• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

Wielofunkcyjna, przelotowa skrzynka pocztowa

przeznaczona do wmurowania w elewacji budynku, ogrodzeniu betonowym, lub wykonanym z cegieł. Skrzynka posiada przedni panel o wymiarach 370 x 175 mm, wykonany ze stali nierdzewnej, zaopatrzony we wrzut frontowy, zabezpieczony pokrywą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi. Kabinet skrzynki jest regulowany od 265 mm do 410 mm.

Kieszeń skrzynki, wykonana została ze stali ocynkowanej ogniowo i zakończona drzwiami ze stali nierdzewnej, zamykanymi na zamek, po stronie posesji. Dodatkowo panel frontowy wyposażono w przeźroczyste okienko przystosowane do umieszczenia plakietki informacyjnej z imieniem i nazwiskiem.

Produkt łączy w sobie wysoką funkcjonalność, trwałość oraz niezwykle elegancki i nowoczesny wygląd, a dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, zapewnia jego długą żywotność. Produkt gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

 

Współczesne skrzynki na listy łączą w sobie funkcjonalność z designem. Jeśli prezentowany model nie odpowiada Twoim potrzebom, zachęcamy do odkrycia innych produktów w kategorii skrzynki na listy. 

Materiał:

Stal nierdzewna/stal ocynkowana ogniowo

Kolor:

Srebrny

Wysokość panelu frontowego:

175 mm

Szerokość panelu frontowego:

370 mm

Przedni wrzut:

TAK

Górny wrzut:

NIE

Waga:

7 kg

Okienko na wizytówkę:

TAK

Okienko do sprawdzenia zawartości:

NIE

Gazetnik:

NIE

Ostatnio oglądane