pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Uchwyty do szkła

Liczba produktów:

39,09 zł
65,94 zł
54,61 zł
56,43 zł
10,77 zł
5,03 zł
10,43 zł
10,43 zł
4,55 zł
6,99 zł
9,94 zł
11,92 zł
9,14 zł
1,05 zł
6,29 zł
14,96 zł
14,26 zł
26,49 zł
23,85 zł
7,69 zł
26,96 zł
10,05 zł
32,35 zł
21,57 zł
10,97 zł
35,65 zł
40,98 zł
42,78 zł
44,39 zł
45,46 zł
43,39 zł
17,95 zł
14,69 zł
15,10 zł

Ostatnio oglądane

Uchwyty do szkła ze stali nierdzewnej

Uchwyty do szkła. Wszelkie rodzaje uchwytów do szkła ze stali nierdzewnej.W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór takich produktów jak uchwyt zaciskowy do szkła. Wszystkie najpopularniejsze na rynku polskim rodzaje uchwytów do szkła stoswane w nowych inwestycjach.

Uchwyty służą do bezpiecznego zamontowania i ustabilizowania szyby w pożądanej pozycji. Pełne unieruchomienie zapewniają także specjalne szklane uszczelki, które również znajdziesz w naszym sklepie, są sprzedawane osobno by odpowiednio dopasować je do grubości szkła. Pozwoli to uchronić wypełnienie przed wysunięciem się lub wyszczerbieniem materiału. U nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania bezpiecznej i estetycznej balustrady. Dokładamy wszelkich starań, aby łączyć wysokojakościowe rozwiązania z korzystnymi cenami, jeśli więc interesuje Cię takie rozwiązanie jak uchwyty do szkła hartowanego, to zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uchwyty do szkła hartowanego – pierwszorzędna jakość

Konstrukcje z połączeniem stali i szkła to propozycje dla osób ceniących siłę prostoty i minimalizm tak charakterystyczny dla nowoczesnych realizacji. Doskonale rozumiemy, że nasi Klienci mają jednak różne oczekiwania estetyczne, dlatego proponowane przez nas uchwyty do mocowania szyb w balustradach dostępne są w kilku odmiennych stylistykach, tak, aby każdy Klient znalazł okucia, które doskonale wpasują się w wystrój łazienki.

By zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa tego typu realizacji, zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu specjalnych uchwytów nierdzewnych służących do zamocowania tafli szkła hartowanego lub laminowanego. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty do szkła prostokątne, zaokrąglone jak i uchwyty do szkła punktowe – tzw. rotule. Każdy uchwyt szkła proponowany w naszym sklepie cechuje się niezwykłą wytrzymałością, wykonany został w oparciu o współczesne standardy, dzięki czemu nawet kontakt ze śliskimi, mokrymi powierzchniami nie stanowi żadnego problemu.

Mocowania do szkła – dlaczego w sklepie Bonmario?

W sklepie Bonmario stawiamy na dostępność wyłącznie pierwszorzędnie wykonanych produktów. Stronimy od niesatysfakcjonujących półśrodków i niesprawdzonych rozwiązań. Współpraca z renomowanymi markami oraz wieloletnie działanie w branży pozwalają nam na wybór dokładnie takich produktów, które będą odpowiadać oczekiwaniom Klientów. Zachęcamy do samodzielnego przekonania się o jakości proponowanych przez nas rozwiązań.

Uchwyty do szyb w sklepie Bonmario nie tylko okażą się doskonałym elementem łazienkowego okucia, ale również podniosą estetykę pomieszczenia, uwypuklając jego wizualne niuanse. To zatem doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób szukających niebanalnych i praktycznych produktów, które jednocześnie nie obniżają wartości estetycznych łazienki – wręcz przeciwnie. Zależy nam na tym, aby mocowania do szkła hartowanego z naszego sklepu stały się odpowiedzią na ciągłe poszukiwania Klientów takich propozycji, o jakie dokładnie im chodzi – bez konieczności rezygnowania ze swojej wizji na rzecz tańszych odpowiedników. U nas jakość, wygląd i niska cena to fundamenty produktów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do zakupów.

Uchwyty służą do bezpiecznego zamontowania i ustabilizowania szyby w żądanej pozycji. Pełne unieruchomienie zapewniają także specjalne szklane uszczelki, które również znajdziesz w naszym sklepie, są sprzedawane osobno by odpowiednio dopasować je do grubości szkła. Pozwoli to uchronić wypełnienie przed wysunięciem się lub wyszczerbieniem materiału.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą uchwytów do szkła i pozostałych elementów balustrad nierdzewnych – u nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania bezpiecznej i estetycznej balustrady.

Uchwyty do szkła