Łączy się poprzez:
  • Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Wideo
  • Zamienniki
  • Opinie
  • Do pobrania

Elektroniczna klamka hotelowa z podwójnym systemem zarządzania

 

Klamka elektroniczna z kontrolerem dostępu Eura ELH-20H4 została zaprojektowana z myślą o hotelach i apartamentach przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy. Urządzenie wyposażono w firmware obsługujący dwa niezależne systemy zarządzania – TTLock oraz TTHotel, co zapewnia elastyczność i szerokie możliwości konfiguracji w zależności od potrzeb właściciela obiektu.

 

 

 

 

System TTLock – zdalne sterowanie dostępem i zarządzanie gośćmi

 

Dzięki aplikacji mobilnej TTLock możliwe jest zdalne zarządzanie dostępem do apartamentów, co eliminuje konieczność korzystania z tradycyjnych kluczy. Użytkownik może generować cyfrowe kody dostępu i przesyłać je gościom, np. przez SMS, e-mail czy aplikację WeChat.

Aplikacja dostępna bezpłatnie na systemy iOS oraz Android umożliwia sterowanie zamkiem przez Bluetooth, a także nadawanie i cofanie uprawnień w czasie rzeczywistym. Cyfrowe klucze dostępu mogą być przydzielane członkom personelu – na przykład sprzątającym lub technicznym – co pozwala im na otwieranie zamków będących w zasięgu nadajnika Bluetooth.

Dla gości przewidziano różne typy kodów – od stałych i czasowych po jednorazowe. Każdy kod można dowolnie edytować, dodając np. hasło do Wi-Fi czy kod do domofonu, co zwiększa komfort obsługi.

System TTLock umożliwia także dodanie breloków zbliżeniowych w standardzie Mifare 13,56 MHz, a ponadto zapewnia wgląd w dziennik rezerwacji i aktywności użytkowników, pozwalając w prosty sposób zarządzać dostępami i monitorować bezpieczeństwo.

 

 

 

 

System TTHotel – pełna recepcja hotelowa w Twoim smartfonie

 

Oprogramowanie TTHotel to nowoczesny, lekki system PMS (Property Management System) działający w chmurze, dostępny na Androida, iOS oraz Windows. Dzięki niemu możliwe jest kompleksowe zarządzanie rezerwacjami hotelowymi, generowanie kodów dostępu, dodawanie kart zbliżeniowych, kontrola statusu pokoi oraz zarządzanie personelem hotelowym.

System spełnia wymogi bezpieczeństwa OWASP i posiada certyfikat zgodności organizacji bezpieczeństwa IT, co gwarantuje ochronę danych gości i użytkowników. Umożliwia monitorowanie meldunków i wymeldowań, przegląd statystyk oraz zarządzanie rolami pracowników, a także sterowanie urządzeniami powiązanymi z zamkiem, takimi jak bramy, kodery kart czy moduły oszczędzania energii.

 

 

 

 

Rozszerzenie funkcjonalności – dodatkowe urządzenia

 

Do zwiększenia możliwości systemu przeznaczone są dwa urządzenia peryferyjne: bramka WiFi oraz programator kart.
Choć sama klamka nie wymaga połączenia z Internetem do poprawnego działania, to użycie bramki WiFi znacząco poszerza funkcjonalność systemu, umożliwiając zdalne sterowanie i monitorowanie pracy zamków w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 

Montaż i konstrukcja – wygoda i uniwersalność

 

Kontroler dostępu można zamontować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, w drzwiach otwieranych w lewo lub w prawo. Uniwersalny rozstaw śrub umożliwia wykorzystanie istniejącego zamka wąskoprofilowego, co czyni instalację prostą i szybką.

Na korpusie klamki znajduje się dotykowy szyfrator z czytnikiem RFID oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka lub wpisaniu kodu urządzenie wysyła impuls do modułu kontroli dostępu, a serwomotor odblokowuje przekładnię, umożliwiając otwarcie drzwi przez naciśnięcie klamki. Czas aktywacji wynosi około 5 sekund, po czym system automatycznie się blokuje.

Od strony wewnętrznej drzwi można zawsze otworzyć standardowym ruchem klamki, a po ich zamknięciu następuje natychmiastowe zadziałanie zapadki, chroniące przed wejściem z zewnątrz. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia drzwi przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego dwie sztuki znajdują się w zestawie.

 

 

 

 

Zasilanie i czas pracy

 

Klamka elektroniczna zasilana jest czterema bateriami alkalicznymi 1,5 V typu AA, które zapewniają około roku pracy przy standardowym użytkowaniu. Dzięki temu system jest niezależny od zasilania sieciowego, co zwiększa jego niezawodność i bezpieczeństwo działania.

 

 

 

 

W zestawie otrzymujesz:

  • Klamkę elektroniczną Eura ELH-20H4

  • Dwa klucze mechaniczne

  • Zestaw montażowy

  • Instrukcję obsługi

  • 4 baterie alkaliczne 1,5 V typu AA

  • Breloki zbliżeniowe (RFID)

 

Kod producenta: ELH-20H4
KLAMKA Z KONTROLEREM DOSTĘPU ''EURA'' ELH-20H4
Klamka-
Napięcie zasilania6 V DC
Rodzaj zasilaniaBaterie alkaliczne (4 x AA 1,5V)
Pobór prądu - czuwanie / praca<18uA / 200 mA
Maks. liczba użytkownikówKarty - 200, Odcisk palca - 200, Kody PIN - 200, E-Key - bez limitu
Przeznaczenie do drzwilewe / prawe
Materiał obudowyStop cynku
Czas trwania impulsu zwalniającego5-90 sek.
BluetoothTak
Maks. moc promieniowania (Bluetooth)<10mW
Częstotliwość pracy (Bluetooth)2,4 GHz
SzyfratorTak, dotykowy
Maks. moc promieniowania (RFID)<5mW
Częstotliwość pracy (RFID)Mifare 13,56 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna0-95%
Temperaturowy zakres pracy-35ºC ~ +55ºC
Zalecane miejsce instalacjiwewnętrzne i zewnętrzne
Współczynnik ochronyIP65
Siła zamykająca lub siła potrzebna do rozpoczęcia ruchu skrzydła10 N
Okucia poruszane dłonią - moment maksymalny (Nm)1 Nm
Okucia poruszane dłonią - siła maksymalna10 N
Wymiary szyldu zewnętrznego (W x SZ x G)300 x 43 x 24 mm
Wymiary szyldu wewnętrznego (W x SZ x G)300 x 43 x 24 mm
Waga netto1200 g
Dane logistyczne-
Wymiary opakowania (W x SZ x G)235 x 365 x 120 mm
Waga brutto1750 g
Typ opakowaniaKarton

Prezentacja produktu:

Zamienniki

Cena promocyjna 849,00 zł Normalna cena 968,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 968,00 zł
Cena promocyjna 898,99 zł Normalna cena 989,01 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 989,01 zł
1 766,86 zł Normalna cena 1 859,86 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 766,86 zł
Cena promocyjna 948,99 zł Normalna cena 1 189,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 189,00 zł
Cena promocyjna 379,00 zł Normalna cena 419,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 419,00 zł
Ostatnio oglądane