Elementy ze stali nierdzewnej. Balustrady ze stali nierdzewnej. Barierki i poręcze ze stali nierdzewnej. Uchwyty do szkła.

Elementy balustrad i akcesoria do barierek ze stali nierdzewnej w sklepie bonmario.com

Elementy balustrad nierdzewnych i akcesoria do barierek znajdujące się w naszym sklepie internetowym bonmario.com są wykorzystywane do tworzenia wielu konstrukcji w domach prywatnych i budynkach publicznych. Stanowią odpowiednie wykończenie, które w postaci drobnych produktów montażowych rzutują na późniejszym utrzymaniu całości w odpowiednim stanie technicznym.

Elementy balustrady nierdzewnej

W naszej ofercie znajdują się elementy balustrad i barierek ze stali nierdzewnej, które są odporne na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo, elementy są poddawane szlifowaniu lub polerowaniu i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wysokiej jakości gotowych elementów do balustrad nasi Klienci otrzymują gwarancję zarówno wysokiej estetyki oraz ciekawego designu, jak i bezpieczeństwa, a także trwałości.

Balustrady systemowe nierdzewne

Proponujemy także elementy do balustrad ze stali nierdzewnej, takie jak mocowania poręczy i słupówsystem francuski oraz łączniki i rury. Wszystkie elementy balustrad nierdzewnych znajdujące się w asortymencie naszego sklepu polegają na systemach modułowych, co oznacza, że idealnie pasują do siebie i nie wymagają spawania oraz wprowadzania żadnych modyfikacji.

Akcesoria do barierek ze stali nierdzewnej

Akcesoria dostępne w naszym sklepie to nie tylko akcesoria do barierek ze stali nierdzewnej ale także uchwyty, linki stalowe, systemy zabudowy szklanej, czy równie potrzebne akcesoria do konserwacji, maskownice, zakończenia lub okucia do daszków szklanych. Asortyment dodatkowo uzupełniają takie dodatki i narzędzia, jak specjalistyczne uchwyty do szkła (zaokrąglone, prostokątne czy punktowe). Wszystko po to, aby każdy projekt schodów czy balkonu mógł być sfinalizowany z odpowiednio dopasowaną, funkcjonalną balustradą.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu doboru odpowiednich elementów balustrad, elementów do barierek i akcesoriów ze stali nierdzewnej oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych produktów, m.in.nierdzewne systemy zabudowy kabin prysznicowych, akcesoria do bram i ogrodzeń, napędy do bram i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej