Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

BEZPIECZNY DOM

Liczba produktów:

172,10 zł
145,50 zł
218,30 zł
Ostatnio oglądane

Bezpieczny dom - kontrola dostępu i poczucie komfortu

 

Dom jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego warto się zastanowić jak urządzić dom, aby faktycznie był bezpieczny.

Z wykorzystaniem produktów z naszej oferty będziesz w stanie zadbać o każdy najmniejszy szczegół, od zabezpieczenia miejsca parkingowego przed budynkiem, przez rozpoznawanie gości jeszcze przed wejściem, aż po zabezpieczenia wartościowych przedmiotów w sejfach i wykrywanie niebezpieczeństw czujnikami dymu lub czadu.

 

Domofony w bezpiecznym domu

 

Domofony to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na identyfikację głosową osób i kontrolę, kto wejdzie na posesję, bez konieczności wychodzenia z domu. Wideodomofony dodatkowo pozwalają podejrzeć, kim jest osoba dzwoniąca przed wejściem. Domofony i wideodomofony to urządzenia, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w domu, chroniąc tym samym przed oszustami i kontaktem z niepożądanymi osobami. 

Domofony i wideodomofony w sklepie Bonmario

W naszym sklepie internetowym bonmario.com znajdują się zarówno klasyczne jak i bardziej nowoczesne domofony i wideodomofony z formie z słuchawką lub bez. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór domofonów jednorodzinnych lub wielorodzinnych, z funkcją interkomu i te bez. Stawiamy na funkcjonalne i bezpieczne domofony od renomowanych producentów Came i Nice, cechujących się odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia oraz najwyższą jakością przesyłu dźwięku i obrazu. Mamy w ofercie zestaw wideodomofonowy z wyświetlaczem LCD dla jak najlepszej jakości obrazu lub te z regulacją kąta widzenia kamery, a dla miłośników praktycznych rozwiązań zestawy skrzynki pocztowej z wideodomofonem.

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą domofony i wideodomofony do potrzeb każdego Klienta.

 

Blokady parkingowe

 

Blokada parkingowa to idealna kontrola dostępu twojego miejsca parkingowego przy budynku, może zabezpieczyć twój wjazd, miejsce prywatne, może być stosowana przy przestrzeniach wyłączonych z ruchu, gdzie blokuje możliwość wjazdu osobom nieupoważnionym.

Blokady w ofercie sklepu Bonmario wykonane są z wysokiej jakości materiałów- ze stali i ocynkowane ogniowo. Dzięki czemu są one odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, tj. na opady i niskie temperatury. Są wykończone metodą malowania proszkowego na wyraziste kolory, dzięki czemu są bardzo dobrze widoczne także w nocy.

Blokady parkingowe i korzyści z nich wynikające:

 • wygoda w użytkowaniu – blokada parkingowa sterowana pilotem to komfort w codziennym korzystaniu. Wciśnięcie jednego przycisku wystarczy, by podnieść lub opuścić zaporę,
 • unikanie konfliktów – dzięki blokadzie parkingowej unikasz sytuacji, gdy ktoś inny zajmuje Twoje miejsce, co może prowadzić do niechcianych spięć,
 • kontrola dostępu – jedynie Ty decydujesz, kto może korzystać z Twojego miejsca parkingowego. Dzięki temu masz pewność, że zawsze znajdziesz miejsce na swój samochód, co jest kluczowe po powrocie z pracy,
 • efektywne zarządzanie przestrzenią – automatyczne zabezpieczenia parkingowe określają konkretne miejsca postojowe, co zapobiega nieautoryzowanemu parkowaniu i gwarantuje lepsze rozmieszczenie samochodów na danym obszarze,
 • oszczędność czasu – nie musisz opuszczać samochodu, by aktywować blokadę, co pozwala zaoszczędzić cenny czas, zwłaszcza podczas porannego wyjścia do pracy.

