Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Schodowe

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Tralki metalowe na schody

 

Schody zewnętrzne oraz balkony potrzebują solidnej podstawy. Bez względu na to, czy zależy Ci na bezpieczeństwie w prywatnej posesji, czy pensjonacie, tralki metalowe na schody to kluczowy element zapewniający bezpieczeństwo, a przy tym długowieczne użytkowanie oraz niepowtarzalny charakter otoczenia. W ofercie Bonmario znajdziesz szeroką ofertę metalowych tralek stalowych, kutych oraz ozdobnych.

 

Jeśli zależy Ci na solidnych, a jednocześnie estetycznych słupkach podtrzymujących poręcze schodów – trafiłeś w idealne miejsce! Dopasowanie tralek do schodów z tak różnorodnymi wariantami dekoracyjnymi to czysta przyjemność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tralek, które nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo naszym najbliższym lub gościom.

 

Tralki balustradowe przy schodach – rodzaje

 

Tralka metalowa wypełnia balustradę zwykle w odstępach 10 cm. Na rynku dostępne są sztachety o zróżnicowanych kształtach, wymiarach oraz rodzajach. Ze względu na ogromny wybór tralek na schody, warto wspomnieć o najczęściej wybieranych modelach zewnętrznych. Do najczęściej wybieranych kształtów tralek zaliczamy zatem:

 

  • tralki proste – charakteryzują się małą ilością ozdobnych elementów, najczęściej w postaci przekręceń lub koszyków kutych,
  • tralki ozdobne – słupki tego typu wyróżniają się elementem ozdobnym w środkowej części i są zazwyczaj droższe od pozostałych tralek, jednak wyglądają najbardziej imponująco,
  • tralki kute – kształtowane na specjalistycznych prasach, przy czym środkowa część ma ozdobny element kuty,
  • tralki rurowe – najprostsza ze wszystkich opcji, która świetnie komponuje się z poręczą drewnianą lub metalową w wewnętrznych pomieszczeniach.

 

Tralki metalowe mogą mieć również gładką lub fakturowaną powierzchnię. Charakterystyczny wzór w drugim typie jest możliwy dzięki specjalnej obróbce prasowej.

 

Tralki metalowe na schody – Twój wizualny przyjaciel

 

Każda z tralek metalowych na schody jest stworzona w zupełnie innym stylu. Z naszymi tralkami możesz nadać posesji niepowtarzalnego wyglądu w różnych stylach takich jak:

 

  • styl nowoczesny – metalowe słupki do balustrad podkreślają współczesne, często futurystyczne aranżacje. Przestrzeń będzie się świetnie komponować ze srebrnym kolorem tralek, bez zbędnych ozdobników.
  • styl industrialny – loft wyróżnia się surowym wykończeniem, dlatego tralki metalowe na schody wpisują się w jego założenie i dopełniają industrialny design.
  • styl tradycyjny – tralki kute z dodatkowymi zdobieniami nawiązują do dawnych pałacowych i dworskich czasów, dlatego świetnie uzupełnią tradycyjny wystrój.
  • styl skandynawski – wyróżnia się prostotą aranżacji i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Najlepiej zatem sprawdzą się tralki w czarnym lub szarym kolorze o uniwersalnym, a jednocześnie klasycznym stylu.

 

Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat domu, balkonu, ogrodzenia lub urozmaicić taras i inne zewnętrzne części posesji, tralki metalowe na schody pomocą Ci to osiągnąć! Odporne na zmienne warunki atmosferyczne produkty zapewnią Twojej balustradzie długowieczność, a tym samym niezmienną, piękną prezencję.

 

Tralki metalowe na schody – szeroka oferta produktów Bonmario

 

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a bardziej trzeba by powiedzieć – coś na swoje balustrady. Jest to możliwe dzięki rozmaitym rozmiarom tralek na schody. Dostępne są tralki o wymiarach: 12x12, 10x10, fi 12 (wymiary podawanie w milimetrach). Natomiast wysokości tralki dostępne jest w dwóch wariantach: 950 oraz 800 mm.

 

Tralki metalowe to nie tylko funkcjonalność, ze względu na, chociażby ochronę przed korozją. Decydując się na tralki z Bonmario stawiasz na trwałość, jakość oraz staranne wykończenie. Z takimi produktami, jeśli balkon lub schody potrafiłyby mówić, z całą pewnością podziękowałyby Ci za ich genialny wygląd!

 

Z wyjątkiem bogatej oferty tralek oferta tralek na schody przypadła Ci do gustu, w naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria nadające unikatowy klimat Twojemu podwórku.