• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Wideo
  • Zamienniki
  • Opinie
  • Do pobrania

Zamek elektroniczny Tedee GO – grafitowy, z czarnym przyciskiem


Elektroniczny zamek Tedee Go redefiniuje pojęcie komfortu. W jaki sposób? Poprzez oferowanie możliwości otwierania i zamykania drzwi przy użyciu urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet, niezależnie od tego, czy działają na systemie iOS, czy Android — a także za pomocą Apple Watch.


Zamek, stworzony przez ekspertów z Gerdy oraz specjalistów IoT, instaluje się od wewnątrz drzwi, co czyni go niewidocznym dla osób z zewnątrz i jednocześnie gwarantuje, że spełnia on wszystkie standardy bezpieczeństwa w zakresie użytkowania.

 

PROSTY I SZYBKI MONTAŻ


Z zamkiem Tedee Go nie musisz się martwić — czy to wymianą zamka, czy koniecznością dokupienia dodatkowych elementów. Możesz zatrzymać dotychczasowe, tradycyjne klucze i oryginalne okucia, jednocześnie doświadczając luksusu obsługi inteligentnego zamka.

 

Instalacja zamka, odbywająca się od wewnętrznej strony drzwi, jest nie tylko prosta, ale również niewidoczna dla osób znajdujących się na zewnątrz. W zestawie z elektronicznym zamkiem otrzymasz kompletny pakiet, zawierający wszystkie niezbędne elementy do samodzielnej instalacji, co gwarantuje łatwy, szybki montaż. 

 

 

 

 

Otwieraj drzwi zdalnie – z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Przekazuj wirtualne klucze, monitoruj aktywność zamka i bądź na bieżąco

 

Udzielaj dostępów – Ty wyjeżdżasz, rośliny zostają? Nie ma problemu. Przekaż wirtualne klucze znajomym i ciesz się zasłużonym wypoczynkiem

 

Korzystaj z automatycznego otwierania drzwi – wracasz z torbami pełnymi zakupów? Klucze masz na samym dnie torby? Nie szkodzi. Użyj smartfona i otwórz drzwi jednym kliknięciem

 

 

TRZY POZIOMY DOSTĘPU

 właściciel
— ma dostęp do wszystkich funkcjonalności zamka i zarządza dostępami pozostałych użytkowników
administrator — może korzystać ze wszystkich funkcjonalności zamka i zarządzać dostępem dla gości
gość — może otwierać i zamykać zamek zgodnie z przyznanym dostępem

 


BEZPIECZEŃSTWO


Mechanizm napędzający zamek to innowacyjna i opatentowana konstrukcja opracowana przez inżynierów Gerdy i ekspertów IoT
. Wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Ten sam system zabezpieczeń wykorzystywany jest przez światowych liderów technologicznych.

 

 

WKŁADKA DO ZAMKA TEDEE GO


Nowy zamek Tedee GO nie wymaga wymiany wkładki ani dostosowywania jej w szczególny sposób. Jedynym wymaganiem dotyczącym wkładki jest to, że musi ona posiadać funkcję tak zwanego bezpiecznego sprzęgła. Jest to funkcja, która umożliwia obrót jednocześnie dwoma kluczami, gdy oba klucze włożone są do wkładki po obu stronach. Jest to niezbędne do działania Tedee GO i cały czas daje możliwość otwarcia drzwi kluczem z zewnątrz. Jeśli Twoja wkładka nie posiada takiej funkcji, zalecamy jej wymianę.

 

Jeżeli wkładka Euro-profil wystaje poza oszyldowanie co najmniej 3 mm od strony wewnętrznej (od strony montażu zamka Tedee GO), zamek można zamontować bezpośrednio na wkładce.

Jeżeli wkładka wystaje mniej lub jest zlicowana z oszyldowaniem drzwi, należy zastosować adapter (dostarczany w komplecie z zamkiem). Jednak w tym przypadku musimy się upewnić, czy rozetka jest stabilnie zamontowana (w szczególności, czy nie jest tylko zatrzaśnięta na plastikowej podstawie), a powierzchnia szyldu wokół wkładki jest gładka, równa i niepokryta powłoką, która mogłaby pod wpływem przyklejenia do niej adaptera ulegać łuszczeniu lub odrywaniu. Jeśli mocowanie rozetki jest niestabilne, a powłoka nie spełnia warunków, zalecamy kupno nowej wkładki z bezpiecznym sprzęgłem, która będzie wystawać z rozetki co najmniej 3 mm i montaż Tedee GO na wkładce.


W przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz odległość pomiędzy wkładką i ościeżnicą MUSI wynosić co najmniej 40 mm — jeżeli odległość ta jest mniejsza, zamek Tedee GO po zamontowaniu na wkładkę może w trakcie otwierania drzwi zahaczać o ościeżnicę.

 

 

Ostatnio oglądane