• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

Skrzynki na listy są nieodzownym elementem wyposażenia każdego lokalu mieszkalnego i biurowego.

Wielofunkcyjna skrzynka pocztowa

o wymiarach 410 x 330 x 102 mm, wykonana ze stali ocynkowanej elektrolitycznie, malowanej proszkowo na kolor srebra antycznego. Produkt łączy w sobie wysoką funkcjonalność, trwałość oraz elegancki i nowoczesny wygląd. Przystosowany został do obsługi korespondencji w formacie B4.

Skrzynka na listy wyposażona jest w przedni otwór wrzutowy o wymiarach 350 x 35 mm oraz górny o wymiarach 360 x 25 mm, oba zabezpieczone pokrywą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wyposażona została w drzwiczki frontowe zamykane na zamek, przeźroczysty panel z tworzywa sztucznego, umożliwiający umieszczenie plakietki informacyjnej z nazwiskiem lub adresem oraz boczne okienko do sprawdzania zawartości skrzynki bez konieczności jej otwierania. Tylna ścianka zaopatrzona została w otwory montażowe, ułatwiające jej instalację na elewacji budynku. Do zestawu dołączono dwa kluczyki.

Produkt gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

  

 

Skrzynki na listy pełnią wiele funkcji – od praktycznych po estetyczne. Jeśli ten model nie jest odpowiedni, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej kolekcji skrzynek na listy.

 

Dla nas ważne jest, aby każdy klient znalazł idealną dla siebie skrzynkę na listy. Jeśli prezentowany produkt nie spełnia Twoich wymagań, zachęcamy do zwrócenia uwagi na inne modele w kategorii skrzynki na listy

Materiał:

Stal ocynkowana elektrolitycznie

Kolor:

Srebro antyczne

Wysokość:

330 mm

Szerokość:

410 mm

Głębokość:

102 mm

Format korespondencji:

B4

Przedni wrzut:

350 x 35 mm

Górny wrzut:

360 x 25 mm

Waga:

3,9 kg

Okienko na wizytówkę:

TAK

Okienko do sprawdzenia zawartości:

TAK

Gazetnik:

NIE

Ostatnio oglądane