Pozycja rosnąco
Indeks rosnąco
Indeks malejąco
Cena rosnąco
Cena malejąco
Popularność rosnąco
Popularność malejąco
Alfabetycznie rosnąco
Alfabetycznie malejąco
36
72
108

Elementy blokujące

Liczba produktów:

10,59 zł
1,48 zł

Ostatnio oglądane

Stopery, odbojniki i nóżki – elementy blokujące

 

W naszym asortymencie, pośród elementów blokujących, znajdziesz:

 
  • odbojniki,
  • stopery do bram,
  • nóżki blokujące do drzwi.
 

Wszystkie te artykuły służą do spowolnienia lub zatrzymania ruchu: drzwi, furtki lub bramy. Dzięki temu gwarantują bezpieczne działanie całego mechanizmu – chronią przed gwałtownymi uderzeniami, czy to o ścianę, czy o słupek.

 

W zależności od przeznaczenia elementy blokujące różnią się kształtem, wielkością i materiałem wykonania. Sprawdź naszą ofertę, zobacz, jakie mamy modele, i wybierz ten, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

 

Stopery do bram – rodzaje

 

Wybierając stoper do bramy musimy zwrócić uwagę na dwie rzeczy – rodzaj bramy i sposób jej otwierania. Dostępne w naszym internetowym sklepie stopery dzielą się na:

 
  • stopery do bram skrzydłowych,
  • stopery do bram łamanych,
  • stopery do bram przesuwnych.
 

Co je różni? Najczęściej sposób montażu. Najprostszy w instalacji będzie oczywiście stoper przykręcany – ze specjalnymi otworami, przeznaczony do montażu nawierzchniowego.

 

Jeśli chodzi o wygodę, to korzystnym wyborem okaże się stoper regulowany. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z nieregularnym ukształtowaniem terenu. Częste opady atmosferyczne, zapadająca się ziemia lub pies, który regularnie przekopuje teren – stopery z regulowaną wysokością przydadzą się w każdej z tych sytuacji.

 

Jaki stoper do bramy dwuskrzydłowej?

 

Stoper do bramy dwuskrzydłowej służy jako blokada – powstrzymuje ewentualne uderzenia, zapobiega uszkodzeniom skrzydeł. Aby element okazał się jednak wytrzymały, warto zwrócić uwagę na materiał jego wykonania.

 

Najpraktyczniejszym wyborem okażą się stopery wykonane ze stali ocynkowanej: trwałe, odporne na korozję i zgniecenia. Wytrzymały materiał sprawi, że skutecznie ograniczą ruch bramy – wykluczą jej nadmierne otwarcie, które mogłoby skutkować uszkodzeniem nieopatrznie zaparkowanego w pobliżu auta.

 

Bezpieczeństwo, czyli nóżka blokująca do drzwi

 

Przeciągi, które powodują trzaskanie drzwi? Drzwi, które – gwałtownie otwierane i zamykane – uszkadzają ściany? Z nóżką blokującą szybko pozbędziesz się wymienionych problemów. To dzięki niej skutecznie zablokujesz ruch drzwi, a tym samym zapobiegniesz ich przypadkowemu otwarciu lub zamknięciu.

 

Dostępne w naszej ofercie nóżki blokujące są łatwe w montażu – wystarczy, przy użyciu śrub, przykręcić je do skrzydła drzwi. Jeśli chodzi o wymiary, oferujemy nóżki o wysokości od 150 mm do 265 mm – brązowe, czarne lub białe.

 

Wykorzystanie nóżek jest szerokie: od biurowców, szkół i placówek publicznych, przez prywatne mieszkania i domy. W skrócie – wszędzie tam, gdzie chcemy zwiększyć bezpieczeństwo. Nóżki pozwalają uniknąć ryzyka, czy to uderzenia przechodzących osób, czy uszkodzenia pobliskiej ściany.

 

Gumowe odbojniki – zastosowanie

 

W naszym internetowym sklepie znajdziesz odbojniki – zarówno te do stosowania na zewnątrz, przeznaczone do bram i furtek, jak i do wewnątrz, dopasowane do drzwi. Oba rodzaje odbojników wyposażone są w gumę: warstwę ochronną, która zabezpiecza – ścianę, drzwi, bramę, furtkę – przed uszkodzeniami. Guma nie zawiera szkodliwych związków i jest neutralna zapachowo, dzięki czemu nie zagraża zwierzętom i bez przeszkód może być stosowana wewnątrz pomieszczeń.

 

Parametry techniczne elementów blokujących

 

Wszystkie dostępne w naszym sklepie elementy blokujące, tj. stopery, odbojniki i nóżki do drzwi, odznaczają się wysoką klasą wykonania. W parze z jakością idzie niska cena – w naszej ofercie znajdziesz produkty na każdą kieszeń. Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Elementy blokujące