pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Linki stalowe i system linkowy

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Liny stalowe zrewolucjonizowały branżę aranżacji wnętrz. Kiedyś kojarzone jako osprzęt wykorzystywany w budownictwie, branży mechanicznej, transporcie czy przemyśle motoryzacyjnym, dziś są bardzo atrakcyjnym wykończeniem w wielu wnętrzach. W Bonmario jesteśmy zawsze na bieżąco ze wszystkimi trendami, dlatego też chcemy zaprezentować Ci naszą ofertę, w której między innymi znajdziesz linki stalowe. Z pewnością wykorzystasz je podczas projektowania swojego lokum.

 

Czym są linki stalowe do balustrad?

 

Wielu z nas marzy się modne i stylowe wykończenie swojego domu czy mieszkania. Pragniemy, by w naszym wnętrzu zawitała oryginalna oraz designerska balustrada. Linki stalowe pomogą więc stworzyć nietuzinkowe schody, wyróżniające się lekkością.


Liny stalowe są bowiem bardzo trwałe. Bez problemu podwiesisz na nich schody lub połączysz za ich pomocą sufit ze stopniami. Tworzy to iluzję, że cała konstrukcja wisi w powietrzu. Niektórzy klienci decydują się zostawić ją w takiej formie, aby była ona subtelnym elementem we wnętrzu. Jednak inni oplatają wokół niej różne ozdoby, co zdecydowania nadaje charakteru pomieszczeniu.

 

Liny stalowe w naszej ofercie

 

W naszym sklepie dostępne są liny, których stworzysz piękne balustrady. Znajdziesz więc tu liny na szpulach – każda z nich wyróżnia się innym splotem oraz długością. Otrzymasz ją w dwóch opcjach, jeśli chodzi o ostatnią wspomnianą wartość – 25 i 50 metrów. Kupisz u nas również liny stalowe o różnych średnicach, od 4 do 6 mm.


W asortymencie mamy produkty z tej kategorii stworzone ze stali nierdzewnej. Ten materiał wyróżnia niezwykła odporność na korozję oraz wilgoć, dzięki swojej zawartości chromu. Przez niego jest także bardzo trwała, a wytrzymałość na różne uszkodzenia mechaniczne, zerwanie, rozciąganie oraz wysokie i niskie temperatury jest jednym z jej głównych atutów. Z tego względu staje się produktem ekologicznym, ponieważ jej częsta wymiana nie jest konieczna.

 

Liny stalowe w aranżacji wnętrz

 

Produkt ten może przydać Ci się podczas aranżowania mieszkania lub domu. Poza balustradami wykorzystasz je do tworzenia ciekawych ozdób i instalacji w Twojej przestrzeni, na przykład zawiesisz na nich obrazy. Niektóre liny są na tyle delikatne, że wcale ich nie widać. Ramki na nich podtrzymywane, będą sprawiały wrażenie, że lewitują w powietrzu – podobnie jak w przypadku balustrad. Z kolei, jeśli chcesz zaznaczyć i wyeksponować liny stalowe to także będzie mieć to wiele walorów estetycznych, zwłaszcza w zestawieniu z szarą, białą lub czarną ścianą.


Poza tym liny podtrzymują lampy. To dość często spotykany trend, zwłaszcza kiedy mamy na myśli styl industrialny lub minimalistyczny. Ponadto miłośnicy drewna podwieszają na nich belki, co rzuca się w oczy szczególnie w stylu skandynawskim. Tam króluje wręcz chłodny umiar ocieplany nieco tym surowcem.


Bardzo często liny służą jako karnisze. To dość uniwersalne wyjście, ale i praktyczne. Przede wszystkim jest to gwarancja wytrzymałości, dlatego są świetne do ciężki zasłon. Co ciekawe białe, sięgające samej ziemi zasłony są w ostatnim czasie bardzo modne.

 

Liny stalowe w ogrodzie

 

Jak wspomnieliśmy, dostępne w naszej ofercie liny są dedykowane do tworzenia balustrad. Należy jednak podkreślić, że ze względu na wspominane właściwości, doskonale sprawdzą się poza murami Twojego domu. Dlatego użyjesz ich na schody zewnętrzne. Z powodzeniem również wykorzystasz je też do ogrodzenia w nowoczesnym stylu lub do wyznaczenia konkretnej przestrzeni.

 

Poza tym to dobre rozwiązanie na rabaty kwiatowe, zwłaszcza jeśli chcesz, by rośliny rosły w górę. Możesz zawiesić linki przy pergoli, a ich pnące się łodygi powędrują w pożądanym kierunku. Łatwo poprowadzisz je wzdłuż pergoli, murka czy słupka bądź kolumny. Linki stalowe to na tyle dyskretny element, że nie przysłoni piękna kolorowych kwiatów. Będzie za to dobra i mocna podpora, która umożliwi ich kwitnięcie.

 

Poznaj Bonmario bliżej

 

Bonmario to przede wszystkim bogactwo asortymentu. Oprócz linek stalowych otrzymasz u nas wiele produktów, które wykorzystasz do aranżacji domu i ogrodu. Na przykład oferujemy Ci akcesoria do bram i ogrodzeń, takie jak elektrozaczepy, wytrzymałe i bezpieczne zamki, taśmy ogrodzeniowe, rygle i zasuwy oraz samozamykacze.


Z kolei, jeśli chodzi o wystrój ogrodu, znajdziesz u nas stylowe nogi do ławek, lampy zewnętrzne, oznaczenia domów i różnego typu dekoracje. Sprawią one, że Twoje podwórko zyska świeżości i nowego charakteru, który zachwyci całą rodzinę i wszystkich Twoich gości.


Zapraszamy również do kontaktu. Zespół Bonmario to eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na zadane pytania. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dostępność artykułów, wysyłka na dany adres, czy informacje o nowościach lub konkretnych produktach, wybierz odpowiednią dla Ciebie drogę komunikacji i skontaktuj się z nami. Możesz wykorzystać do tego podany w stopce na dole strony formularz lub adres e-mail. Czekamy właśnie na Ciebie!
 

Linki stalowe i system linkowy
Czat