Zamki do bram i furtek, zamki do ogrodzeń

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 317

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 317

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zamki do bram i furtek w sklepie bonmario.com

Zamki do bram i furtek stanowią podstawowy element mechanizmu zabezpieczenia ich przed samoistnym otwieraniem się i zamykaniem. W ofercie sklepu internetowego bonmario.com oferujemy różnorodne zamki do bram i furtek, obudowy i wkładki do zamków, zaczepy furtkowe, kasety do zamków oraz kłódki.

Zamki hakowe do bram przesuwnych i zabezpieczenia

Mamy w asortymencie również takie produkty jak zamki hakowe do bram przesuwnych oraz zamki zapadkowo-zasuwkowe przeznaczone do bram skrzydłowych. Oferujemy także specjalistyczne zabezpieczenia do furtek ogrodzeniowych (np. z klawiaturą nierdzewną do wpisania kodu dostępu), zamki przemysłowe i antypaniczne, ułatwiające drogę ewakuacji w sytuacjach zagrożenia.

Zamki do ogrodzeń renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdują się odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne zamki do bram i ogrodzeń od renomowanych producentów Locinox, LOB i PSG. Wszystkie produkty są proste w montażu a nasz zespół specjalistów oferuje pomoc w doborze odpowiedniego zamka do bram, furtek i ogrodzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, między innymi skrzynki na listy, domofony, napędy do bram i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej