pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

ELEMENTY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Liczba produktów:

10,82 zł
7,10 zł
5,36 zł
5,76 zł
232,65 zł
232,65 zł
232,65 zł
9,34 zł
9,34 zł
124,91 zł
124,91 zł
406,93 zł
406,93 zł
406,93 zł
269,37 zł
269,37 zł
32,56 zł
32,56 zł
355,47 zł
355,47 zł
40,11 zł
40,11 zł
355,47 zł
355,47 zł
39,08 zł
39,08 zł
39,09 zł
65,94 zł
54,61 zł
56,43 zł
10,77 zł
5,03 zł

Ostatnio oglądane

Elementy ze stali nierdzewnej

Estetyczny wygląd Twojego domu zapewni dbałość o detale. To właśnie one potrafią nadać wyjątkowego charakteru całości otoczenia. W sklepie Bonmario odkryjesz elementy ze stali nierdzewnej, także znaną pod nazwą inox, które na zawsze odmienią styl Twojej posiadłości. Dzięki ich wytrzymałości przez lata wraz z domownikami będziesz cieszył się ich funkcjonalnością oraz wysublimowanym urokiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Elementy balustrad nierdzewnych

W naszym asortymencie znajdziesz wiele komponentów, które pozwolą na gustowne wykończenie. Są nimi, chociażby:

Dekoracje ogrodzeń

Elementy balustrady ze stali nierdzewnej to nie jedyne produkty wykonane z inoxu, jakie oferujemy w Bonmario. Posiadamy kule do ogrodzeń ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach oraz zakończenia ze stali nierdzewnej, czyli blaszki i zaślepki, które zapobiegną wnikaniu korozji w środek ogrodzenia. Dostępne są w wersji polerowanej i satynowej.

Linki stalowe i system linkowy to kolejne z przedmiotów w naszym sklepie. One z kolei bardzo często pełnią funkcje dekoracyjne płotów, schodów i geometrycznych balustrad. Ich średnice wahają się od 4 do 6 mm.

Inne elementy ze stali nierdzewnej

Swoje zastosowanie znalazła także w przeróżnych wnętrzach. Dlatego właśnie Bonmario oferuje następujące produkty:

Jakie zalety ma stali nierdzewnej inox?

To wyjątkowy materiał, który wyróżnia odporność na rdzewienie, czyli fachowo nazywane korozją. Dzieje się tak, ponieważ dodaje się do niego odpowiednią ilość chromu oraz węgla. Uzupełniany jest również niklem, tytanem, miedzią, azotem i kilkoma innymi pierwiastkami.

Taka budowa przekłada się też na jej łatwość w utrzymaniu stali nierdzewnej, bo w prosty sposób usuniesz z niej różnego rodzaju zabrudzenia. Dodatkowo cieszy oko, dlatego że wyróżnia się błyszczącą powierzchnią. Jest przyjemna w dotyku. Często rodzajem jej wykończenia jest satyna. Ponadto stal nierdzewna dostępna jest w bardzo konkurencyjne cenie.

Konserwacja stali nierdzewnej

Do jej czyszczenie nie należy używać detergentów do betonu, z silnymi kwasami organicznymi i mocno ściernych materiałów. Wystarczy letnia woda z dodatkiem szarego mydła i miękka szmatka. Natomiast specjalistyczne środki do pielęgnacji stali nierdzewnej i ścierki z mikrowłókna, znajdziesz tutaj.

Takie czynności wykonuj regularnie raz w roku. Jeśli jednak jeśli mieszkasz w otoczeniu o wysokiej wilgotności powietrza czy w okolicy mocno przemysłowej, dopasuj częstotliwość do Twoich potrzeb.

Inox i jego szerokie zastosowanie

Elementy nierdzewne stosuje się zarówno w domkach jednorodzinnych, nowoczesnych apartamentowcach, jak i w budynkach publicznych. Wypierają one z rynku produkty, które po czasie pokrywają się rdzawym nalotem.

Jednak poza branżą architektoniczną, zastosowanie tego rodzaju stali możesz odnaleźć w budownictwie, przemyśle samochodowym, chemicznym oraz papierniczym, najczęściej w fabrykach celulozy.

Bonmario – sklep internetowy o wyjątkowym charakterze

Oprócz elementów nierdzewnych w naszej ofercie znajdują się między innymi napędy do bram, akcesoria do ogrodzeń, skrzynki na listy i dekoracje do wnętrza domu i ogrodu. Wszystkie te produkty pochodzą wyłącznie od zaufanych sprzedawców, którzy od lat cieszą się nieposzlakowaną opinią pośród konsumentów. Asortyment Bonmario to kompromis między funkcjonalnością, wysoką estetyką a konkurencyjną ceną.

Zależy nam, aby każdy z naszych klientów dokonał właściwego wyboru podczas zakupów. Na pierwszy miejscu stawiamy potrzeby konsumentów, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Zrobisz to za pomocą dostępnego na stronie formularza. Możesz także napisać bezpośrednio na adres mailowy lub zadzwonić – na pewno odezwiemy się z wiadomością zwrotną.