Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Blokady parkingowe

Liczba produktów:

277,64 zł
128,73 zł
247,39 zł
247,39 zł
277,64 zł
209,40 zł
241,97 zł
161,30 zł
190,77 zł

Ostatnio oglądane

Stabilna blokada parkingowa na kłódkę z oferty Bonmario to rozwiązanie idealne do zastosowania w przestrzeni miejskiej. Wystarczy kilka chwil, aby zarezerwować swoje miejsce parkingowe bez obaw o niespodziewany brak dostępu. W tej kategorii znajdziesz blokady o zróżnicowanym kształcie – który z nich wybierzesz?

 

Blokady parkingowe – zalety

 

Nie musisz być kierowcą, aby zrozumieć frustrację z szukania dogodnego miejsca parkingowego. Krążenie po parkingu i pobliskich uliczkach czy osiedlach powoduje irytację i zmęczenie. Te negatywne emocje mogą się nasilić, jeśli osoba uprawniona do parkowania w danym miejscu nie może bezpiecznie pozostawić swojego pojazdu. Jak temu zaradzić?

 

Rozwiązanie tego problemu stanowią blokady parkingowe Bonmario. Ich celem jest rezerwacja miejsc parkingowych wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Ponadto blokada parkingowa składana zastosowana we wjeździe na posesję zabezpieczy działkę przed dostępem nieuprawnionych osób. Element już z daleka informuje kierowców, że powinni poszukać innego punktu do pozostawienia pojazdu. Dzięki solidnemu zamkowi lub kłódce dostęp do miejsca postojowego mają jedynie osoby wyposażone w klucz.

 

Blokada parkingowa – zastosowanie

 

Blokady parkingowe stosuje się zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, gdzie brakuje miejsc postojowych.

 

Składana blokada parkingowa to doskonała alternatywa dla innych rozwiązań - przykładowo lekkie pachołki można szybko przestawić, przez co są mniej skuteczne niż element zainstalowany na stałe. Prezentowane zapory sprawdzają się więc w ruchliwych lokalizacjach, jak parkingi przy:

 

  • prywatnych posesjach,
  • blokach mieszkalnych,
  • supermarketach,
  • urzędach i innych miejscach użyteczności publicznej,
  • uczelniach wyższych,
  • dworcach,
  • pozostałych zakładach pracy.

 

Użycie blokad gwarantuje także bezpieczeństwo. Ustawione blisko wejścia do budynku mogą rezerwować miejsce parkingowe dla służb porządkowych. Dzięki temu straż pożarna czy pogotowie ratunkowe dogodnie ustawi pojazd i rozpocznie szybką akcję ratunkową.

 

Zapory parkingowe Bonmario – budowa

 

Ręczne blokady parkingowe świetnie uzupełniają stałe słupki parkingowe. Zapory pomalowane na biało z czerwonymi elementami odblaskowymi są doskonale widoczne za dnia i nocą. Każdy produkt został wyposażony w gumowe odbojniki, aby zapobiec zadrapaniom pojazdów oraz uszkodzeniu blokady. Nie musisz się więc martwić powstaniem pęknięć podczas składania albo zarysowaniem karoserii przy wykonywaniu manewrów na parkingu.

 

Możesz wybrać spośród kilku blokad parkingowych, zarówno jeśli chodzi o kształt, jak i sposób zamknięcia. Dostępne formy produktów to:

 

  • tradycyjny słupek parkingowy składany,
  • kształt litery „T”,
  • motyl.

 

Proste słupki świetnie sprawdzą się w wąskich wjazdach lub na środku miejsca postojowego. Do innych zastosowań polecamy nieco szersze blokady w kształcie litery „T” lub motyla – dodatkowe części poprzeczne utrudniają objazd dookoła zapory.

 

Prezentowane opcje są dostępne w wariantach zamykanych na zamek samozatrzaskowy oraz kłódkę. Razem produkty tworzą ofertę, w której znajdziesz opcję odpowiednią dla siebie.

 

Solidny słupek parkingowy składany

 

Bonmario to ekspert w dziedzinie elementów ze stali kutej. Zapewniamy więc solidne blokady niewrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Ich waga to jednak tylko ok. 5 kg, zatem każdy kierowca z powodzeniem poradzi sobie z otwieraniem czy zamykaniem bariery. Ponadto produkty z tej kategorii mają wysoką odporność na korozję i niekorzystne czynniki zewnętrzne, także niską temperaturę. Farba także jest odporna, nie musisz więc martwić się jej złuszczaniem czy odpryskami.


Zamek samozatrzaskowy sprawia, że zablokowanie miejsca postojowego to kwestia kilku sekund. Wystarczy podnieść słupek i ustawić go w pozycji pionowej. Charakterystyczny trzask oznacza, zablokowanie zapory. Jeśli zaś chcesz skorzystać z miejsca, wystarczy odblokować kłódkę lub zamek kluczem i złożyć blokadę na płasko. Stalowa zapora jest stabilna nawet po latach użytkowania.


Blokady parkingowe, czyli rozwiązanie problemu z miejscami parkingowymi, są łatwe w montażu. Wystarczy umieścić dołączone kołki rozporowe w podłożu, a następnie za ich pomocą przytwierdzić blokadę.

 

Ile kosztuje blokada parkingowa?

 

Bonmario prezentuje kilka rodzajów blokad parkingowych dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Ceny zapór parkingowych są więc zależne od typu elementu. Jeśli zależy Ci na prostym rozwiązaniu, wybierz słupek i dokup do niej solidną kłódkę – to opcja najkorzystniejsza cenowo i równie skuteczna, co pozostałe produkty. Jeśli jednak chcesz zablokować szerokie miejsce postoju lub wjazd, zdecyduj się na jeden z pozostałych kształtów blokad.

 

Elementy stalowe Bonmario

 

Chociaż blokada parkingowa na klucz to produkt cieszący się popularnością, w ofercie Bonmario znajdziesz mnóstwo innych kutych elementów stalowych. Akcesoria do bram i furtek, artykuły do domu i ogrodu czy materiały warsztatowe to tylko część dostępnych opcji. Zapoznaj się z pozostałymi kategoriami w katalogu sklepu, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dostawa zamówionych towarów odbywa się w ciągu 24 godzin! W razie pytań zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalną obsługę.
 

Blokady parkingowe