Blog

Brama łamana – kiedy powinniśmy się na nią zdecydować?

Wąska działka, stromy wjazd, krótki podjazd. W każdym z tych przypadków wybór bramy wjazdowej wiąże się z komplikacjami. Odpowiedzią na problemy, czy to z brakiem miejsca, czy nierównym terenem, okaże się brama harmonijkowa. Co ją charakteryzuje? Wyjaśniamy, jak działa mechanizm bramy łamanej i przedstawiamy zalety związane z jej użytkowaniem.

Przeczytaj wpis

Zamiast drzwi... drzwi przesuwne?

Restauracje, hotele, sale bankietowe. Wielkopokojowe mieszkania, przestronne domy i skromne kawalerki. System drzwi przesuwnych to opcja, która sprawdzi się w każdym z tych miejsc. Co wpływa na jej popularność? I dlaczego coraz częściej zastępuje tradycyjne rozwiązania? Zobacz, czym wyróżniają się drzwi przesuwne i sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Przeczytaj wpis

Szopa ogrodowa – co musisz o niej wiedzieć?

Na narzędzia, urządzenia i przedmioty, które lubią się gubić. Szopa do ogrodu to rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością zadbasz o porządek – zarówno ten na podwórku, jak i wśród akcesoriów. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Podpowiadamy, które parametry okażą się kluczowe.

Przeczytaj wpis

Blokada parkingowa – zabezpieczenie miejsca postojowego

Blokada parkingowa to jeden z tych przedmiotów, który może wydawać się niepotrzebny. Perspektywa szybko ulega jednak zmianie, gdy ktoś, czwarty dzień z rzędu, zajmuje nasze miejsce postojowe, a my, chcąc nie chcąc, tracimy cenne minuty na poszukiwanie przestrzeni zastępczej. Aby zaoszczędzić – zarówno czas, jak i nerwy – dobrze jest więc sięgnąć po odpowiednią zaporę.

Przeczytaj wpis

Kłódka – wybierz najlepsze zabezpieczenie

Chociaż wygląda niepozornie, stanowi jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie cennych dla nas rzeczy. Kłódka, bo to właśnie o niej mowa, przydaje się w ogrodzie, na działce i w terenie roboczym, czyli wszędzie tam,  gdzie przechowujemy wartościowe przedmioty. Walizka, rower czy żaglówka – z pomocą kłódki z łatwością zabezpieczysz to, co ważne, bez obaw o ewentualną kradzież.

Przeczytaj wpis

Powody, dla których warto wybrać zestaw wideodomofonowy

Początkowo wykorzystywane jedynie przy obiektach przemysłowych, dziś coraz popularniejsze w prywatnym użyciu. Zestawy wideodomofonowe to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa lokatorów. W jaki sposób? I czym wyróżniają się zestawy marek Came i Nice? Sprawdź, dlaczego to właśnie na produkty tych marki warto postawić.

Przeczytaj wpis

Jesienne porządki!

Nasza oferta dla domu i ogrodu Ci w tym pomoże

Bezpieczny dom – z jakich zabezpieczeń korzystacie?

Chcesz wiedzieć, kto stoi pod Twoimi drzwiami? Czy dzieci i zwierzęta są bezpieczne, czy wszystkie wartościowe przedmioty leżą na swoim miejscu? Oto szereg udogodnień, które zagwarantują Ci spokojny sen: inteligentny zamek Linus Smart Lock, elektroniczny wizjer drzwiowy, kamera wewnętrzna oraz skrytka na klucze z zamkiem szyfrowym.

Przeczytaj wpis

Wiosenne porządki, czyli o przydatnych akcesoriach

Gdy za oknem robi się coraz cieplej, a promienie słońca zachęcają do wyjścia na świeże powietrze, jedno jest pewne: czas zabrać się za wiosenne porządki. Renowacja, konserwacja i drobne naprawy – po zimie liczba niecierpiących zwłoki zadań potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jak więc się do nich przygotować?

Przeczytaj wpis

Ostatnio oglądane