• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Opinie

Wielofunkcyjna skrzynka przelotowa, montowana w przęśle ogrodzenia- surowa 

 

Jest to nowoczesna, kwadratowa skrzynka przelotowa montowana w przęśle ogrodzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania kosztownych przeróbek adaptacyjnych w słupku ogrodzenia.


Skrzynka to niezbędny i obowiązkowy element każdego domu czy mieszkania, dlatego warto zwrócić uwagę na jakość oraz estetykę produktu. 

 

Produkt ten to połączenie funkcjonalności, trwałości i nowoczesnego wyglądu, o wymiarach 400 x 400 x 162 mm. Dedykowany do obsługi formatu C4, idealna dla większych przesyłek, czy katalogów. 

 

Skrzynka posiada dwustronną konstrukcję.


Od strony zewnętrznej ogrodzenia znajduje się otwór wlotowy o wymiarach 365 x 50 mm, wyposażony w pokrywę chroniącą korespondencję przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


Po stronie posesji skrzynka wyposażona jest w duże drzwiczki zamykane na kluczyk, w dolnej ich części znajduje się przezroczysty szyld z tworzywa sztucznego, dzięki któremu możliwa jest kontrola zawartości skrzynki, bez konieczności otwierania.

 

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości do produkcji gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Skrzynka jest w stanie surowym, do samodzielnego wykończenia.

 

W zestawie z dwoma kluczykami.

 

 

Materiał:

Blacha ocynkowana elektrolitycznie

Kolor:

Srebrny

Wysokość:

400 mm

Szerokość:

400 mm

Głębokość:

160 mm

Format korespondencji:

C4

Waga brutto:

4,8 kg

Ostatnio oglądane