• Opis produktu
  • Opinie

Tarcza zdzierająca o średnicy 125 mm i grubości 6,0 mm.

Tarcza zdzierająca o podwyższonej twardości przeznaczona do obróbki stali czarnej i nierdzewnej. Pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów szlifowania tarczą tnącą. Tarcze zdzierające przeznaczone są do: szlifowania powierzchniowego, obróbki spawów, fazowania, odgratowywania i szlifów pachwinowych. 

Zalety:

  • Szybki postęp prac i wysoka ekonomiczność dzięki bardzo dobrym właściwościom szlifowania.
  • Duża żywotność.
  • Możliwość stosowania na szlifierkach o małej mocy. Dobre właściwości szlifujące już przy niewielkim nacisku.

Star Flex, to marka utworzona przez firmę Postal Steel Group. Narzędzia, znajdujące zastosowanie przy obróbce powierzchni oraz cięciu materiałów asygnowane znakiem Star Flex, od wielu już lat, zyskują uznanie tysięcy warsztatów, przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą. W gamie najwyższej jakości narzędzi, oferujemy: tarcze do cięcia stali, tarcze zdzierne oraz tarcze listkowe do szlifowania. Narzędzia marki Star Flex to gwarancja wysokich parametrów pracy, niezawodności oraz bezpieczeństwa.

Opinie

Opinie klientów

5
1 Opinia
0
0
0
0
1
warto zamówić
Tarcza zdzierająca jest fajnej jakości. Bardzo wygodnie się nią szlifuje, daje dobry komfort pracy. Nie wymaga dużo siły. Zdecydowanie spełnia oczekiwania. Niedługo napewno będę zamawiać ponownie. Warte zamówienia. Z czystym sumieniem polecam.
10
20
50

Ostatnio oglądane

Czat