Oferta dla Deweloperów

Kompleksowo

 

właśnie tak budujemy naszą ofertę dla branży budowlanej.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:
- systemy balustrad całoszklanych,
- elementy ze stali nierdzewnej,
- napędy i akcesoria do bram przesuwnych oraz skrzydłowych,
- szlabany,
- blokady parkingowe,
- skrzynki lokatorskie,
- dekoracje ścienne,
- ozdoby wnętrz.

Chcesz się z nami skontaktować? Zapewniamy wsparcie managerów regionu na terenie całego kraju.

Zadzwoń do nas pod nr: + 48 61 648 28 28

Blokady parkingowe

Na kłódkę i zamek. W kształcie słupka, motyla, litery T. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze rodzaje blokad parkingowych, które skutecznie zabezpieczą miejsca postojowe – zarówno na nowoczesnym osiedlu, jak i przy przedsiębiorstwach, biurowcach i obiektach użyteczności publicznej.

 

 

Samozamykacze

Do furtek i drzwi: wejściowych, przeciwpożarowych, prowadzących na klatkę i do garażu. W nowoczesnym budownictwie samozamykacze odpowiadają za bezpieczeństwo – zmniejszają ryzyko włamań, chronią przed kradzieżą i aktami wandalizmu. Oprócz płynnego działania furtki lub drzwi gwarantują też wygodę – zwłaszcza osobom starszym i tym mającym problem ze swobodnym poruszaniem.

 

 

Inteligentny dostęp
Elektroniczny wizjer, skrytka na klucze i bezpieczny zamek – nasza akcesoria doskonale wpisują się w założenia inteligentnego domu. Funkcjonalne i łatwe w użyciu, umożliwiają zachowanie kontroli nad tym, co dzieje się w mieszkaniu, z każdego miejsca na ziemi. Tego typu rozwiązania sprzyjają łatwej komunikacji – czy to między lokatorami, czy domownikami i wykonawcami.