Uchwyty do prętów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 38

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 38

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona

Poniżej prezentujemy szeroki wybór uchwytów do prętów. Wszystkie uchwyty proponowane w asortymencie cechują się zróżnicowanymi właściwościami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tutaj rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb – niezależnie od tego, czy interesują cię pręty fi 12, czy inne średnice, BONMARIO to miejsce, w którym otrzymasz pożądane rozwiązanie. Montaż balustrad, schodów, balkonów i tarasów bez prętów, mocowań i różnego rodzaju linek, wsporników czy poręczy – jest po prostu niemożliwy. Dlatego specjalnie dla Ciebie zebraliśmy w jednym miejscu nie tylko wszystkie przydatne uchwyty do prętów – lewe, prawe, środkowe, zdobione czy zakręcane, ale również wiele innych niezbędnych materiałów i akcesoriów montażowych do bram, balustrad, ogrodzeń czy tarasów i balkonów.

Uchwyty przelotowe – atrakcyjna cena

Z naszą ofertą skompletujesz wszystkie specjalistyczne elementy niezbędne do sfinalizowania projektu jak chociażby uchwyt przelotowy pręta. Pręty stosowane są w balustradach ogrodzeń czy balkonach bardzo często jako dominująca forma zabezpieczenia całości i wykończenia odgrodzenia. Taki sprawdzony i bezpieczny uchwyt startowy pręta ma kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników balustrady. Zależy nam jednocześnie na tym, aby propozycje z asortymentu dostępne były za rozsądną kwotę. Właśnie dlatego, jeśli chodzi o pręty fi 12, cena jest dostosowana do standardów rynkowych. Chociaż oferujemy wysokojakościowe produkty, stawiamy na konkurencyjność. Cena pręta fi 12 czy innego dowolnego rozmiaru z pewnością Cię więc pozytywnie zaskoczy.

Uchwyty do prętów – dlaczego my?

Dzięki ogromnej różnorodności modeli i propozycji zebranych w niniejszej kategorii nasi Klienci szybko i skutecznie znajdą niezbędne uchwyty do prętów, zabezpieczone dodatkowo antykorozyjnie. W ten sposób oferujemy Ci kompleksowe i konkurencyjne cenowo (świadczą o tym chociażby pręty 12, cena zdecydowanie zaskoczy niejednego Klienta) zaopatrzenie do wykonania dowolnego projektu balustrady czy ogrodzenia. Zachęcamy także aby sprawdzić nie tylko uchwyty do linek nierdzewnych, ale również uchwyty poręczy nierdzewne – oferta jest bardzo szeroka. Przekonaj się sam.

Nowości

Zobacz więcej