Blog

Jak poprawić zasięg pilota do bramy?

Sterowanie bramą za pomocą pilota to powszechne i wygodne rozwiązanie. Zwłaszcza w chłodne i deszczowe dni doceniamy luksus nie wychodzenia z samochodu. Z pomocą jednego przycisku nie musimy używać własnej siły do otwierania bramy. Zdarza się jednak, że zasięg pilota jest zakłócony i tracimy przez to nerwy...

Dzisiaj

Jak dopasować drzwi przesuwne do stylu domu?

Drzwi przesuwne to atrakcyjne połączenie designu i praktyczności. Mogą być przeciwwagą do eleganckiej klasyki, stanowić połączenie stylu retro z nowoczesnym lub podkreślić rustykalny klimat.

3 dni temu

Jesienne renowacje wokół domu

Jesienią przycinamy drzewa i przygotowujemy nasze rośliny na przezimowanie. To także dobry moment na przeprowadzenie konserwacji drewnianych lub metalowych elementów w naszym ogrodzie. Możemy ochronić je przed wilgocią i mrozem oraz cieszyć się ładną aranżacją w chłodniejsze dni.

7 dni temu

Klucze już nie będą Ci potrzebne. Poznaj inteligentny zamek Linus Smart Lock

Inteligentny zamek Linus Smart Lock sprawi, że klucze nie będą Ci więcej potrzebne. Najnowocześniejsza technologia pozwoli Ci w bezpieczny sposób kontrolować drzwi wejściowe z dowolnego miejsca na świecie. Sprawdź!

10 dni temu

Dlaczego ogrodzenia kute są popularne?

Ogrodzenia kute nieustannie cieszą się popularnością ze względu na piękne wzory i ponadczasowość. Zawdzięczają ją możliwości zrealizowania własnego projektu oraz niezwykłej trwałości.

14 dni temu

Napęd do bramy: jakie błędy popełniamy podczas montażu i użytkowania?

Automatyka do bram znacznie poprawia nasz komfort na co dzień.  Aby w pełni cieszyć się z wygody, jaką gwarantuje nam automatyka do bram, należy zadbać o jej odpowiedni montaż i prawidłowe użytkowanie.

15 dni temu

Skrzynki na listy z domofonem. Funkcjonalne i designerskie

Skrzynka pocztowa z domofonem to nowoczesne rozwiązanie. Decyduje się na nie wiele osób i chwali sobie wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

17 dni temu

Metalowe ozdoby. Nadaj wyjątkowy charakter swoim wnętrzom

Metalowe ozdoby to nowoczesny i ponadczasowy dodatek, który w ciekawy sposób podkreśli charakter każdego wnętrza. Chcemy przecież mieć piękne otoczenie, w którym czujemy się dobrze!

21 dni temu

Jaki system drzwi przesuwnych wybrać?

Drzwi przesuwne to modny element aranżacji wnętrz stosowany w domach i w niektórych miejscach użytku publicznego. Ich popularność to zasługa niezwykłej funkcjonalności i możliwości łączenia stylów. Jaki system drzwi przesuwnych wybrać?

29 dni temu

Jak zaaranżować balkon? Pomysł na balkon w bloku

Zazwyczaj balkon jest trudnym do zaaranżowania miejscem ze względu na jego małą powierzchnię i stopień nasłonecznienia. Możemy jednak przeprowadzić remont balkonu i stworzyć przyjemną oraz funkcjonalną przestrzeń.

2 miesięcy temu

Czym charakteryzują się elementy kute POSTAL?

Czy wiesz, że w naszej ofercie możesz wybierać spośród niemal 1000 elementów kutych? Poznaj najwyższą jakość produktów z oferty Postal i stwórz ponadczasowe ogrodzenia, balustrady, czy elementy dekoracyjne wystroju wnętrz.

3 miesięcy temu

Co to jest malowanie proszkowe?

W naszym artykule wyjaśnimy, na czym polega proces malowania proszkowego i wskażemy, który z jego etapów jest najważniejszy. Wyjaśnimy również co odróżnia tę metodę od tradycyjnego malowania powierzchni farbami rozpuszczalnikowymi.

3 miesięcy temu