• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Wideo
  • Zamienniki
  • Opinie
  • Do pobrania

Grafitowy zamek elektroniczny Tedee Lock PRO – grafitowy

Z inteligentnym zamkiem Tedee otworzysz drzwi swojego domu, mieszkania lub biura na odległość. Ten zaawansowany zamek, stworzony przez ekspertów z Gerdy we współpracy ze specjalistami od IoT, umożliwia otwieranie/zamykanie drzwi za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Może to być smartfon lub tablet, z systemem iOS, jak i Android — aplikacja jest kompatybilna również z Apple Watch.


Specjalnie zaprojektowany akumulator gwarantuje działanie zamka co najmniej przez 6 miesięcy
. W razie konieczności doładowania, aplikacja wysyła powiadomienie z odpowiednim wyprzedzeniem. Cały proces ładowania jest szybki i wygodny — zaledwie kilka godzin zapewnia energię na następne pół roku bezproblemowego użytkowania urządzenia.

 

 

 

APLIKACJA TEDEE

 

ZDALNA OBSŁUGA ZAMKA — udzielaj dostępu do swojego domu, mieszkania lub biura, przesyłając klucze elektroniczne. Zarządzaj swoimi drzwiami na odległość, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, a przy tym śledź aktywność zamka.

 

POWIADOMIENIA — konfiguruj powiadomienia zgodnie z własnymi preferencjami. Aplikacja powiadomi Cię, gdy drzwi zostaną otwarte lub zamknięte. Dostaniesz również informację o każdej próbie nieautoryzowanego dostępu w czasie Twojej nieobecności, a także ostrzeżenie, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej akceptowalnego poziomu.

 

DZIENNIK AKTYWNOŚCI — bez względu na to, gdzie jesteś, masz stały dostęp do historii dostępu do drzwi. Aplikacja wskazuje szczegóły każdej operacji (np. czy drzwi były otwierane lub zamykane ręcznie, przyciskiem czy przez aplikację). Dzięki temu masz nie tylko pełną kontrolę, ale także pewność, czy dzieci bezpiecznie wróciły do domu, czy wyszły na czas do szkoły.

 

AUTO-OTWIERANIE przestań martwić się o zgubione klucze, zwłaszcza kiedy wracasz obładowany zakupami. Funkcja auto-otwierania sprawi, że drzwi odblokują się automatycznie, gdy tylko zbliżysz się do nich.

 

 

Kontroluj dostęp do domu przy użyciu trzech wirtualnych kluczy. Indywidualne konta użytkowników pozwalają natychmiastowo sprawdzić, kto i kiedy korzystał z zamka.

Przekazuj wirtualne klucze rodzinie, znajomym i serwisowi sprzątającemu. Pozwól im otwierać drzwi smartfonem, według ustalonych przez Ciebie reguł.

Korzystaj z automatycznego otwierania i zamykania drzwi. Zapomnij o nerwowym szukaniu kluczy i ciesz się wygodą. 

 

 

 

 

ZAUFAJ MECHANIZMOWI W SERCU TEDEE PRO


to połączenie ślusarskiego dziedzictwa i inżynierii przyszłości. Zaawansowana konstrukcja nadaje inteligentnym funkcjom siłę najbardziej dynamicznej, bezpiecznej i niezawodnej obsługi Twojego zamka.


 


TEDEE WE WSPÓŁPRACY Z AIRBNB

Przydzielaj i przekazuj dostęp automatycznie swoim gościom z Airbnb, integrując Tedee z platformami do zarządzania kanałami: Guesty lub Smoobu.


Airbnb nie integruje się bezpośrednio z Tedee, jednak oba systemy łączą się poprzez platformy do zarządzania rezerwacjami firm trzecich, jak Guesty i Smoobu. Kompatybilne zarówno z Airbnb, jak i Tedee, pozwalają na bezproblemowe połączenie Twojej oferty wynajmu z inteligentnym zamkiem.PAMIĘTAJ O WKŁADCE

Zamek Tedee można zamontować na wkładce modułowej GERDA SLR.

Potrzebną wkładkę znajdziesz w naszej ofercie.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • zamek Tedee,
  • przewód micro USB z adapterem magnetycznym,
  • klucz imbusowy — do montażu,
  • instrukcja obsługi.

Wkładka Euro-profil musi wystawać poza oszyldowanie od strony wewnętrznej (od strony montażu zamka tedee PRO) co najmniej 2 mm.

 W przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz odległość pomiędzy wkładką Euro-profil a ościeżnicą MUSI wynosić co najmniej 30 mm – jeżeli odległość ta jest mniejsza, zamek po zamontowaniu na wkładkę może w trakcie otwierania drzwi zahaczać o ościeżnicę.

 

 

Ostatnio oglądane