pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Oznaczenia domów

Liczba produktów:

4,92 zł
9,84 zł
9,84 zł
4,92 zł
4,92 zł
4,92 zł
9,84 zł
4,92 zł
8,24 zł
4,92 zł
9,84 zł
4,92 zł
9,84 zł
4,92 zł
9,84 zł
4,92 zł
9,84 zł
Strona

Ostatnio oglądane

Cyfry na dom

 

Prawidłowe oznaczenie numerem domu bądź mieszkania to absolutna podstawa. Cyfry i litery pomagają w znalezieniu odpowiedniego lokalu przez kuriera czy pracownika poczty, a ponadto mogą również podkreślić wygląd całej elewacji, dlatego tak ważne jest, aby produkty te miały wysoką jakość i stylistykę spójną z aranżacją przestrzeni przydomowej.

 

Oferujemy różne cyfry na dom, w tym minimalistyczne, wzorzyste, regularne i nieregularne. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich i zamówienia już dziś, a w razie pojawienia się dodatkowych pytań do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

Do czego służą cyfry na dom?

 

Dla wielu osób, cyfry na dom, niezależnie od ich wielkości czy stylu, mają wyłącznie cel praktyczny. Tak też po części właśnie jest – oznaczenia lokali i pojedynczych domów służą głównie osobom postronnym jako element, dzięki któremu mogą dotrzeć do wybranego domu. Z tego względu z oznaczeń korzystają głównie dostawcy jedzenia, pracownicy poczty, firm kurierskich, a także urzędnicy czy kontrolerzy.

 

Duże cyfry na dom to zatem poniekąd wymóg, z czym łączy się ich brak? Oczywiście głównie z dużym problemem z odnalezieniem właściwego adresu i dotarciem do docelowego miejsca. Dotyczy to również skrajnie niebezpiecznych sytuacji, w których może dojść do konieczności ratowania życia i tracenia czasu służb ratunkowych na szukanie domu, w którym potrzebna jest natychmiastowa pomoc.

 

Duże cyfry na dom – różne style dla wielu zastosowań

 

Cyfry i litery na dom dostępne w naszym sklepie nie są takie same – poza oczywiście różnicą względem przedstawianego kształtu litery lub cyfry, różnią się także stylistyką.

 

  • Nowoczesne litery i cyfry na dom – zazwyczaj minimalistyczne i futurystyczne doskonale komponują się ze współczesnym budownictwem i elewacjami w kolorze czarnym, szarym lub białym. Są pozbawione dużych dekoracji oraz ozdobników, przez co wyglądają świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się minimalizm i spójna, czysta forma.
     
  • Klasyczne cyfry i litery na dom – to bardziej zdobione, bogatsze w swojej formie numery na dom, które rewelacyjnie komponują się z tradycyjnymi elewacjami, bogatymi we wzory i różne dodatki stylistyczne. Taki produkt wybierają przeważnie właściciele dworków oraz innych posesji utrzymanych w klasycznym stylu zewnętrznej aranżacji.

 

Oczywiście litery różnią się także wielkością i kolorystyką, a także ich konstrukcją i sposobem montażu na elewacji. Wszystkie łączy jednak bardzo wysoka jakość wykonania.

 

Cyfry i litery na dom – widoczne i czytelne

 

Wszystkie litery dostępne w naszym sklepie wyróżnia na tle innych przede wszystkim bardzo dobra widoczność. Są zaprojektowane w taki sposób, aby nie nikt nie miał żadnych problemów z ich odczytaniem nawet ze stosunkowo dużej odległości. Ponadto nie mylą się ze sobą – dla przykładu cyfra „0” wygląda zupełnie inaczej niż litera „O”, co jest zasługą czytelnych i prostych czcionek, które nie pozostawiają wątpliwości co do tego, co przedstawiają.

 

Wszystkie mają ostre, nierozmyte krawędzie, zatem nie zlewają się z kolorystyką elewacji, a przy tym także na ich powierzchni nie pojawiają się ślady zużycia, co jest niezwykle istotne w przypadku elementów narażonych na intensywną eksploatację i bezpośrednie działanie czynników zewnętrznych. Z tego względu zachowują swoją widoczność przez cały czas po ich zawieszeniu.

 

Litery i cyfry na dom – z czego są wykonane?

 

Oferujemy różnorodne litery i cyfry na dom, dostępne zarówno jako wykończone i przeznaczone do natychmiastowego powieszenia, jak i te w stanie surowym, które należy wykończyć we własnym zakresie i dostosować ich kolorystykę np. do stylistyki elewacji czy stolarki okiennej lub drzwiowej. Takie rozwiązanie daje mnóstwo możliwości wykonawcom, którzy mogą w ten sposób zapewnić swoim klientom łatwość personalizacji i opcję przystosowania cyfr do ich wymagań. To ogromnie istotne dla wszystkich klientów, których nie satysfakcjonują standardowe kolory i sposoby wykończeń, lecz bardziej nietypowe rozwiązania stylistyczne.

 

Istotna jest także łatwość montażu, który nie powinien fachowcowi zająć więcej niż kilka-kilkanaście minut. Litery są oczywiście sztywne, a ich materiał ściśle przylega do ściany zewnętrznej. To z kolei sprawia, że połączenie pomiędzy cyframi i literami a elewacją jest spójne i na tyle precyzyjne, że pod spód nie powinny dostawać się różne zanieczyszczenia.

 

Dlaczego cyfry na dom warto kupować w naszym sklepie?

 

W naszym sklepie wszystkie litery i cyfry na dom zostały wybrane na podstawie ich jakości oraz czytelności i zgodności realnych parametrów użytkowych z deklarowanymi. Nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego też staramy się, aby wszystkie produkty dostępne również w tej kategorii były wyselekcjonowane i mogły spełnić wszelkie oczekiwania nabywców.


Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie dostępny jest każdy numer na dom oraz wszystkie rodzaje liter – w tym zarówno małe, jak i duże, w stylu minimalistycznym i nowoczesnym lub odwrotnie, klasyczne, tradycyjne i ponadczasowe. Zapewniamy szybką dostawę przesyłek oraz stronę internetową, która cechuje się dużą łatwością w użyciu.

 

Zachęcamy do wybrania odpowiednich liter spośród wszystkich dostępnych w naszym asortymencie, wystarczy dodać je do swojego wirtualnego koszyka, po czym opłacić całe zamówienie i oczekiwać na dostawę na wskazany adres.
 

Oznaczenia domów
Czat