pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

System drzwi przesuwnych

Liczba produktów:

26,63 zł

Ostatnio oglądane

System drzwi przesuwnych – nowoczesne barn door

 

Jeśli marzysz o uzupełnieniu swoich wnętrz o wyjątkowe barn doors, koniecznie wyposaż się w system drzwi przesuwnych z naszej oferty. Dzięki kilku metalowym elementom szybko stworzysz efektowne wejście do nowoczesnych pomieszczeń. Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci uzyskać nowoczesny efekt drzwi stodoły.

 

Systemy drzwi przesuwnych

 

Trend barn doors przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, a jego popularność nie słabnie od lat. W przestrzeniach za Oceanem takie drzwi pięknie wpisują się w stylistykę amerykańskiego domu na farmie, ponieważ przywodzą na myśl drzwi stodoły. W praktyce jednak wcale nie muszą tak wyglądać – wystarczy przejrzeć kilka inspirujących zastosowań, żeby przekonać się, że to świetne rozwiązanie do każdego stylu wnętrzarskiego.

 

Urok drzwi przesuwnych i drzwi składanych tkwi w ich mocowaniu. Skrzydła poruszają się równolegle do wejścia dzięki metalowej prowadnicy oraz rolkom. Sam wygląd drzwi zależy od Ciebie! Prezentujemy kilka modeli wieszaków z metalu, które dopasowują się do charakteru danego wnętrza. Te elementy posłużą Ci do wykonania skrzydeł z:

 
 • metalu,
 • szkła,
 • żywicy epoksydowej,
 • drewna,
 • starych drzwi obdarzonych drugim życiem.
 

Jeśli masz zmysł artystyczny, możesz pokusić się o samodzielne stworzenie drzwi marzeń – wówczas wyeksponowane na ścianie skrzydło stanie się małym (albo dużym) dziełem sztuki.

 

System przesuwnych drzwi umieścisz nad otworem drzwiowym przy przejściu do innego pomieszczenia. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie naszych produktów. Z powodzeniem możesz wykorzystać je jako podstawę drzwi szaf wnękowych, spiżarni i nie tylko. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia!

 

System do drzwi przesuwnych – montaż

 

Wbrew pozorom montaż efektownych drzwi przesuwnych nie jest skomplikowany. Warto jednak odpowiednio się do niego przygotować. Postaw na solidne narzędzia wraz z ołówkiem i poziomicą oraz dokładnie zmierz miejsce mocowania.

 

Nasze systemy drzwi przesuwnych składają się z kilku elementów:

 
 • prowadnic,
 • ruchomych rolek,
 • wieszaków z ciekawym wzorem,
 • stoperów, które zapobiegają przed wypadnięciem skrzydeł,
 • prowadników dolnych do stabilizacji,
 • tulej dystansowych,
 • ograniczników,
 • kompletu mocowań.
 

Instrukcję montażu znajdziesz w każdej karcie produktowej. Kroki do instalacji drzwi przesuwnych są jednak dość proste i opierają się na kilku zasadach:

 
 1. Zainstaluj prowadnicę na ścianie.
 2. Przymocuj wieszaki z rolkami do skrzydła.
 3. Zawieś rolki na prowadnicy.
 4. Zamontuj prowadnice dolne.
 5. Dodaj stopery, tuleje dystansowe i ograniczniki.
 6. Sprawdź, czy drzwi przesuwne odpowiednio się poruszają.
 

Produkty otrzymasz od nas już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia – tylko tyle dzieli Cię od nowych drzwi przesuwnych w wyposażeniu domu, mieszkania czy firmy.

 

W jakich pomieszczeniach zastosować przesuwne drzwi?

 

Nowoczesne drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura. Skrzydła wykonane za pomocą naszych elementów montażowych sprawdzają się w wielu przestrzeniach. Wykorzystanie dwóch skrzydeł jednocześnie umożliwia szybkie podzielenie dużego pomieszczenia na dwie części. Mowa tutaj np. o jadalni i salonie czy kuchni, a także sali konferencyjnej oraz pozostałej partii biura. W dużych, jasnych przestrzeniach warto zdecydować się na solidne drzwi, które od razu przykują uwagę gości.

 

Drzwi zamocowane na prowadnicy sprawdzają się również w małych pomieszczeniach. Mimo że wyglądają na dość masywne, wcale nie zajmują zbyt wiele miejsca – wystarczy odrobina wolnej przestrzeni wzdłuż ściany. Dodatkowo szyba w skrzydle rozświetli niewielkie wnętrze.

 

Systemy drzwi przesuwnych, chociaż wyróżniają się wyjątkowym designem, stanowią nie tylko ozdobę wnętrza, ale mają również kilka praktycznych zalet. Skrzydła z górnym systemem jezdnym są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Po instalacji takich drzwi użytkownicy wózków inwalidzkich nie muszą martwić się pokonywaniem dolnego toru jazdy czy kłopotliwym otwieraniem skrzydła do siebie.

 

Systemy drzwi przesuwnych – cena

 

Ile kosztują drzwi przesuwne? Cena za ten stylowy dodatek zależy od Twoich upodobań – skrzydła dostępne na rynku z pewnością dopasujesz do swojego budżetu oraz charakteru wnętrz. Wielką zaletą systemów drzwi przesuwnych Bonmario jest ich korzystna cena, czyli ok. 200 złotych. Wszystko dzięki temu, że komplet nie zawiera skrzydeł, a jedynie zestaw do ich montażu. Do Twoich zadań należą więc wybranie drzwi oraz instalacja.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej oferty. Możemy także wspólnie wybrać rozwiązania do wnętrz, które chcesz odmienić.

 

Dodatki do drzwi przesuwnych Bonmario

 

W tej kategorii znajdziesz również metalowe pochwyty dopasowane stylistyką do prezentowanych systemów drzwi przesuwnych. Dzięki nim otwieranie i zamykanie będzie o wiele wygodniejsze nawet w przypadku ciężkich modeli. W co jeszcze warto się wyposażyć? Przy drzwiach przesuwnych warto zadbać również o zamki hakowe – zwłaszcza do łazienki. Wytrzymały mechanizm i hak produktów dostępnych w sklepie Bonmario zapobiegają rozsuwaniu się drzwi.
 

System drzwi przesuwnych
Czat