Zadbaj o prywatność na Twojej posesji

Taśma ogrodzeniowa

Zadbaj o prywatność na Twojej posesji

Taśma na ogrodzenie 

Taśma ogrodzeniowa pozwoli Ci na odrobinę prywatności! 

Montaż taśmy na ogrodzenie to bardzo nowoczesna i praktyczna metoda, która z łatwością pozwoli Ci na trochę prywatności, odgradzając się od sąsiadów. Produkt ten cieszy się zainteresowaniem zwłaszcza u klientów posiadających duże domy z ogrodem. Jest to również idealna opcja dla rodzin z dziećmi oraz dla właścicieli psów. Przestrzeń za ogrodzeniem nie będzie już prowokować do niewłaściwych zachowań domowych pupili i pozwoli im skupić się na “tu i teraz”. 


Wytrzymała i niskobudżetowa alternatywa dla murowanego ogrodzenia 

Proponowane przez nas taśmy ogro­dze­nio­we wy­ko­na­ne są z wy­trzy­ma­łe­go i od­por­ne­go na pro­mie­nio­wa­nie UV – Po­li­pro­py­le­nu, nie za­wie­ra­ją chlo­ru. Dużym plusem jest to, że takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż stawianie ogrodzenia z cegieł, kamieni, czy płyt. Jest to element łatwy w montażu i nie wymaga specjalnych umiejętności, ani wzywania fachowca. Wybierz taśmę w kolorze, który będzie pasować do aranżacji Twojego ogrodu: zieloną, szarą lub antracytową i odpręż się podczas wspólnego grillowania z rodziną. Takie rozwiązanie raz na zawsze sprawi, że zapomnisz o nieproszonych spojrzeniach w stronę Twoją i innych domowników. 


Taśma ogrodzeniowa jako element designu 

Jeśli szukasz elementu, który udekoruje Twoją ogrodową przestrzeń, to zdecydowanie możesz pobawić się i poeksperymentować z pomocą taśm na ogrodzenie. Opcji jest dużo! Możesz połączyć ze sobą 2, albo nawet 3 kolory, możesz montować je na wiele sposobów: na przemian, na ukos, możesz robić pasy prześwitu na ogrodzeniu - wszystko zależy od Twoich oczekiwań i upodobań estetycznych. 

Taśma ogrodzeniowa jako element chroniący przed warunkami zewnętrznymi 

Taśmy ogrodzeniowe znajdą swoje zastosowanie nie tylko na ogrodzeniach siatkowych, odgradzających Cię od sąsiadów, ale także na ogrodzeniach od altany albo oddzielających posesję od ulicy, a nawet na balkonie. Masz tutaj pełną dowolność, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Dodatkowym atutem jest to, że chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: redukują porywiste uderzenia wiatru, chronią przed nawiewem śniegu, a także przed wtargnięciem na posesję nieproszonych gości, takich jak żaby, czy ślimaki, które specjalizują się w niszczeniu ogrodowej roślinności. Jest również świetnym sposobem na niwelowanie hałasu z zewnątrz, np. jeśli przy Twojej posesji budują się nowi sąsiedzi, albo mieszkasz przy ruchliwej ulicy. Dzięki takiej taśmie z pewnością poprawisz jakość codziennego życia oraz będziesz korzystać z ogrodu z wielką przyjemnością.

Zobacz taśmy!