Zdalne sterowanie i bezpieczeństwo — inteligentny zamek Tedee w praktyce

Zdalne sterowanie i bezpieczeństwo — inteligentny zamek Tedee w praktyce

Zdalne sterowanie i bezpieczeństwo — inteligentny zamek Tedee w praktyce

W obliczu rosnącej cyfryzacji i postępu technologicznego inteligentne zamki, które oferują wygodę i bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu, stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Za przykład posłuży nam inteligentny zamek Tedee, dzięki któremu otwieramy drzwi do świata, gdzie tradycyjne klucze stają się przeszłością, a zdalne sterowanie dostępem do naszych domów codziennością. Przyjrzyjmy się bliżej temu innowacyjnemu rozwiązaniu i zobaczmy, jakie są jego zalety.

Korzyści z wyboru inteligentnego zamka Gerda Tedee


Decydując się na inteligentny zamek Tedee, zyskujemy wiele korzyści, które ułatwiają nasze codzienne funkcjonowanie. Przedstawiamy najważniejsze z nich:

 • zdalne sterowanie dostępem — inteligentny zamek umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi za pomocą smartfona, co zwiększa kontrolę nad dostępem do naszego domu. Zdalne otwieranie drzwi to również komfort, dzięki któremu szybko zapomnimy o nerwowym szukaniu kluczy,
 • bezpieczeństwo — korzystanie z technologii inteligentnych zamków, dzięki protokołowi TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa, wiąże się z wysokim poziomem zabezpieczeń,
 • łatwa instalacja — inteligenty zamek jest szybki i prosty w montażu, bez konieczności wymiany istniejących wkładek,
 • wirtualne klucze — technologia umożliwia jednorazowe udostępnianie cyfrowego klucza, na jakiś czas lub bez ograniczeń, w zależności od ustawień zarządzania kontrolą dostępu,
 • długotrwała bateria — rewolucyjny zamek Tedee może być użytkowany nawet pół roku bez konieczności jego dodatkowego ładowania, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia.
 • wygoda użytkowania — funkcja zamka: "automatyczne otwieranie drzwi" Tedee powered rozpoznaje użytkownika przy zbliżeniu, co zwiększa komfort codziennego użytkowania drzwi twojego domu.

 

 

Funkcjonalność i akcesoria z inteligentnym zamkiem Tedee powered by Gerda


Zamki Tedee GO i Tedee PRO są zaawansowanymi inteligentnymi zamkami, które łączą nowoczesną technologię, intuicyjność montażu oraz bezpieczeństwo
. Oba modele są sterowane za pomocą tej samej dedykowanej aplikacji, co znacznie ułatwia uch obsługę. 


Różnice techniczne między modelami GO i PRO są następujące:

 • średnica i głębokość: Tedee GO ma średnicę 57 mm i głębokość 63 mm, natomiast Tedee PRO jest nieco mniejszy z 45 mm średnicy i 55 mm głębokości.
 • materiał: Tedee GO jest wykonany z ABS, a Tedee PRO z anodowanego aluminium.
 • zasilanie: Tedee GO używa 3 wymiennych baterii CR123 A/R, działających do 6-8 miesięcy. Tedee PRO posiada akumulator 3000 mAh, działający do 6-10 miesięcy.
 • wkładka: Tedee GO korzysta z typowej wkładki Euro-profil z bezpiecznym sprzęgłem, podczas gdy Tedee PRO wymaga wymiany wkładki na dedykowaną, zgodną z Tedee.
  dostępne integracje: oba modele oferują integracje z różnymi systemami inteligentnego domu, ale Tedee PRO oferuje więcej opcji, w tym Apple Home​​.

 

W ofercie sklepu Bonmario przedstawione modele znajdziesz w dwóch kolorach — jest to grafitowy i srebrny. Tedee to również niezbędne akcesoria, takie jak klawiatura i router bezprzewodowy, umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości inteligentnego zamka, czyniąc zarządzanie dostępem do domu prostym i intuicyjnym.

 

 

Jak zamykać drzwi z zamkiem Tedee?


Inteligentne zamki Tedee zapewniają bezpieczeństwo, chroniąc nasze domy przed nieautoryzowanym dostępem
. Ich zaawansowane technologie bezpieczeństwa w połączeniu z łatwością instalacji sprawiają, że zamki te są dostępne dla każdego, bez konieczności angażowania specjalisty. 

Zamykanie drzwi z zamkiem Tedee jest proste i intuicyjne. Użytkownik steruje zamkiem za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Aplikacja umożliwia zarówno otwieranie, jak i zamykanie drzwi, oferując wygodę zdalnego dostępu. Co istotne, w przypadku rozładowania urządzenia mobilnego, zawsze można skorzystać z tradycyjnego klucza, ponieważ zamek Tedee nie eliminuje tej podstawowej funkcji. Dzięki temu użytkownik ma zapewnioną elastyczność w wyborze metody otwierania i zamykania drzwi, zachowując jednocześnie wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa​.

Zamki w sklepie Bonmario — oferta dla wymagających


W sklepie Bonmario oferujemy szeroki wybór produktów Tedee, w tym inteligentne zamki, które wyróżniają się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Dopełnieniem oferty są tradycyjne zamki nawierzchniowe marki Gerda, umożliwiające klientom dopasowanie rozwiązania do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.