• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

Uchwyt punktowy rotula do szkła - fi50 mm, M10 x 90, do szkła 8 - 17,52 mm, satyna

 

 

Uchwyt punktowy rotula do szkła przeznaczony do powierzchni płaskich to solidny element montażowy, który łączy trwałość z estetycznym wykończeniem. Wykonano go ze stali nierdzewnej AISI 304, dlatego dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu i zachowuje odporność na wilgoć oraz korozję.

Model o wymiarach fi 50/50 z gwintem M10x90 został przystosowany do szkła o grubości od 8 do 17,52 mm, dzięki czemu znajduje zastosowanie w różnych realizacjach ze szkłem. Satynowe wykończenie nadaje mu nowoczesny wygląd, a pusty dystans pozwala uzyskać estetyczny i funkcjonalny efekt montażu. To rozwiązanie, które wspiera stabilne mocowanie szyby, a jednocześnie dobrze prezentuje się w gotowej konstrukcji.

 

 

 

Co charakteryzuje uchwyt punktowy do szkła Pinox:

 

  • Stal nierdzewna AISI 304: zapewnia dobrą odporność na korozję, wilgoć i zużycie.

 

 

  • Do powierzchni płaskich: uchwyt przeznaczono do montażu na płaskim podłożu, co zwiększa jego uniwersalność.

 

 

  • Do szkła 8 - 17,52 mm: zakres ten pozwala dopasować produkt do wielu popularnych tafli szklanych.

 

 

  • Gwint M10x90: odpowiedni parametr montażowy do stabilnego osadzenia uchwytu.

 

 

  • Średnica 50 mm i szerokość podstawy 50 mm: wymiary sprzyjają pewnemu mocowaniu i estetycznemu wyglądowi.

 

 

  • Otwór montażowy szkła fi 18 mm: ułatwia prawidłowe dopasowanie uchwytu do szyby.

 

 

  • Satynowe wykończenie: podkreśla nowoczesny charakter produktu i dobrze komponuje się ze szkłem oraz stalą.

 

 

 

Stabilne mocowanie szkła

 

Ten typ uchwytu został zaprojektowany z myślą o pewnym i trwałym montażu tafli szklanych. Odpowiednio dobrane wymiary oraz konstrukcja do powierzchni płaskich sprawiają, że produkt dobrze wspiera szkło w codziennym użytkowaniu. To ważne zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i estetyki całej realizacji.

 

 

 

Estetyczne wykończenie i trwały materiał

 

Zastosowanie stali nierdzewnej AISI 304 oraz satynowego wykończenia sprawia, że uchwyt prezentuje się nowocześnie i profesjonalnie. Materiał dobrze radzi sobie w środowisku narażonym na wilgoć, a powierzchnia zachowuje schludny wygląd przez długi czas. Dzięki temu produkt łączy walory praktyczne z estetycznym efektem końcowym.

 

 

Uchwyt punktowy Pinox
Typ produktu uchwyt punktowy rotula do szkła
Przeznaczenie do powierzchni płaskich
Sposób montażu do wkręcenia
Materiał stal nierdzewna AISI 304
Wykończenie satyna
Średnica uchwytu 50 mm
Szerokość podstawy 50 mm
Gwint M10 x 90
Średnica otworu montażowego szkła 18 mm
Zakres grubości szkła 8 - 17,52 mm
Dystans pusty
Odporność na korozję tak
Ostatnio oglądane