Nasza kategoria blokad parkingowych dzieli się na dwie podkategorie, są to:

 • blokady parkingowe stałe: w kształcie słupka, montowane na stałe (nie nadają się do złożenia), dostępne w dwóch kolorach: białym z czerwonymi elementami odblaskowymi i żółtym z czarnymi elementami,
 • blokady parkingowe ruchome: są to blokady składane, w tej kategorii wybór ich jest jeszcze większy, blokady na zamek lub kłódkę, o trzech różnych kształtach i wariantach kolorystycznych. W tym przypadku umożliwią one dostęp tylko osobom mającym klucze. Obok nich znajdziesz także blokady parkingowe automatyczne od firmy Beninca i Came. To gwarancja wygody i bezpieczeństwa, dostępne są w zestawach z niezbędnymi akcesoriami, gotowe do samodzielnego montażu.

 

Skrytki i na klucze

 

Koniec z zostawianiem kluczy pod wycieraczką. Skrytki na klucze to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy musisz przekazać komuś klucze, a nie macie możliwości, aby zrobić to osobiście. Są świetnym rozwiązaniem także np. w pomieszczeniach dozorcy, który dysponuje wieloma pękami kluczy.

W asortymencie sklepu znajdziesz dwa rodzaje skrytek:

 • z zamkiem szyfrowym: idealne dla biur, magazynów, mieszkań na wynajem. Składają się z metalowego korpusu, a ich bezpieczeństwo zapewnia 4-cyfrowy kod do samodzielnego zaprogramowania. Podzielone na te z haczyki do zawieszenia kluczy i te bez.
 • na klucz: ich wnętrze wyposażone w haki, aby utrzymywać zawartość w odpowiednim porządku.

 

Czujniki czadu i dymu w bezpiecznym domu

 

Istnieje wiele zagrożeń, na które jesteśmy narażeni w naszym domu, mieszkaniu czy firmie. Między innymi może to być pożar, ulatnianie się gazu czy zatrucie czadem. Dlatego, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i domowników czy pracowników, warto zainwestować w odpowiednie czujniki bezpieczeństwa.

Poniżej przedstawiamy dostępne opcje czujników w sklepie Bonmario, w które warto wyposażyć domy, firmy lub biura:

 • czujnik gazu ziemnego (metanu) - zalecany montaż przy kuchenkach, urządzeniach grzewczych itp.
 • czujnik gazu usypiającego - zastosowanie znajdzie przy wykrywaniu np. oparów chloroformu,
 • czujnik czadu (tlenku węgla) - wykrywa niebezpieczne stężenie gazu w określonym czasie,
 • czujnik gazu propan-butan (LPG) - zaleca się montaż w garażach lub na parkingach podziemnych, ponieważ gaz ten stosowany jest np. jako paliwo w pojazdach.

Dobór właściwych czujników bezpieczeństwa powinien być dostosowany do konkretnych wymagań i charakterystyki danego miejsca. Przed zakupem konkretnego typu warto głęboko zastanowić się nad potencjalnymi zagrożeniami i najlepszym miejscem do ich zamontowania.

 

Poza wyżej wymienionymi w naszej kategorii znajdziesz także:

 

Zapięcia rowerowe - produkty wysokiej jakości, odporne na przecięcia i uderzenia.
Systemy alarmowe - intuicyjne urządzenia z zaawansowanymi funkcjami komunikacyjnymi.
Sejfy - idealne do przechowywania Twoich cennych przedmiotów, dokumentów czy pieniędzy.
Wizjery i inteligentne zamki - zamki sterowane z poziomu aplikacji, czy wizjery wyposażone w kamery i ekrany, umożliwiające automatyczny zapis zdjęć lub wideo.
Odwiedzając tę kategorię, zaopatrzysz swój dom we wszystkie niezbędne elementy, które zwiększą Twój poziom bezpieczeństwa i komfortu.