany, fi 85 mm,
 • fi 48,3 mm montowane do ściany, fi 100 mm,
 • fi 42,4 mm montowane do ściany, fi 85 mm,
 • fi 42,4 mm montowane do ściany, H 25 mm,
 • fi 42,4 mm montowane do ściany,
 • fi 50 mm montowane do ściany x H 25 mm,
 • fi 48,3 mm montowane do ściany, H 25 mm,
 • fi 42,4 mm montowane do ściany, fi 85 mm,
 • 40 x 40 montowane do ściany, 80 x 80 mm,
 • 40 x 40 montowane do ściany, 80 x 80 mm,
 • 40 x 40 montowane do ściany, 95 x 95 mm.
 

Każdy produkt został wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 odpornej na korozję. Akcesoria pakowane są zbiorczo.

 

Mocowania rur – ceny

 

Mocowanie osiowe rury to wybór, który spełni oczekiwania każdego wymagającego majsterkowicza, poszukującego niebanalnego wykończenia montażowego barierek i balustrad. W asortymencie posiadamy szeroką szeroką gamę akcesoriów zapewniających mocowanie rury do ścian w szybki i prosty sposób. Każdy nasz produkt produkt dostępny jest w atrakcyjnych cenach rozpoczynających się już od kilkunastu złotych za pakiet – mocowania mocowania do rur pakowane są po kilka sztuk.

 

Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić naszych nowości, aktualnych promocji oraz wyprzedaży. Zarejestruj się i zamów mocowania rur stalowych w szybki i łatwy sposób.

 

Mocowanie rur do ściany - oferta sklepu online Bonmario.com

 

Sklep internetowy Bonamrio oferuje mocowania do rur wykonane z wysokiej klasy materiałów nierdzewnych o wysokim współczynniku trwałości. Mocowanie do rur osiowych to także miły dla oka element designerski, dobrze dobrze komponujący się z estetycznymi i jasnymi pomieszczeniami. Kupując w naszym sklepie online masz pewność, że mocowanie osiowe rury spełni swoje funkcje. Dzięki akcesoriom wykończeniowym sklepu mocowanie rur do ściany od teraz może być jeszcze prostsze.

 

Zobacz, jakie jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego domu. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza formularza online dostępnego na stronie lub zadzwoń. Nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji

Mocowania poręczy