• Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Wideo
  • Opinie
  • Do pobrania

Jednostronny mechaniczny zamek szyfrowy do zamków wpuszczanych Vita Locinox - pod profile o głębokości min. 50 mm, czarny

 

 

 

Jeśli szukasz niezawodnego, całkowicie mechanicznego zamka do systemów ogrodzeniowych lub bramowych, model Vita Locinox to sprawdzony wybór. Dzięki jednostronnej klawiaturze szyfrowej oraz wkładce zgodnej z systemem GSZ (klucze typu Z), urządzenie zapewnia pełną kontrolę dostępu od zewnątrz, jednocześnie umożliwiając swobodne wyjście od środka – bez elektroniki, bez komplikacji.

 

Zaprojektowany z myślą o intensywnej eksploatacji, zamek sprawdza się zarówno na posesjach prywatnych, jak i w obiektach komercyjnych czy przemysłowych. Trwała konstrukcja i odporność na warunki atmosferyczne czynią go niezastąpionym rozwiązaniem w miejscach, gdzie liczy się prostota i niezawodność.

 

 

 

Co charakteryzuje zamek Vita Locinox:

 

  • Wkładka GSZ – klucze typu Z – umożliwia działanie w systemach klucza głównego, ułatwia organizację dostępu.

 

 

  • Jednostronna klawiatura szyfrowa – kontrola wejścia od zewnątrz, szybkie i wygodne opuszczanie strefy od środka.

 

 

  • Aluminiowa obudowa z teksturowanym wykończeniem czarną farbą – trwałe, wykończenie odporne na korozję i ścieranie.

 

 

  • Płytka antykodowa – chroni przed próbami manipulacji i odczytania kodu.

 

 

  • Brak potrzeby zasilania – pełna funkcjonalność bez baterii, przewodów czy programowania.

 

 

  • Kompatybilność z zamkami Locinox – współpracuje z modelami FIFTYLOCK, UNIWING oraz SFKU-V.

 

 

  • Dopasowanie do profilu 50 mm – idealne rozwiązanie do najczęściej stosowanych profili stalowych i aluminiowych.

 

 

 

 

Stworzony do działania w każdych warunkach

 

Mechaniczna konstrukcja zamka zapewnia nie tylko wysoką odporność na akty wandalizmu, ale też brak awarii wynikających z elektroniki. Dzięki temu Vita Locinox działa pewnie, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i przy dużym natężeniu ruchu.

 

 

 

 

 

 

Szybka integracja z systemami Locinox

 

Zamek montuje się sprawnie i bezproblemowo w profilach o głębokości 50 mm. Jego zgodność z popularnymi zamkami wpuszczanymi Locinox pozwala na łatwą modernizację lub rozbudowę istniejących instalacji bez potrzeby ingerencji w całą konstrukcję ogrodzenia czy furtki.

 

Zamek szyfrowy Locinox VITA
Wymiary 375 x 39 x 30 mm
Kolor Czarny
Typ zamka Mechaniczny 
Rodzaj obsługi Jednostronny – klawiatura kodowa od strony wejścia, wolne wyjście
Zasilanie Brak – działanie całkowicie mechaniczne
Materiał obudowy Aluminium malowane proszkowo 
Zabezpieczenia Blokada klamki po wpisaniu błędnego kodu
Odporność Wandaloodporny, odporny na warunki atmosferyczne
Kompatybilność z zamkami FIFTYLOCK (brak w zestawie)
Kompatybilność z akcesoriami Zaczepy SFKU-V, SFKO-V oraz skrzydła UNIWING
Wkładka GSZ Te same klucze typu Z

Zobacz jak przebiega instalacja zamka Vita:

 

Ostatnio oglądane