Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Groty

Liczba produktów:

1,50 zł
4,70 zł
1,80 zł
Strona
Ostatnio oglądane

Groty kute do ogrodzeń to tzw. szpice, czyli elementy stalowe kute, umieszczane na samej górze ogrodzeń, furtek oraz bram. Głównie pełnią funkcję dekoracyjną, dlatego są dostępne w wielu ciekawych formach. Groty kute mogą również odgrywać rolę ochronną, utrudniając przedostanie się na teren posesji. Groty metalowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego prezentują rozmaite formy oraz wymiary. Są wykonane ze stali najwyższej jakości przy zastosowaniu metody odlewniczej. Spawanie oraz cynkowanie nie sprawia żadnych problemów, co jest spowodowane najlepszym gatunkiem naszych produktów.

Elementy kute – groty

Groty kute stanowią rozwiązanie wykończeniowe przy stawianiu ogrodzeń. Zazwyczaj dokładane są do stalowych prętów dekoracyjnych. Groty do ogrodzeń mogą być proste, klasyczne lub misternie zdobione, prezentujące styl nowoczesny lub retro – w naszym asortymencie znaleźć można dowolnie zdobione groty. Prezentowane przez nas szpice wykonane są z trwałej i odpowiednio zabezpieczonej stali, której solidne i dokładne opracowanie pozwala uzyskać wyjątkowy efekt. Groty na ogrodzenia, będące zakończeniem tralek, są wykorzystywane głównie w konstrukcji bram, przęseł ogrodzeń oraz balustrad.

Grot ogrodzeniowy – element dekoracyjny

Groty do ogrodzenia to nie tylko element utrudniający dostanie się na obcy teren, ale przede wszystkim dekoracja. Przęsła bez wykończenia wyglądają nieestetycznie, podobnie bramy, furtki oraz balustrady. Chcąc właściwie ozdobić swój ogród i stworzyć inspirujące wykończenie ogrodzenia, warto zdecydować się na trwałe szpice ogrodzeniowe. Grot kuty może być niewielki, minimalistyczny lub większy, zakończony ostrym szpicem, listkiem lub strzałką.

Co ważne, urokiem grotów ogrodzeniowych można cieszyć się bardzo długo. Do ich produkcji stosuje się najlepsze materiały, które następnie są właściwie zabezpieczane i chronione przed korozją. Metal może być również pokryty specjalną farbą, dedykowaną do tych materiałów. Decydując się na groty nasadzane z naszej firmy, można się spodziewać zakupu na długie lata.

Groty – szpice ochronne

Najczęściej spotykane formy grotów ozdobnych do ogrodzeń, są zakańczane ostrymi strzałkami, przypominającymi noże, co od razu przywodzi na myśl ogrodzenia obronne. Płoty wykonane ze stali kutej są zazwyczaj wysokie, a dodatkowy element w postaci grotu pokrzyżuje plany osobie, która niepotrzebnie chce przedostać się na teren posesji. Groty ogrodzeniowe pozwalają stworzyć bezpieczne miejsce, przy jednoczesnym otrzymaniu wysokich walorów estetycznych.

Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych stosują groty ozdobne do ogrodzeń. Bardzo często znajdują się one także na terenach szkolnych, religijnych, w różnych instytucjach państwowych czy firmach prywatnych. Tam również istotne jest bezpieczeństwo oraz atrakcyjny wygląd.

Groty do ogrodzeń – producent

W ofercie naszego sklepu online znajdują się groty do płotów, groty do bram w kształcie szpiców, strzałek, liści. Posiadamy groty delikatnie zaokrąglone, kwadratowe, płaskie w wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością można je dopasować do własnych preferencji oraz montowanego ogrodzenia. Jako wieloletni producent elementów kutych mamy duże doświadczenie, które w parze z pasją i zaangażowaniem, pozwala nam tworzyć najwyższej jakości produkty. Zachęcamy do poznania całej oferty, a w razie pytań, zapraszamy do kontaktu.