Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Piloty do bram

Liczba produktów:

88,09 zł
100,82 zł
Strona

Ostatnio oglądane

W tej kategorii zapraszamy do sprawdzenia oferty w zakresie takich produktów jak piloty do bram wjazdowych. Podstawową zaletą oferowanych tutaj rozwiązań jest ich uniwersalność i możliwość dopasowania do popularnych i często stosowanych systemów. Znając różnorodność potrzeb i oczekiwań Klientów stawiamy na szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań – oferujemy piloty tradycyjne, specjalne, puszkowe, czy ścienne – Ty wybierasz, który zapewni Ci największy komfort użytkowania.

 

Ponieważ stawiamy przede wszystkim na jakość, proponujemy piloty do bram garażowych wszystkich wiodących marek na rynku automatyki – takich jak Sea, Came, BFT, Nice Faac, czy też Beninca. Nowością wartą uwagi są piloty firmy Proxima – niezależnego producenta automatyki – dające możliwość sparowania z systemami znanych producentów. Oferując piloty do bram przesuwnych, zależy nam na tym, aby każdy, kto potrzebuje wygodnego sposobu otwierania bram, zyskał wygodne dla siebie rozwiązanie – zarówno pod kątem komfortu użytkowania, jak i funkcjonalności.

 

Uniwersalne piloty do bram – wygoda użytkowania

 

Uniwersalne piloty do bram garażowych zapewniają kompatybilność z wieloma systemami, co wpływa na możliwość swobodnego zarządzania wieloma urządzeniami za pomocą jednego pilota – wystarczy tylko zaprogramować urządzenie za pomocą fal radiowych.

 

Piloty zwykle posiadają od 2 do 8 kanałów, ale w przypadku potrzeby skorzystania z większej liczby przycisków, warto skorzystać z propozycji Proxima – funkcja Bi:KLIK obecna w tych urządzeniach pozwala na przypisanie każdemu z 6 przycisków dwóch urządzeń, dzięki czemu jednym pilotem można obsłużyć aż 12 systemów.

 

Działa to w następujący sposób – każdy przycisk zapamiętuje 2 urządzenia, włączając odpowiednie w zależności od kliknięcia – pojedynczego lub podwójnego. Możesz też zdecydować się na piloty specjalne – do zabudowy w samochodzie, przy użyciu przełącznika świateł lub klaksonu, a nawet dotykowe czy piloty do bramy garażowej podłączane do zapalniczki samochodowej.

 

Piloty uniwersalne do bram i nie tylko

 

Masz przejście z garażu do domu? Jeśli ta, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na piloty ścienne, które działają na zasadzie włącznika. Coraz nowocześniejsze urządzenia tego typu ułatwiają życie, pozwalają nie tylko na otwarcie bram wjazdowych i garażowych, włączenie oświetlenia, ale także na podniesienie rolet domowych – wszystkie domowe urządzenia radiowe obsłużysz jednym urządzeniem. Pozwól sobie na komfort życia codziennego, zaoszczędzając przy tym tak cenny czas.

 

Jak widzisz, piloty bramowe dostępne w sklepie Bonmario mają znacznie szersze zastosowanie niż po prostu wprawianie w ruch systemów bramowych. Udostępniając produkty mogące znacznie ułatwić codzienne życie, zależało nam na tym, aby realizować nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.

 

Wychodzimy z założenia, że uniwersalne piloty do bram, które można wykorzystać również do sparowania z innymi urządzeniami, warto wykorzystywać na szerszą skalę, co znacznie ułatwi codzienność i pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zachęcamy więc do zapoznania się z proponowanymi w tej kategorii urządzeniami – niewielka cena i ogromna funkcjonalność to podstawowe cechy dostępnych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pilot do bramy garażowej – cena

 

Wychodząc z założenia, że nasi Klienci powinni mieć dostęp do produktów odznaczających się zarówno wysokim standardem wykonania, funkcjonalnością, jak i niezaprzeczalną estetyka, zdecydowaliśmy się postawić na rozwiązania łączące w sobie te cechy. Dzięki temu niezależnie od wyboru stawiasz na produkt, który w stu procentach wpisze się w Twoje indywidualne oczekiwania.

 

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pilot do bramy wjazdowej, czy wariant naścienny, w naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz w najróżniejszych odmianach. Współpraca z renomowanymi markami pozwala nam świadczyć usługi w zgodzie z najbardziej wyśrubowanymi normami i przyjętymi standardami.

 

Jeśli interesuje Cię więc pilot do bramy, cena w naszym sklepie z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Zależy nam na tym, aby utrzymywać konkurencyjność cen przy jednocześnie wysokiej jakości produktów. Przekonaj się sam, że jest to możliwe. Wybierz dostosowany do swoich potrzeb uniwersalny pilot do bramy garażowej i tym samym postaw na znacznie większy komfort podczas wykonywania swoich codziennych czynności.

Piloty do bram